fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Про кібербезпеку та білих хакерів говоритимуть 2 дні у Києві

Pro kiberbezpeku ta bilyh hakeriv govorytymuť 2 dni u Kyjevi
У Києві відбудеться форум Practical CyberSecurity Days, присвячений кібербезпеці, білому хакерству та іншим аспектам збереження персональних та комерційних даних в інтернеті. Подія триватиме два дні, 20-21 квітня, заплановано як лекції спікерів, так і проведення воркшопів
U Kyjevi vidbudeťsja forum Practical CyberSecurity Days, prysvjačenyj kiberbezpeci, bilomu hakerstvu ta inšym aspektam zberežennja personaľnyh ta komercijnyh danyh v interneti. Podija tryvatyme dva dni, 20-21 kvitnja, zaplanovano jak lekciї spikeriv, tak i provedennja vorkšopiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подію організовує Наукове співтовариство Національного авіаційного університету. Фахівці з різних сфер розкажуть про кібербезпеку на практиці і як не стати жертвою хакерів. Де зареєструватися на форум. Будуть представлені такі компанії: Luxoft, Shalb, Cipher, Hideez і KievInfoSecurity. Учасники отримають можливість підняти рівень своїх знань про інформаційну безпеку, познайомитися з професіоналами та отримати нові практичні навички. Оскільки кількість місць на заході обмежена, необхідна попередня реєстрація за посиланням. З програмою виступу та іменами спікерів можна ознайомитися тут. Нагадаємо, що Департамент кіберполіції Національної поліції України набирає кандидатів на посади спеціальних агентів. Мета: боротьба із кіберзлочинцями та профілактика у кіберпросторі держави. Подача електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням розділі Відкриті конкурси. Кандидати мають володіти такими практичними навичками: побудови, налаштування та захисту комп’ютерних мереж; розробки програмного забезпечення; використання та обслуговування систем керування базами даних; адміністрування різних операційних системи; пошуку вразливостей мережі та її вузлів; пошуку, збору та аналізу інформації з відкритих джерел. Ураховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня становитиме від 25 000 до 50 000 гривень. Конкурс також міститиме у собі етапи, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та практичних навичок кандидатів. Такі етапи мають високий рівень складності та нададуть можливість відібрати кращих серед кращих до підрозідлів білих хакерів Департаменту.
Реклама 👇 Замовити

Подію організовує Наукове співтовариство Національного авіаційного університету. Фахівці з різних сфер розкажуть про кібербезпеку на практиці і як не стати жертвою хакерів.

Де зареєструватися на форум

Будуть представлені такі компанії: Luxoft, Shalb, Cipher, Hideez і KievInfoSecurity. Учасники отримають можливість підняти рівень своїх знань про інформаційну безпеку, познайомитися з професіоналами та отримати нові практичні навички. Оскільки кількість місць на заході обмежена, необхідна попередня реєстрація за посиланням. З програмою виступу та іменами спікерів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Департамент кіберполіції Національної поліції України набираєПро кібербезпеку та білих хакерів говоритимуть 2 дні у Києві 1Кіберполіція розпочинає набір кандидатів на посади спецагентів кандидатів на посади спеціальних агентів. Мета: боротьба із кіберзлочинцями та профілактика у кіберпросторі держави. Подача електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням розділі «Відкриті конкурси».

Кандидати мають володіти такими практичними навичками:

  • побудови, налаштування та захисту комп’ютерних мереж;
  • розробки програмного забезпечення;
  • використання та обслуговування систем керування базами даних;
  • адміністрування різних операційних системи;
  • пошуку вразливостей мережі та її вузлів;
  • пошуку, збору та аналізу інформації з відкритих джерел.

Ураховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня становитиме від 25 000 до 50 000 гривеньКонкурс також міститиме у собі етапи, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та практичних навичок кандидатів. Такі етапи мають високий рівень складності та нададуть можливість відібрати кращих серед кращих до підрозідлів «білих хакерів» Департаменту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: