fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

K.Fund побудують у Харкові освітній простір Innovations Campus

K.Fund pobudujuť u Harkovi osvitnij prostir Innovations Campus
Фонд бізнесмена Василя Хмельницького K.Fund спільно з НТУ «Харківський політехнічний інститут» до кінця 2018 року побудують і відкриють у Харкові освітній простір Innovations Campus вартістю понад 60 млн грн
Fond biznesmena Vasylja Hmeľnyćkogo K.Fund spiľno z NTU «Harkivśkyj politehničnyj instytut» do kincja 2018 roku pobudujuť i vidkryjuť u Harkovi osvitnij prostir Innovations Campus vartistju ponad 60 mln grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В основу навчання в Харкові буде покладена інноваційна освітня програма, що є розробкою фахівців UNIT.Factory у співпраці з НТУ ХПІ та іншими українськими вишами. Що відомо про майбутній інноваційний обєкт . На базі кампусу продовжить свою роботу Школа малого та середнього підприємництва. Сучасний коворкінг відкриє можливість стартапам і креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань. Організатори також планують залучити до фінансування цього соціально-освітнього проекту інвестиції держави, підприємств і місцевого бізнесу. Додамо, що перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Василь Хмельницький є мажоритарним акціонером UDP. На початку жовтня цього року він об’єднав свої бізнес-проекти та соціальні ініціативи під брендом UFuture Investment Group (Брюссель), головним керуючим директором якої став Микола Тимощук, який очолював представництво УСПП у Брюсселі. До складу групи увійшла UDP, а також бізнеси В.Хмельницького в таких напрямах, як UDP Renewables, індустріальний парк Біла Церква, інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City. У повідомленні наголошувалося, що група відкрита для створення спільних підприємств і залучення нових партнерів. Підтримку соціальних проектів у галузі економіки та освіти здійснює фонд В.Хмельницького K.Fund. Додамо, що UDP – одна з найбільших девелоперських компаній в Україні, працює на ринку з 2002 року та реалізувала 11 проектів загальною площею 3 млн кв. м. Серед найбільш відомих – розвиток аеропорту Київ, будівництво столичних торговельно-розважального центру Ocean Plaza та житлових комплексів RiverStone, Паркове місто. Нагадаємо, що у Харкові запустили сервіс таксі Uklon. На сьогодні Uklon працює в 10 українських містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Суми, Полтава та Чернігів. Нагадаємо, в жовтні Uklon запустив безкоштовне страхування пасажирів. Страховка поширюється автоматично на всіх користувачів додатку або веб-інтерфейсу сервісу у всіх містах присутності Uklon.
Реклама 👇 Замовити

В основу навчання в Харкові буде покладена інноваційна освітня програма, що є розробкою фахівців UNIT.Factory у співпраці з НТУ «ХПІ» та іншими українськими вишами.

Що відомо про майбутній інноваційний об’єкт 

На базі кампусу продовжить свою роботу «Школа малого та середнього підприємництва». Сучасний коворкінг відкриє можливість стартапам і креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань. Організатори також планують залучити до фінансування цього соціально-освітнього проекту інвестиції держави, підприємств і місцевого бізнесу.

Додамо, що перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Василь Хмельницький є мажоритарним акціонером UDP. На початку жовтня цього року він об’єднав свої бізнес-проекти та соціальні ініціативи під брендом UFuture Investment Group (Брюссель), головним керуючим директором якої став Микола Тимощук, який очолював представництво УСПП у Брюсселі. До складу групи увійшла UDP, а також бізнеси В.Хмельницького в таких напрямах, як UDP Renewables, індустріальний парк «Біла Церква», інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City. У повідомленні наголошувалося, що група відкрита для створення спільних підприємств і залучення нових партнерів. Підтримку соціальних проектів у галузі економіки та освіти здійснює фонд В.Хмельницького K.Fund.

Додамо, що UDP – одна з найбільших девелоперських компаній в Україні, працює на ринку з 2002 року та реалізувала 11 проектів загальною площею 3 млн кв. м. Серед найбільш відомих – розвиток аеропорту «Київ», будівництво столичних торговельно-розважального центру Ocean Plaza та житлових комплексів RiverStone, «Паркове місто».

Нагадаємо, що у Харкові запустилиK.Fund побудують у Харкові освітній простір Innovations Campus 1Сервіс таксі Uklon запустили у Харкові сервіс таксі Uklon. На сьогодні Uklon працює в 10 українських містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Суми, Полтава та Чернігів. Нагадаємо, в жовтні Uklon запустив безкоштовне страхування пасажирів. Страховка поширюється автоматично на всіх користувачів додатку або веб-інтерфейсу сервісу у всіх містах присутності Uklon.

Джерело: ufuture

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: