fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рахунки за газ тепер можна оплачувати через Masterpass

Rahunky za gaz teper možna oplačuvaty čerez Masterpass
Відтепер споживачі газу мають змогу оплачувати рахунки за газопостачання онлайн безготівково на сайті 104.ua, без необхідності вводити карткові дані чи тримати платіжну картку в руках
Vidteper spožyvači gazu majuť zmogu oplačuvaty rahunky za gazopostačannja onlajn bezgotivkovo na sajti 104.ua, bez neobhidnosti vvodyty kartkovi dani čy trymaty platižnu kartku v rukah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Регіональна газова компанія, яка об’єднує 16 регіональних постачальників газу, у партнерстві з Mastercard і платіжним сервісом iPay.ua інтегрували на сайті 104.ua платформу цифрових гаманців Masterpass. Як працює новий алгоритм для українців . Для здійснення оплати користувачеві необхідно увійти до особистого кабінету на сайті 104.ua і серед опцій онлайн-оплати обрати кнопку Masterpass. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець в цьому сервісі, система відкриє доступ до раніше доданих карток після авторизації на сайті та підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець і додати картки можна безпосередньо на сайті. Цифрові гаманці безпечно зберігають дані платіжних карток різних банків і платіжних систем. Це дає можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпека цього виду розрахунків гарантована міжнародними стандартами Mastercard. Додамо, що на сайті 104.ua зареєстровано близько 1,75 млн абонентів із 16 областей України. Щомісяця за допомогою сервісу здійснюється близько 150 тис платежів за газопостачання. Нагадаємо, що ще минулого року в Україні зросла частка безготівкових платежів. На думку Національного банку, важливо знизити кількість готівкових розрахунків в економіці. НБУ стимулює учасників ринку для введення безготівкових форм розрахунку, тому розробили проект cashless economy. У 2016 році частка розрахунків з використанням платіжних карт збільшилася на 4,26% з 31,2% до 35,5%. Національний банк очікує зростання рівня карткових розрахунків до 55% до 2020 року.    
Реклама 👇 Замовити

«Регіональна газова компанія», яка об’єднує 16 регіональних постачальників газу, у партнерстві з Mastercard і платіжним сервісом iPay.ua інтегрували на сайті 104.ua платформу цифрових гаманців Masterpass.

Як працює новий алгоритм для українців 

Для здійснення оплати користувачеві необхідно увійти до особистого кабінету на сайті 104.ua і серед опцій онлайн-оплати обрати кнопку Masterpass. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець в цьому сервісі, система відкриє доступ до раніше доданих карток після авторизації на сайті та підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець і додати картки можна безпосередньо на сайті. Цифрові гаманці безпечно зберігають дані платіжних карток різних банків і платіжних систем. Це дає можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпека цього виду розрахунків гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

Додамо, що на сайті 104.ua зареєстровано близько 1,75 млн абонентів із 16 областей України. Щомісяця за допомогою сервісу здійснюється близько 150 тис платежів за газопостачання.

Нагадаємо, що ще минулого року в Україні зросла часткаРахунки за газ тепер можна оплачувати через Masterpass 1В Україні зросла частка безготівкових платежів безготівкових платежів. На думку Національного банку, важливо знизити кількість готівкових розрахунків в економіці. НБУ стимулює учасників ринку для введення безготівкових форм розрахунку, тому розробили проект cashless economy. У 2016 році частка розрахунків з використанням платіжних карт збільшилася на 4,26% з 31,2% до 35,5%. Національний банк очікує зростання рівня карткових розрахунків до 55% до 2020 року.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: