fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для українських підприємців запустили навчальний курс із експорту до Канади

Dlja ukraїnśkyh pidpryjemciv zapustyly navčaľnyj kurs iz eksportu do Kanady
До освітніх програм українських торгово-промислових палат та бізнес-шкіл буде включений навчальний курс з експорту до Канади для малих та середніх підприємств. Відповідний меморандум підписали Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) та представники українських освітніх та бізнес інституцій
Do osvitnih program ukraїnśkyh torgovo-promyslovyh palat ta biznes-škil bude vključenyj navčaľnyj kurs z eksportu do Kanady dlja malyh ta serednih pidpryjemstv. Vidpovidnyj memorandum pidpysaly Kanadśko-ukraїnśkyj proekt pidtrymky torgivli ta investycij (CUTIS) ta predstavnyky ukraїnśkyh osvitnih ta biznes instytucij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До проекту долучилися Києво-Могилянська бізнес-школа, Львівська бізнес-школа УКУ, Чернігівська, Херсонська, Харківська, Донецька, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська, Одеська, Івано-Франківська, Волинська, Хмельницька торгово-промислова палата, ГО Рада молодих вчених (м. Суми). курс освоює ледь не половина України. Що відомо про проект та чому він корисний . Проект передбачає підготовку на базі інституцій-учасників тренерів з експорту до Канади та передачу їм матеріалів навчальної програми Як експортувати до Канади, розробленої експертами проекту CUTIS. Тренери проходитимуть навчання за розробленою спільно з канадськими експертами методикою. Навчальна програма покриватиме всі аспекти процес експорту товарів та послуг до Канади, зокрема, пошук партнерів, проведення перемовин, логістику, регуляторні особливості, митне оформлення тощо. Заплановано, що пілотні курси проекту стартують вже наприкінці 2018 року. Контроль якості та сталість проекту в майбутньому забезпечуватиме Канадсько-українська торгова палата. програма міститиме секторальні модулі з експорту п’яти пріоритетних груп товарів та послуг – одягу, взуття, меблів, кондитерських виробів та IT-послуг. Нагадаємо, що Канада виділяє значну суму для України на підтримку угоди про вільну торгівлю. Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.
Реклама 👇 Замовити

До проекту долучилися Києво-Могилянська бізнес-школа, Львівська бізнес-школа УКУ, Чернігівська, Херсонська, Харківська, Донецька, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська, Одеська, Івано-Франківська, Волинська, Хмельницька торгово-промислова палата, ГО «Рада молодих вчених» (м. Суми). курс освоює ледь не половина України.

Що відомо про проект та чому він корисний 

Проект передбачає підготовку на базі інституцій-учасників тренерів з експорту до Канади та передачу їм матеріалів навчальної програми «Як експортувати до Канади», розробленої експертами проекту CUTIS. Тренери проходитимуть навчання за розробленою спільно з канадськими експертами методикою. Навчальна програма покриватиме всі аспекти процес експорту товарів та послуг до Канади, зокрема, пошук партнерів, проведення перемовин, логістику, регуляторні особливості, митне оформлення тощо. Заплановано, що пілотні курси проекту стартують вже наприкінці 2018 року. Контроль якості та сталість проекту в майбутньому забезпечуватиме Канадсько-українська торгова палата. програма міститиме секторальні модулі з експорту п’яти пріоритетних груп товарів та послуг – одягу, взуття, меблів, кондитерських виробів та IT-послуг.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що Канада виділяєДля українських підприємців запустили навчальний курс із експорту до Канади 1Канада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі значну суму для України на підтримку угоди про вільну торгівлю. Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: