fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські смарт-столи встановлять у київських ТРЦ та ресторанах

Ukraїnśki smart-stoly vstanovljať u kyїvśkyh TRC ta restoranah
«Розумні столи» компанії вже можна знайти в Північній Америці, Азії, Європі, а також в Україні, зокрема в дитячому розважальному центрі Papashon у львівському ТРЦ Victoria Gardens і в столичному ЦУМ в магазині Goodwine
«Rozumni stoly» kompaniї vže možna znajty v Pivničnij Ameryci, Aziї, Jevropi, a takož v Ukraїni, zokrema v dytjačomu rozvažaľnomu centri Papashon u ľvivśkomu TRC Victoria Gardens i v stolyčnomu CUM v magazyni Goodwine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  29-30 березня міжнародна інноваційна компанія Kodisoft, що займається виробництвом устаткування і програмного забезпечення, взяла участь у якості експонента на виставці рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Expo-2018. Інтерактивні столи Kodisoft були встановлені на стенді компанії Arricano. Таким чином розробники презентували майбутню розважальну та сервісну функції столів, які з’являться в київських ТРЦ та ресторанах до кінця року. Як працюють столи . Розумні столи працюють за принципом величезного планшета і дозволяють запускати понад 12 програм і додатків, одночасно обмінюватися фотографіями і спілкуватись у соцмережах. На інтерактивному екрані можна одночасно грати, вивчати меню ресторану, робити замовлення. Розробка дозволяє навіть проводити безконтактну оплату карткою, не вдаючись до допомоги офіціанта. Ресторан, який встановив технологічну новинку замість звичайних столів, може економити на персоналі і отримувати додатковий трафік зацікавлених відвідувачів. За 15 років існування компанія вивела на світовий ринок цілий ряд IT-розробок, які стали візитною карткою українського IT-ринку. Багато з них сьогодні активно використовується в компанії Microsoft, Cisco, Coca-Cola, Intel і Adidas. На думку керівництва Kodisoft, їх остання розробка, над якою працювали без малого чотири роки, здатна істотно вплинути на комунікацію між рітейлом і відвідувачами торгово-розважальних центрів. Як виявилося, такої ж думки дотримуються і зарубіжні експерти. Напередодні RDBExpo-2018 розумні столи Kodisoft були представлені на найбільшій події для професіоналів ринку торговельної нерухомості MAPIC. Винахід українців зміг підкорити міжнародний рітейл, принісши команді розробників престижну нагороду в Каннах. Нагадаємо, що українські інтерактивні столи представили також на Давосському форумі.
Реклама 👇 Замовити

29-30 березня міжнародна інноваційна компанія Kodisoft, що займається виробництвом устаткування і програмного забезпечення, взяла участь у якості експонента на виставці рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Expo-2018. Інтерактивні столи Kodisoft були встановлені на стенді компанії Arricano. Таким чином розробники презентували майбутню розважальну та сервісну функції столів, які з’являться в київських ТРЦ та ресторанах до кінця року.

Як працюють столи 

«Розумні столи» працюють за принципом величезного планшета і дозволяють запускати понад 12 програм і додатків, одночасно обмінюватися фотографіями і спілкуватись у соцмережах. На інтерактивному екрані можна одночасно грати, вивчати меню ресторану, робити замовлення. Розробка дозволяє навіть проводити безконтактну оплату карткою, не вдаючись до допомоги офіціанта. Ресторан, який встановив технологічну новинку замість звичайних столів, може економити на персоналі і отримувати додатковий трафік зацікавлених відвідувачів.

За 15 років існування компанія вивела на світовий ринок цілий ряд IT-розробок, які стали візитною карткою українського IT-ринку. Багато з них сьогодні активно використовується в компанії Microsoft, Cisco, Coca-Cola, Intel і Adidas.

На думку керівництва Kodisoft, їх остання розробка, над якою працювали без малого чотири роки, здатна істотно вплинути на комунікацію між рітейлом і відвідувачами торгово-розважальних центрів.

Українські інтерактивні столи з'являться у столичних ресторанах та ТРЦ

Як виявилося, такої ж думки дотримуються і зарубіжні експерти. Напередодні RDBExpo-2018 «розумні столи» Kodisoft були представлені на найбільшій події для професіоналів ринку торговельної нерухомості MAPIC. Винахід українців зміг підкорити міжнародний рітейл, принісши команді розробників престижну нагороду в Каннах.

Нагадаємо, що українські інтерактивні столи представили такожУкраїнські смарт-столи встановлять у київських ТРЦ та ресторанах 1Українські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі на Давосському форумі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: