fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для туристів у Києві встановили навігаційні мапи просто неба

Dlja turystiv u Kyjevi vstanovyly navigacijni mapy prosto neba
У столиці встановили 50 сітілайтів з навігацією для гостей міста. На них розміщені головні туристичні пам’ятки столиці.  Інформаційні карти розміщено, зокрема, на зупинкових комплексах. Вони підсвічуються в нічний час
U stolyci vstanovyly 50 sitilajtiv z navigacijeju dlja gostej mista. Na nyh rozmiščeni golovni turystyčni pam’jatky stolyci.  Informacijni karty rozmiščeno, zokrema, na zupynkovyh kompleksah. Vony pidsvičujuťsja v ničnyj čas
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наступним проектом може стати популяризація Києва для туристів та в інших містах України. Про це під час прес-конференції сказав начальник управління туризму і промоцій КМДА Антон Тараненко. Що відомо про проект для туристів. На сітілайтах також популяризують Київський марафон, фінал Ліги чемпіонів, фестивальні події. Також це можуть бути як внутрішні міські події соціального значення, так і комерційні події. Втім, їхня головна мета – всіх запрошують відвідати українську столицю. До слова: за 2017 рік Київ відвідало більше 4 млн туристів. Додамо, що Київ планують популяризувати як майданчик туризму та кінозйомок. На 2018 рік на розвиток туризму столиці планувалося виділити 14,4 млн грн. Загальний кошторис Програми розвитку туризму для української столиці на 2018 рік становитиме понад 50 млн грн. Наступного року максимум зусиль планується спрямувати на промоцію та популяризацію туристичного бренду Києва як усередині країни, так і за кордоном. Також створять нову для міста кінокомісію. Основна мета її роботи полягатиме в популяризації української столиці як майданчика для зйомок світових стрічок, промороликів, реклами. Буде вдосконалено туристичну інфраструктуру, твердять автори ініціативи. Зокрема, йдеться про навігацію, встановлення нових та забезпечення функціонування вже наявних комунальних туристично-інформаційних центрів. Про подальші плани розвитку обіцяють повідомити додатково.
Реклама 👇 Замовити

Наступним проектом може стати популяризація Києва для туристів та в інших містах України. Про це під час прес-конференції сказав начальник управління туризму і промоцій КМДА Антон Тараненко.

Що відомо про проект для туристів

На сітілайтах також популяризують Київський марафон, фінал Ліги чемпіонів, фестивальні події. Також це можуть бути як внутрішні міські події соціального значення, так і комерційні події. Втім, їхня головна мета – всіх запрошують відвідати українську столицю. До слова: за 2017 рік Київ відвідало більше 4 млн туристів.

Додамо, що Київ планують популяризувати Для туристів у Києві встановили навігаційні мапи просто неба 1Київ популяризуватимуть як майданчик туризму та кінозйомокяк майданчик туризму та кінозйомок. На 2018 рік на розвиток туризму столиці планувалося виділити 14,4 млн грн. Загальний кошторис Програми розвитку туризму для української столиці на 2018 рік становитиме понад 50 млн грн. Наступного року максимум зусиль планується спрямувати на промоцію та популяризацію туристичного бренду Києва як усередині країни, так і за кордоном. Також створять нову для міста кінокомісію. Основна мета її роботи полягатиме в популяризації української столиці як майданчика для зйомок світових стрічок, промороликів, реклами. Буде вдосконалено туристичну інфраструктуру, твердять автори ініціативи. Зокрема, йдеться про навігацію, встановлення нових та забезпечення функціонування вже наявних комунальних туристично-інформаційних центрів. Про подальші плани розвитку обіцяють повідомити додатково.

Теґи: Київ, туризм
Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: