fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Каннах Україна представить національний кінопавільйон

U Kannah Ukraїna predstavyť nacionaľnyj kinopaviľjon
З 8 по 19 травня у Каннах відбудеться 71-ий Каннський міжнародний кінофестиваль: один із найвідоміших та найпрестижніших кінофестивалів світу. Цього року в рамках фестивалю відбудеться прем’єра українського повнометражного художнього фільму «Жінка на війні»режисера Бенедикта Ерлінґссона
Z 8 po 19 travnja u Kannah vidbudeťsja 71-yj Kannśkyj mižnarodnyj kinofestyvaľ: odyn iz najvidomišyh ta najprestyžnišyh kinofestyvaliv svitu. Cogo roku v ramkah festyvalju vidbudeťsja prem’jera ukraїnśkogo povnometražnogo hudožńogo fiľmu «Žinka na vijni»režysera Benedykta Erlinğssona
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фільм було створено у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прем’єра фільму проходитиме в рамках конкурсної програми Semaine de la Critique (Тиждень критики), яка є однією із найстаріших секцій на фестивалі. Також українська кіноіндустрія буде представлена Національним павільйоном на кіноринку фестивалю Marché du Film. Як працюватиме Український національний павільйон у Каннах. Основну увагу в роботі Українського національного павільйону присвятять презентації українського кіно і можливостей національної кіноіндустрії міжнародній спільноті. Робота павільйону організована завдяки спільним зусиллям Державного агентства України з питань кіно та представників української кіноіндустрії. Програма заходів Українського національного павільйону обєднуватиметься під вже традиційним слоганом – #UkraineIsYourDestination. Серед заходів роботи павільйону: коктейльний прийом від Одеського міжнародного кінофестивалю – 13 травня; бізнес-ланч Meet Ukrainian Producers, організований Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського Ініціатива заради майбутнього – 15 травня; коктейльний прийом для партнерів від КМКФ Молодість – (дата заходу буде оголошена найближчим часом); українська вечірка для іноземних партнерів – учасників фестивалю, організована за підтримки Посольства України у Франції – 16 травня. Організатори павільйону нададуть українським продюсерам можливість проведення зустрічей і окремих презентацій з іноземними партнерами в локації павільйону та допоможуть зі складанням графіку зустрічей. Нагадаємо, що у Маріуполі відбудеться ГогольFest. Це буде колабораційний проект запрошених кураторів та місцевих художників. Крім того на фестивалі планують музичну та театральну програми. За словами засновника фестивалю Влада Троїцького, майбутнє Маріуполя – не у металургії та важкій індустрії, а у креативній та туристично-курортній привабливості міста на узбережжі Азовського моря. Це, за його словами, треба розвивати.
Реклама 👇 Замовити

Фільм було створено у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прем’єра фільму проходитиме в рамках конкурсної програми «Semaine de la Critique» («Тиждень критики»), яка є однією із найстаріших секцій на фестивалі. Також українська кіноіндустрія буде представлена Національним павільйоном на кіноринку фестивалю Marché du Film.

Як працюватиме Український національний павільйон у Каннах

Основну увагу в роботі Українського національного павільйону присвятять презентації українського кіно і можливостей національної кіноіндустрії міжнародній спільноті. Робота павільйону організована завдяки спільним зусиллям Державного агентства України з питань кіно та представників української кіноіндустрії.

Програма заходів Українського національного павільйону об’єднуватиметься під вже традиційним слоганом – #UkraineIsYourDestination. Серед заходів роботи павільйону:

  • коктейльний прийом від Одеського міжнародного кінофестивалю – 13 травня;
  • бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers», організований Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» – 15 травня;
  • коктейльний прийом для партнерів від КМКФ «Молодість» – (дата заходу буде оголошена найближчим часом);
  • українська вечірка для іноземних партнерів – учасників фестивалю, організована за підтримки Посольства України у Франції – 16 травня.

Організатори павільйону нададуть українським продюсерам можливість проведення зустрічей і окремих презентацій з іноземними партнерами в локації павільйону та допоможуть зі складанням графіку зустрічей.

Нагадаємо, що у Маріуполі відбудетьсяУ Каннах Україна представить національний кінопавільйон 1ГогольFest-2018 відбудеться у Маріуполі ГогольFest. Це буде колабораційний проект запрошених кураторів та місцевих художників. Крім того на фестивалі планують музичну та театральну програми. За словами засновника фестивалю Влада Троїцького, майбутнє Маріуполя – не у металургії та важкій індустрії, а у креативній та туристично-курортній привабливості міста на узбережжі Азовського моря. Це, за його словами, треба розвивати.

Джерело: Держкіно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: