fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зупинки громадського транспорту в українських містах стануть безпечнішими

Zupynky gromadśkogo transportu v ukraїnśkyh mistah stanuť bezpečnišymy
Новий проект Державних будівельних норм (ДБН) передбачає проектування спеціальних перильних огорож на під'їздах до зупинок громадського транспорту. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе
Novyj proekt Deržavnyh budiveľnyh norm (DBN) peredbačaje proektuvannja speciaľnyh peryľnyh ogorož na pid'їzdah do zupynok gromadśkogo transportu. Pro ce povidomyv zastupnyk ministra regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta ŽKG Ukraїny Lev Parchaladze
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Такі зміни спрямовано на підвищення безпеки пасажирів під час очікування транспорту на зупинках та мінімізації можливих наїздів чи аварій. Як підвищуватимуть безпеку на зупинках. На сьогодні, зазначив заступник міністра, через відсутність окремих огороджень і захисних елементів безпеку пасажирів на зупинках громадського транспорту не забезпечено нічим. Новий проект будівельних норм використовує іноземний досвід для вирішення цієї проблеми. Огорожі проектуватимуть згідно з ДСТУ Б В.2.3-11 Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови. Нагадаємо, що карти Google навчилися підказувати зупинки громадського транспорту. Нова опція запущена для мобільного застосунку Google Maps у смартфонах на базі Android. Сервіс відслідковує час відправлення та прибуття, мітки по ходу маршруту та попереджає про потребу залишити поточний автобус чи потяг і пересісти на інший, аби встигнути вчасно до місця призначення. Також можна відслідковувати прогрес по мірі перебування за кермом чи пересування містом пішки чи на велосипеді. Додамо, що на Донеччині зявилася зупинка зі смарт-функціями. Новація зупинки в Маріуполі — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи.  
Реклама 👇 Замовити

Такі зміни спрямовано на підвищення безпеки пасажирів під час очікування транспорту на зупинках та мінімізації можливих наїздів чи аварій.

Як підвищуватимуть безпеку на зупинках

На сьогодні, зазначив заступник міністра, через відсутність окремих огороджень і захисних елементів безпеку пасажирів на зупинках громадського транспорту не забезпечено нічим. Новий проект будівельних норм використовує іноземний досвід для вирішення цієї проблеми. Огорожі проектуватимуть згідно з ДСТУ Б В.2.3-11 «Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови».

Нагадаємо, що карти Google навчилися підказуватиЗупинки громадського транспорту в українських містах стануть безпечнішими 1Карти Google навчилися підказувати зупинки транспорту зупинки громадського транспорту. Нова опція запущена для мобільного застосунку Google Maps у смартфонах на базі Android. Сервіс відслідковує час відправлення та прибуття, мітки по ходу маршруту та попереджає про потребу залишити поточний автобус чи потяг і пересісти на інший, аби встигнути вчасно до місця призначення. Також можна відслідковувати прогрес по мірі перебування за кермом чи пересування містом пішки чи на велосипеді.

Додамо, що на Донеччині з’явиласяЗупинки громадського транспорту в українських містах стануть безпечнішими 2На Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями зупинка зі смарт-функціями. Новація зупинки в Маріуполі — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Molodci!
Hromadśkyj transport - čy ne pryčyna #1 narikań sered inozemciv ščodo Ukrajiny. Ce duže važlyvyj počatok reform u ciomu rusli.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: