fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських вчителів кличуть позмагатися за «Нобелівку» для педагогів

Ukraїnśkyh včyteliv klyčuť pozmagatysja za «Nobelivku» dlja pedagogiv
Фізики та лірики, з міст чи селищ, з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні
Fizyky ta liryky, z mist čy selyšč, z velykym stažem čy maleńkym dosvidom — usi včyteli seredńoї školy možuť podaty zajavku na učasť u nacionaľnij premiї Global Teacher Prize Ukraine, jaka vže vdruge projde v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2017-му національна премія зібрала 2500 номінацій і 632 заявки з усіх областей країни. З п’ятіркою найкращих педагогів зустрічався Президент України, переможець Global Teacher Prize Ukraine Паул Пшенічка потрапив до рейтингу 100 найвпливовіших українців (вперше за 26 років незалежності в такому рейтингу опинився педагог), але головне, більше українців стали поважати професію вчителя - всього за півроку показник зріс з 39% до 54%. Як відбуватиметься цьогорічна премія. Цього року найкращого вчителя України оберуть серед десятки фіналістів, які отримають рік безкоштовного навчання від ГС Освіторія. До експертного журі національної премії увійшли голова Освіторії Зоя Литвин, телеведуча 1+1 і куратор премії Наталія Мосейчук, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін та переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка. Список може бути доповнений. Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 15 липня. Global Teacher Prize — Нобелівська премія для вчителів, започаткована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя та становить 1 000 000 доларів. Національну премію в Україні ініціювала громадська спілка Освіторія у 2017 році, мета якої не лише популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підняти престиж викладача. Нагадаємо, що початкова школа в Україні отримає 1 млрд грн на обладнання. 1 вересня 2018 року всі першокласники прийдуть до оновленої української школи. Найголовніше – ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Однак, щоб цей проект повноцінно реалізувати, окрім підготовки вчителів, потрібно також створити необхідне навчальне освітнє середовище. Йдеться і про новітнє обладнання. Частина субвенції у 998,7 млн грн передбачена на закупівлю обладнання.
Реклама 👇 Замовити

У 2017-му національна премія зібрала 2500 номінацій і 632 заявки з усіх областей країни. З п’ятіркою найкращих педагогів зустрічався Президент України, переможець Global Teacher Prize Ukraine Паул Пшенічка потрапив до рейтингу «100 найвпливовіших українців» (вперше за 26 років незалежності в такому рейтингу опинився педагог), але головне, більше українців стали поважати професію вчителя – всього за півроку показник зріс з 39% до 54%.

Як відбуватиметься цьогорічна премія

Цього року найкращого вчителя України оберуть серед десятки фіналістів, які отримають рік безкоштовного навчання від ГС «Освіторія». До експертного журі національної премії увійшли голова «Освіторії» Зоя Литвин, телеведуча «1+1» і куратор премії Наталія Мосейчук, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін та переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка. Список може бути доповнений.

Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 15 липня.

Global Teacher Prize — «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя та становить 1 000 000 доларів. Національну премію в Україні ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році, мета якої не лише популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підняти престиж викладача.

Нагадаємо, що початкова школа в Україні отримаєУкраїнських вчителів кличуть позмагатися за «Нобелівку» для педагогів 1Початкова школа отримає 1 млрд грн на обладнання 1 млрд грн на обладнання. 1 вересня 2018 року всі першокласники прийдуть до оновленої української школи. Найголовніше – ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Однак, щоб цей проект повноцінно реалізувати, окрім підготовки вчителів, потрібно також створити необхідне навчальне освітнє середовище. Йдеться і про новітнє обладнання. Частина субвенції у 998,7 млн грн передбачена на закупівлю обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: