fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Засновники Rozetka.ua та «Нової пошти» – серед найбагатших українців

Zasnovnyky Rozetka.ua ta «Novoї pošty» – sered najbagatšyh ukraїnciv
Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг найбагатших українців з приблизною оцінкою їх стану. Переважно тут власники агрохолдингів і металургійних активів
Žurnal «Fokus» predstavyv ščoričnyj rejtyng najbagatšyh ukraїnciv z pryblyznoju ocinkoju їh stanu. Perevažno tut vlasnyky agroholdyngiv i metalurgijnyh aktyviv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єдиний представник e-commerce в топ-100: засновник інтернет-магазину, а на сьогодні найбільшого маркетплейса країни, Rozetka.ua Владислав Чечоткін. Його стан журналісти оцінили в $ 87 млн. Це принесло йому 70-те місце у рейтингу. Хто ще опинився у рейтингу. Першу пятірку рейтингу складають українські мільярдери Рінат Ахметов, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. У п’ятірці також Віктор Пінчук (EastOne) і Костянтин Жеваго (Ferrexpo). Президент України Петро Порошенко опинився на 11 позиції в рейтингу. Є в рейтингу й інвестори в стартапи та IT. На 20-му місці: Леонід і Степан Черновецькі,  власник і президент інвестиційного фонду Chernovetskiy Investment Group ($ 353 млн). На 27-му – забудовник Василь Хмельницький ($ 242 млн), який активно інвестує в інноваційні парки, зокрема Unit.City в Києві і кілька регіональних проектів: Innovations Campus в Харкові і LvivTech.City у Львові. Томаш Фіала, Dragon Capital, влаштувався на 45-му місці ($ 145 млн). У топ-100 також присутні власники мереж, що працюють в сегменті техніка і електроніка: Віктор Поліщук (Ельдорадо, $135 млн), Валерій Маковецький (Фокстрот,$ 123 млн) і Станіслав Роніс (Comfy, $ 46 млн). Нагадаємо, що Нова пошта побудує у Хмельницькому сучасний термінал. Проект дозволить оптимізувати пробіг автопарку. Реалізація хмельницького терміналу надасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% та знизити викиди СО² в атмосферу на 1200 тонн на рік. Новий термінал повністю збудують за 7 років.
Реклама 👇 Замовити

Єдиний представник e-commerce в топ-100: засновник інтернет-магазину, а на сьогодні найбільшого маркетплейса країни, Rozetka.ua Владислав Чечоткін. Його стан журналісти оцінили в $ 87 млн. Це принесло йому 70-те місце у рейтингу.

Хто ще опинився у рейтингу

Першу п’ятірку рейтингу складають українські мільярдери Рінат Ахметов, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. У п’ятірці також Віктор Пінчук (EastOne) і Костянтин Жеваго (Ferrexpo). Президент України Петро Порошенко опинився на 11 позиції в рейтингу.

Є в рейтингу й інвестори в стартапи та IT. На 20-му місці: Леонід і Степан Черновецькі,  власник і президент інвестиційного фонду Chernovetskiy Investment Group ($ 353 млн). На 27-му – забудовник Василь Хмельницький ($ 242 млн), який активно інвестує в інноваційні парки, зокрема Unit.City в Києві і кілька регіональних проектів: Innovations Campus в Харкові і LvivTech.City у Львові. Томаш Фіала, Dragon Capital, влаштувався на 45-му місці ($ 145 млн).

У топ-100 також присутні власники мереж, що працюють в сегменті «техніка і електроніка»: Віктор Поліщук («Ельдорадо», $135 млн), Валерій Маковецький («Фокстрот»,$ 123 млн) і Станіслав Роніс (Comfy, $ 46 млн).

Нагадаємо, що «Нова пошта» побудуєЗасновники Rozetka.ua та «Нової пошти» – серед найбагатших українців 1«Нова Пошта» побудує сучасний термінал за €9,5 млн у Хмельницькому сучасний термінал. Проект дозволить оптимізувати пробіг автопарку. Реалізація хмельницького терміналу надасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% та знизити викиди СО² в атмосферу на 1200 тонн на рік. Новий термінал повністю збудують за 7 років.

Теґи: фінанси
Джерело: Аin.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: