fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки українців скористалися безвізом із ЄС

Stalo vidomo, skiľky ukraїnciv skorystalysja bezvizom iz JeS
З 11 червня 2017 року безвізовим режимом з країнами Європейського союзу скористалися 487 тис громадян України. Про це «Українській правді» повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян
Z 11 červnja 2017 roku bezvizovym režymom z kraїnamy Jevropejśkogo sojuzu skorystalysja 487 tys gromadjan Ukraїny. Pro ce «Ukraїnśkij pravdi» povidomyv rečnyk Deržavnoї prykordonnoї služby Oleg Slobodjan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними МВС, загалом до ЄС у безвізовому порядку прослідувало 483 тис громадян України (3% від загальної кількості, 12% – від тих, які прослідували за біометричними паспортами). Чи змінилася динаміка із попередніми місяцями. Речник Державної прикордонної служби уточнив, що кількість українців, які скористалися безвізом вже зросла з 483 до 487 тисяч. Нагадаємо, що найбільше українці перетинали державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом. 129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами. Найбільше українці рвалися за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року. Додамо, що пункти пропуску  на державному кордоні зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів.
Реклама 👇 Замовити

За даними МВС, загалом до ЄС у безвізовому порядку прослідувало 483 тис громадян України (3% від загальної кількості, 12% – від тих, які прослідували за біометричними паспортами).

Чи змінилася динаміка із попередніми місяцями

Речник Державної прикордонної служби уточнив, що кількість українців, які скористалися безвізом вже зросла з 483 до 487 тисяч.

Нагадаємо, що найбільше українці перетиналиСтало відомо, скільки українців скористалися безвізом із ЄС 1Прикордонники розповіли, скільки українців скористалися безвізом державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом. 129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами.

Найбільше українці «рвалися» за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року.

Додамо, що пункти пропуску  на державному кордоні зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: