fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київська бібліотека отримала нову айдентику

Kyїvśka biblioteka otrymala novu ajdentyku

Бібліотеку імені Павла Тичини в Дніпровському районі Києва відкрили після ремонту. У бібліотеці реалізували громадський проект Biblio Hub, який був покликаний зробити бібліотечний простір зручним для людей з вадами зору та інвалідністю

Biblioteku imeni Pavla Tyčyny v Dniprovśkomu rajoni Kyjeva vidkryly pislja remontu. U biblioteci realizuvaly gromadśkyj proekt Biblio Hub, jakyj buv poklykanyj zrobyty bibliotečnyj prostir zručnym dlja ljudej z vadamy zoru ta invalidnistju

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Це перша бібліотека, яка відкрилася після ремонту та отримала нову айдентику. Її розробляли студенти Kyiv Academy of Media Arts під кураторством Антона Іванова з рекламної агенції Banda. Хто розробляв новинку для бібліотеки . В основі проекту: ідея допомогти людям з вадами зору відчути себе часткою повноцінного життя. Це робиться шляхом створення сучасного зручного інформаційного простору на базі бібліотеки ім.П.Тичини. Реалізація проекту сприятиме соціалізації та адаптації незрячих людей в суспільстві, створить місце для спілкування, читання та проведення дозвілля. Розташована бібліотека за адресою: вулиця Андрея Шептицького, 24. Нагадаємо, що дизайнери працюють над новою айдентикою для Скадовська. Перед початком розробки концепції айдентики Скадовська дизайнери виїжджали на місце для детального ознайомлення з історією, інфраструктурою і туристичним потенціалом. Після відвідин міста дизайнери близько півтора тижні займалися розробкою і пошуком рішень – провели аналіз всього того, що ми побачили і почули. Вивчали фотографії, шукали додаткову інформацію. В результаті прийшли до 2 концепцій, які презентували місцевій владі. Ті одобрили обидві. В айдентиці і логотипі району буде фігурувати словосполучення Скадовський край. Місто спочатку будувалося, як порт і як оздоровчий курорт. Його медитативна, спокійна атмосфера – одна з особливостей цього краю, наголошують дизайнери. Одним з основних символів, який використовується в айдентиці району – знаменитий Джарилгачський маяк. Друга концепція Синтез 4 стихій представляє місце як оздоровчий курорт. Вона побудована на графічному зображенні 4 стихій – море, сонце, повітря і пісок. Побачити візуалізацію концепції жителі і гості району зможуть після того, як одна із запропонованих ідей буде офіційно затверджена.
Реклама 👇 Замовити

Це перша бібліотека, яка відкрилася після ремонту та отримала нову айдентику. Її розробляли студенти Kyiv Academy of Media Arts під кураторством Антона Іванова з рекламної агенції Banda.

Хто розробляв новинку для бібліотеки 

В основі проекту: ідея допомогти людям з вадами зору відчути себе часткою повноцінного життя. Це робиться шляхом створення сучасного зручного інформаційного простору на базі бібліотеки ім.П.Тичини. Реалізація проекту сприятиме соціалізації та адаптації незрячих людей в суспільстві, створить місце для спілкування, читання та проведення дозвілля. Розташована бібліотека за адресою: вулиця Андрея Шептицького, 24.
Нагадаємо, що дизайнери працюютьКиївська бібліотека отримала нову айдентику 1Дизайнери розробляють айдентику для Скадовська над новою айдентикою для Скадовська. Перед початком розробки концепції айдентики Скадовська дизайнери виїжджали на місце для детального ознайомлення з історією, інфраструктурою і туристичним потенціалом.

Після відвідин міста дизайнери близько півтора тижні займалися розробкою і пошуком рішень – провели аналіз всього того, що ми побачили і почули. Вивчали фотографії, шукали додаткову інформацію. В результаті прийшли до 2 концепцій, які презентували місцевій владі. Ті одобрили обидві. В айдентиці і логотипі району буде фігурувати словосполучення «Скадовський край». Місто спочатку будувалося, як порт і як оздоровчий курорт. Його медитативна, спокійна атмосфера – одна з особливостей цього краю, наголошують дизайнери. Одним з основних символів, який використовується в айдентиці району – знаменитий Джарилгачський маяк.

Друга концепція «Синтез 4 стихій» представляє місце як оздоровчий курорт. Вона побудована на графічному зображенні 4 стихій – море, сонце, повітря і пісок. Побачити візуалізацію концепції жителі і гості району зможуть після того, як одна із запропонованих ідей буде офіційно затверджена.

Джерело: The Village

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: