fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google змінює спосіб обміну SMS на Android

Google zminjuje sposib obminu SMS na Android
Корпорація планує зробити щось зовсім нове. Замість створення кращого застосунку, Google намагається змінити правила надсилання SMS. Наразі компанія працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні SMS на пристроях Android
Korporacija planuje zrobyty ščoś zovsim nove. Zamisť stvorennja kraščogo zastosunku, Google namagajeťsja zminyty pravyla nadsylannja SMS. Narazi kompanija pracjuje nad stvorennjam novogo mesendžera Chat, jakyj zaminyť standartni SMS na prystrojah Android
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обмін SMS — це необхідність, до якої всі час від часу повертаються. Тож мета Google полягає в тому, щоб зробити цей досвід на дисплеї вашого смартфону на Android таким успішним, як і в інших сучасних програмах для обміну повідомленнями. Месенджер Chat створюється, щоби нарешті втілити це завдання в життя. Що потрібно знати про месенджер. Chat — не є абсолютно новим застосунком для обміну повідомлень. Це радше новий набір функцій всередині додатка, все встановленого на більшості телефонів Android. Chat — це користувацьке імя для Rich Communication Services. Так званий новий стандарт, призначений для витіснення SMS, і він авоматично вмикається всередині Android-повідомлень, застосунків OS за замовчуванням для текстових повідомлень. Відправка повідомлень буде платною. Нововведення полягає в тому, що месенджер стягуватиме плату за дані, які споживаються при відправці повідомлення, а не вартість SMS згідно з тарифами оператора. Якщо у користувача, якому відправляється повідомлення, немає месенджера Chat, то вони отримають звичайне SMS-повідомлення. Як зазначає видання, дизайн Chat нагадує месенджер iMessage, який розробила корпорація Apple. Та, на відміну від iMessage, повідомлення у Chat не зашифровані. Вони будуть зберігатися на серверах телефонного оператора. Відповідно влада країни зможе запросити й отримати переписку будь-якого користувача. Також Chat матиме десктоп-версію для Windows. Разом із тим, компанія повідомила про призупинення роботи над останньою розробкою у сфері повідомлень — Allo. Мається на увазі, що майже вся частина команди проекту вкладатиме всі ресурси в інший додаток — Android Messsages. До слова, Google дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI. Корпорація Google анонсувала експерименти, які допоможуть штучному інтелекту краще розуміти семантичний зв’язок між словами. Програми оформлені у вигляді ігор, в яких відповіді учасників постійно вдосконалюють здібності алгоритму.
Реклама 👇 Замовити

Обмін SMS — це необхідність, до якої всі час від часу повертаються. Тож мета Google полягає в тому, щоб зробити цей досвід на дисплеї вашого смартфону на Android таким успішним, як і в інших сучасних програмах для обміну повідомленнями. Месенджер Chat створюється, щоби нарешті втілити це завдання в життя.

Що потрібно знати про месенджер

Chat — не є абсолютно новим застосунком для обміну повідомлень. Це радше новий набір функцій всередині додатка, все встановленого на більшості телефонів Android. Chat — це користувацьке ім’я для Rich Communication Services. Так званий новий стандарт, призначений для витіснення SMS, і він авоматично вмикається всередині Android-повідомлень, застосунків OS за замовчуванням для текстових повідомлень.

Відправка повідомлень буде платною. Нововведення полягає в тому, що месенджер стягуватиме плату за дані, які споживаються при відправці повідомлення, а не вартість SMS згідно з тарифами оператора. Якщо у користувача, якому відправляється повідомлення, немає месенджера Chat, то вони отримають звичайне SMS-повідомлення.

Як зазначає видання, дизайн Chat нагадує месенджер iMessage, який розробила корпорація Apple. Та, на відміну від iMessage, повідомлення у Chat не зашифровані. Вони будуть зберігатися на серверах телефонного оператора. Відповідно влада країни зможе запросити й отримати переписку будь-якого користувача.

Також Chat матиме десктоп-версію для Windows.

Разом із тим, компанія повідомила про призупинення роботи над останньою розробкою у сфері повідомлень — Allo. Мається на увазі, що майже вся частина команди проекту вкладатиме всі ресурси в інший додаток — Android Messsages.

До слова, Google дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI. Корпорація Google анонсувалаGoogle змінює спосіб обміну SMS на Android 1Google дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI експерименти, які допоможуть штучному інтелекту краще розуміти семантичний зв’язок між словами. Програми оформлені у вигляді ігор, в яких відповіді учасників постійно вдосконалюють здібності алгоритму.

Теґи: Android, Google
Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: