fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Антонов» представив 2 транспортні літаки у Туреччині

«Antonov» predstavyv 2 transportni litaky u Tureččyni
На міжнародному авіасалоні Eurasia-2018, який проходить в місті Анталья, ДП «Антонов» представляє середні транспортні літаки Ан-178 та Ан-77. Про це повідомляє  прес-служба державного концерну «Укроборонпром»
Na mižnarodnomu aviasaloni Eurasia-2018, jakyj prohodyť v misti Antaľja, DP «Antonov» predstavljaje seredni transportni litaky An-178 ta An-77. Pro ce povidomljaje  pres-služba deržavnogo koncernu «Ukroboronprom»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Середні транспортні літаки Ан-178 та Ан-77  від компанії Антонов під час проведення авіасалону будуть здійснювати демонстративні польоти. Що робитимуть представники українського підприємства на виставці . Під час Eurasia-2018 пройде низка зустрічей та переговорів з представниками урядових структур, промислових підприємств та авіаперевізників Туреччини та інших країн. Мета обговорення напрямків співробітництва за програмами середнього транспортного літака Ан-178, сімейства регіональних пасажирських літаків Ан-148/Ан-158, перспективного військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки Ан-188, безпілотних авіаційних комплексів. Всі ці програми планується розробляти та виконувати в широкій міжнародній кооперації. Нагадаємо, що Антонов відкрив власне представництво у Техасі. Авіакомпанія відкрила представництво в американському Х’юстоні, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK. Додамо, що компанія розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП Антонов в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі Антонов буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків Антонов. Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.
26.04.2018,13:58
0
Укроборонпром
Реклама 👇 Замовити

Середні транспортні літаки Ан-178 та Ан-77  від компанії Антонов під час проведення авіасалону будуть здійснювати демонстративні польоти.

Що робитимуть представники українського підприємства на виставці 

Під час Eurasia-2018 пройде низка зустрічей та переговорів з представниками урядових структур, промислових підприємств та авіаперевізників Туреччини та інших країн. Мета обговорення напрямків співробітництва за програмами середнього транспортного літака Ан-178, сімейства регіональних пасажирських літаків Ан-148/Ан-158, перспективного військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки Ан-188, безпілотних авіаційних комплексів. Всі ці програми планується розробляти та виконувати в широкій міжнародній кооперації.

Нагадаємо, що «Антонов» відкрив«Антонов» представив 2 транспортні літаки у Туреччині 1«Антонов» відкрив представництво у Техасі власне представництво у Техасі. Авіакомпанія відкрила представництво в американському Х’юстоні, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.

Додамо, що компанія розпочинає«Антонов» представив 2 транспортні літаки у Туреччині 2«Антонов» розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями співпрацю із саудівськими компаніями. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП «Антонов» в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі «Антонов» буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «Антонов». Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: