fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестиційну привабливість «чистої» енергетики в Україні представляють у Республіці Корея

Investycijnu pryvablyvisť «čystoї» energetyky v Ukraїni predstavljajuť u Respublici Koreja

 22 -25 квітня 2018 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуває із робочим візитом у Республіці Корея у складі урядової делегації України на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим

 22 -25 kvitnja 2018 roku Golova Derženergoefektyvnosti Sergij Savčuk perebuvaje iz robočym vizytom u Respublici Koreja u skladi urjadovoї delegaciї Ukraїny na čoli z Peršym vice-prem’jer-ministrom Ukraїny – Ministrom ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny Stepanom Kubivym

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програмою візиту заплановано проведення Пленарного засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Серед питань порядку денного – можливі шляхи співпраці України та Кореї у сфері енергетики, у тому числі у відновлюваній. Що представлять українські урядовці в Республіці Корея. Передбачається проведення Українсько-Корейського економічного  форуму у Корейській асоціації міжнародної торгівлі. Очікується також виступ Сергія Савчука щодо досягнень України у розвитку сфери енергоефективності та чистої енергетики. Голова Агентства окреслить можливі взаємовигідні шляхи співпраці двох країн та  представить потенційні проекти, які можуть зацікавити підприємців та інвесторів Республіки Корея. У рамках зазначеного форуму заплановано низку B2B-зустрічей із корейськими компаніями, які працюють у відновлюваній енергетиці та сфері енергоефективності. Нагадаємо, що понад 60 українських зелених проектів шукають інвесторів. Збільшення кількості профінансованих зелених проектів дозволить швидше розвивати цей ринок, на якому зростатиме конкуренція, з’являтимуться нові гравці, активізується бізнес, збільшиться зайнятість населення. У масштабах держави проекти зеленої енергетики позитивно впливають на зміцнення економіки. На сьогодні на карті опубліковано 131 зелений проект. З них 68 потенційних проектів – на суму €1,7 млрд. Серед зазначених проектів – 26 нових пропозицій, опублікованих із початку 2018 року. Частина з них готова до реалізації, має розроблений бізнес-план чи технічну документацію. Більшість проектів стосується встановлення сонячних станцій та переробки сміття для генерації енергії. Тому карта UAMAP – це цінне джерело інформації для інвесторів та міжнародних організацій про потреби регіонів у зелених проектах.
Реклама 👇 Замовити

Програмою візиту заплановано проведення Пленарного засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Серед питань порядку денного – можливі шляхи співпраці України та Кореї у сфері енергетики, у тому числі у відновлюваній.

Що представлять українські урядовці в Республіці Корея

Передбачається проведення Українсько-Корейського економічного  форуму у Корейській асоціації міжнародної торгівлі. Очікується також виступ Сергія Савчука щодо досягнень України у розвитку сфери енергоефективності та «чистої» енергетики. Голова Агентства окреслить можливі взаємовигідні шляхи співпраці двох країн та  представить потенційні проекти, які можуть зацікавити підприємців та інвесторів Республіки Корея. У рамках зазначеного форуму заплановано низку B2B-зустрічей із корейськими компаніями, які працюють у відновлюваній енергетиці та сфері енергоефективності.

Нагадаємо, що понад 60 українських «зелених проектів» шукаютьІнвестиційну привабливість «чистої» енергетики в Україні представляють у Республіці Корея 1Понад 60 українських «зелених» проектів шукають інвесторів інвесторів. Збільшення кількості профінансованих «зелених» проектів дозволить швидше розвивати цей ринок, на якому зростатиме конкуренція, з’являтимуться нові гравці, активізується бізнес, збільшиться зайнятість населення. У масштабах держави проекти «зеленої» енергетики позитивно впливають на зміцнення економіки.

На сьогодні на карті опубліковано 131 «зелений» проект. З них 68 потенційних проектів – на суму €1,7 млрд. Серед зазначених проектів – 26 нових пропозицій, опублікованих із початку 2018 року. Частина з них готова до реалізації, має розроблений бізнес-план чи технічну документацію. Більшість проектів стосується встановлення сонячних станцій та переробки сміття для генерації енергії. Тому карта UAMAP – це цінне джерело інформації для інвесторів та міжнародних організацій про потреби регіонів у «зелених» проектах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: