fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія 3D-друку розпочала співпрацю із General Electric

Ukraїnśka kompanija 3D-druku rozpočala spivpracju iz General Electric
Одеська компанія 3D-друку Kwambio отримала контракт на поставку двох унікальних 3D-принтерів для корпорації General Electric. Їх зацікавила унікальна технологія прямого друку керамічних частин
Odeśka kompanija 3D-druku Kwambio otrymala kontrakt na postavku dvoh unikaľnyh 3D-prynteriv dlja korporaciї General Electric. Їh zacikavyla unikaľna tehnologija prjamogo druku keramičnyh častyn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  І принтер, і матеріал, і засоби були розроблені в Україні впродовж останніх півтора року. На розробку деталі тепер потрібно не 2 тижні, а близько доби, кажуть українські підприємці. Компанія впевнено виходить на світовий ринок. Яка співпраця можлива із Tesla. Поки що деталі для корпорації General Electric виготовляються в Одесі. Також одеське підприємство веде переговори із компанією Tesla – щодо можливого виробництва деталей для зарядних пристроїв електрокарів. Додамо, що одеський стартап представив перший в світі високоточний 3D-принтер, що друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічних матеріалів власної розробки. Вперше Kwambio заявив про себе перемогою на конференції IDCEE-2014, де був визнаний кращим і отримав приз в €15 тис. 2016-го команда Kwambio відкрила першу в Європі фабрику для 3D-друку з кераміки. Американські компанії свого часу зацікавилися розробкою. Нагадаємо, що наприкінці 2017 року компанія представила світу свою нову розробку. Це — перший високоточний і швидкісний 3D-принтер Ceramo One. Він друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічного матеріалу власного виробництва. На Ceramo One можна надрукувати промислові зразки, посуд, предмети домашнього декору і навіть кісткові імплантати. Стартап представив свою розробку на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі і зацікавив промислові компанії по всьому світу, серед яких — автомобільні корпорації General Electric і Tesla. За словами 34-річного засновника компанії Володимира Усова, команді вдалося знайти дистриб’юторів в США, Канаді, Німеччині, Італії і навіть Чилі. Також вони отримали потенційні запити на співпрацю від великих промислових компаній, військово-оборонного комплексу США.  
20.04.2018,15:10
0
Мedium
Реклама 👇 Замовити

І принтер, і матеріал, і засоби були розроблені в Україні впродовж останніх півтора року. На розробку деталі тепер потрібно не 2 тижні, а близько доби, кажуть українські підприємці. Компанія впевнено виходить на світовий ринок.

Яка співпраця можлива із Tesla

Поки що деталі для корпорації General Electric виготовляються в Одесі. Також одеське підприємство веде переговори із компанією Tesla – щодо можливого виробництва деталей для зарядних пристроїв електрокарів.

Додамо, що одеський стартап представив перший в світі високоточний 3D-принтер, що друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічних матеріалів власної розробки. Вперше Kwambio заявив про себе перемогою на конференції IDCEE-2014, де був визнаний кращим і отримав приз в €15 тис. 2016-го команда Kwambio відкрила першу в Європі фабрику для 3D-друку з кераміки. Американські компанії свого часу зацікавилисяУкраїнська компанія 3D-друку розпочала співпрацю із General Electric 1Американські компанії зацікавилися українським 3D-принтером для кераміки розробкою.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року компанія представила світу свою нову розробку. Це — перший високоточний і швидкісний 3D-принтер Ceramo One. Він друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічного матеріалу власного виробництва. На Ceramo One можна надрукувати промислові зразки, посуд, предмети домашнього декору і навіть кісткові імплантати. Стартап представив свою розробку на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі і зацікавив промислові компанії по всьому світу, серед яких — автомобільні корпорації General Electric і Tesla. За словами 34-річного засновника компанії Володимира Усова, команді вдалося знайти дистриб’юторів в США, Канаді, Німеччині, Італії і навіть Чилі. Також вони отримали потенційні запити на співпрацю від великих промислових компаній, військово-оборонного комплексу США.

 

Джерело: Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: