fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український юридичний сервіс автоматизовує документи

Ukraїnśkyj jurydyčnyj servis avtomatyzovuje dokumenty
Український юридичний сервіс «Дім юриста» планує автоматизувати 1500 юридичних документів до кінця 2018 року. Документи не тільки не потрібно буде складати самостійно – тепер зникне необхідність навіть редагувати їх в текстовому редакторі Word
Ukraїnśkyj jurydyčnyj servis «Dim jurysta» planuje avtomatyzuvaty 1500 jurydyčnyh dokumentiv do kincja 2018 roku. Dokumenty ne tiľky ne potribno bude skladaty samostijno – teper znykne neobhidnisť naviť redaguvaty їh v tekstovomu redaktori Word
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники та натхненники ідеї планують автоматизувати 1 500 юридичних документів. Це робиться для того, щоб кожен юрист, підприємець та власник малого бізнесу міг скласти саме ті документи, які йому потрібні. Як працюватиме автоматизація документів. Це працює так: користувач обирає потрібний йому документ прямо на сайті, натискає на кнопку Скачати, а потім на кнопку Скласти. Користувачу пропонується для роботи нова робоча панель, де знаходиться лише одне поле для вводу відповідей та передперегляд готового документу. Потрібно лише давати відповіді на запитання, а система буде готувати документ (в нашому випадку договір) самостійно. Нагадаємо, що CRM-система для юристів планується для запуску в Україні. За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску. Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги. Вона також здатна стати ефективним доповненням до робочого інструментарію українських правників.
Реклама 👇 Замовити

Розробники та натхненники ідеї планують автоматизувати 1 500 юридичних документів. Це робиться для того, щоб кожен юрист, підприємець та власник малого бізнесу міг скласти саме ті документи, які йому потрібні.

Як працюватиме автоматизація документів

Це працює так: користувач обирає потрібний йому документ прямо на сайті, натискає на кнопку «Скачати», а потім на кнопку «Скласти». Користувачу пропонується для роботи нова робоча панель, де знаходиться лише одне поле для вводу відповідей та передперегляд готового документу. Потрібно лише давати відповіді на запитання, а система буде готувати документ (в нашому випадку договір) самостійно.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що CRM-система для юристів плануєтьсяУкраїнський юридичний сервіс автоматизовує документи 1CRM-система для юристів з’явиться в Україні для запуску в Україні. За допомогою системи юристи зможуть виставляти рахунки клієнтам, вести власний білінг, швидко та просто формувати різноманітні звіти, керувати своїми справами та користуватися іншими можливостями, про які буде повідомлено трохи пізніше. Особливістю продукту є те, що він буде повністю в онлайн режимі, а тому правники зможуть мати доступ до системи з будь-якого місця і будь-коли. Наразі запускається спеціальний режим тестування, який дозволить всім охочим юристам  безкоштовно використовувати систему вже до її офіційного запуску.

Аби перевірити можливості нової CRM-системи для юристів достатньо зареєструватися для участі у проекті за посиланням. До речі, нещодавно в Україні презентувалиУкраїнський юридичний сервіс автоматизовує документи 2В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги онлайн-систему для юридичної допомоги. Вона також здатна стати ефективним доповненням до робочого інструментарію українських правників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: