fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МАУ відновила регулярні рейси у Данію

MAU vidnovyla reguljarni rejsy u Daniju

Авіакомпанія МАУ відновила пряме авіасполучення з Данією і виконала перший прямий регулярний рейс у Копенгаген 25 квітня. Про це зазначає прес-служба компанії

Aviakompanija MAU vidnovyla prjame aviaspolučennja z Danijeju i vykonala peršyj prjamyj reguljarnyj rejs u Kopengagen 25 kvitnja. Pro ce zaznačaje pres-služba kompaniї

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейси виконують 9 разів на тиждень, з двома класами обслуговування – бізнес та економ. Чому ці рейси – історичні для МАУ. За умови раннього бронювання, за 10-6 місяців до вильоту, мінімальна ціна квитка в один бік з урахуванням усіх податків і зборів становить 545 грн. Уперше за свою історію МАУ відкриває нові рейси з частотою 9 разів на тиждень. Маршрут з такою високою інтенсивністю польотів сприятиме створенню додаткових робочих місць: близько 50 в самій авіакомпанії і близько 6-8 в компаніях, що працюють в суміжних галузях. Очікується, що транзитний потік між Данією і третіми країнами через Київ перевищить 70 тис пасажирів в рік. Це забезпечить українській економіці додаткові обсяги валютної виручки. Нагадаємо, що Данія надає Україні €65 млн на економіку та демократію. Зазначена програма є продовженням тривалого партнерства між Україною і Данією. Тому Україна є однією з усього лише двох пріоритетних країн, які беруть участь у програмі. Додамо, що обсяг отриманої Україною міжнародної технічної допомоги в 2017 році склав $924,32 млн, що на $321 млн менше, ніж у минулому році. Додамо, що МАУ також відновлює авіасполучення із Канадою. Рейси виконуватимуться три рази на тиждень по понеділках, середах і суботах. Польоти здійснюватимуться на далекомагістральних Boeing 767. Вильоти з Києва заплановані на 11:10, з Торонто — на 23:15. Час в дорозі на рейсі Київ-Торонто складе 10 годин і 25 хв, в зворотному напрямку — 9 годин 50 хв. На даний момент в системі бронювання вартість авіаквитків економ-класу на прямий маршрут Київ-Торонто становить близько 21 тис. грн в обидві сторони з урахуванням зборів, проте в прес-службі авіакомпанії відзначили, що ще не все тарифи заведені в систему. Раніше повідомлялося, що, можливо, рейс буде сезонним.
Реклама 👇 Замовити

Рейси виконують 9 разів на тиждень, з двома класами обслуговування – бізнес та економ.

Чому ці рейси – історичні для МАУ

За умови раннього бронювання, за 10-6 місяців до вильоту, мінімальна ціна квитка в один бік з урахуванням усіх податків і зборів становить 545 грн. Уперше за свою історію МАУ відкриває нові рейси з частотою 9 разів на тиждень. Маршрут з такою високою інтенсивністю польотів сприятиме створенню додаткових робочих місць: близько 50 в самій авіакомпанії і близько 6-8 в компаніях, що працюють в суміжних галузях. Очікується, що транзитний потік між Данією і третіми країнами через Київ перевищить 70 тис пасажирів в рік. Це забезпечить українській економіці додаткові обсяги валютної виручки.

Нагадаємо, що Данія надає Україні €65 млн на економіку та демократію. Зазначена програма є продовженням тривалого партнерства між Україною і Данією. Тому Україна є однією з усього лише двох пріоритетних країн, які беруть участь у програмі. Додамо, що обсяг отриманої Україною міжнародної технічної допомоги в 2017 році склав $924,32 млн, що на $321 млн менше, ніж у минулому році.

Додамо, що МАУ також відновлюєМАУ відновила регулярні рейси у Данію 1МАУ відновить пряме авіасполучення з Канадою авіасполучення із Канадою. Рейси виконуватимуться три рази на тиждень по понеділках, середах і суботах. Польоти здійснюватимуться на далекомагістральних Boeing 767. Вильоти з Києва заплановані на 11:10, з Торонто — на 23:15. Час в дорозі на рейсі Київ-Торонто складе 10 годин і 25 хв, в зворотному напрямку — 9 годин 50 хв. На даний момент в системі бронювання вартість авіаквитків економ-класу на прямий маршрут Київ-Торонто становить близько 21 тис. грн в обидві сторони з урахуванням зборів, проте в прес-службі авіакомпанії відзначили, що ще не все тарифи заведені в систему. Раніше повідомлялося, що, можливо, рейс буде сезонним.

Теґи: рейси
Джерело: МАУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: