fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Deezer «заговорив» українською та знизив тарифи для меломанів

Deezer «zagovoryv» ukraїnśkoju ta znyzyv taryfy dlja melomaniv
Популярний музичний сервіс Deezer оголосив про запуск української локалізації. Інтерфейс вже доступний українською мовою, а в бібліотеці сервісу з'явиться новий український контент та списки відтворення української музики
Populjarnyj muzyčnyj servis Deezer ogolosyv pro zapusk ukraїnśkoї lokalizaciї. Interfejs vže dostupnyj ukraїnśkoju movoju, a v biblioteci servisu z'javyťsja novyj ukraїnśkyj kontent ta spysky vidtvorennja ukraїnśkoї muzyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Займатися українським напрямком Deezer буде музичний редактор Сергій Кейн. Він є також головним редактором видання Comma.com.ua. Раніше у Deezer не було свого представника для українців, тому локальних списків відтворення музики було менше і оновлювалися вони рідше. Які вигідні пропозиції отримують українці від Deezer . Для українців Deezer запускає спеціальні тарифи, які майже в два рази дешевші цін на сервіс по всьому світу. Підписка на Premium +, який відкриває весь спектр можливостей Deezer, по всьому світу коштує €7 в місяць, але для українців компанія запустила спеціальний тариф – €3,99 (близько 130 грн) на місяць. Перші 30 днів – безкоштовно. Пакет Deezer Family, який обєднує в одному акаунті до 6 членів родини, в Україні буде коштувати €5,99 (близько 190 грн). При цьому ціна для всього іншого світу складає €15. Подорожчання для України не планується. Цей крок не є сезонною акцією, наголошують в компанії. З листопада 2017 року в бібліотеці сервісу вже є 4 великих українських списки композицій, які регулярно оновлюються: Нова музика, Хіти зараз, Український рок, Українське інді. Незабаром також зявиться Важка музика в Україні, Українська електроніка та авторські плейлисти від українських артистів. Нагадаємо, що Суспільне запустило проект UA: Класична музика, який містить 125 аудіозаписів відомих композиторів з фонду мовника. Композиції безкоштовно доступні онлайн. Всі композиції записані у різні роки різними виконавцями та оцифровані в єдину базу-проект. Для зручності, поруч із кожним треком доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта.
Реклама 👇 Замовити

Займатися українським напрямком Deezer буде музичний редактор Сергій Кейн. Він є також головним редактором видання Comma.com.ua. Раніше у Deezer не було свого представника для українців, тому локальних списків відтворення музики було менше і оновлювалися вони рідше.

Які вигідні пропозиції отримують українці від Deezer 

Для українців Deezer запускає спеціальні тарифи, які майже в два рази дешевші цін на сервіс по всьому світу. Підписка на Premium +, який відкриває весь спектр можливостей Deezer, по всьому світу коштує €7 в місяць, але для українців компанія запустила спеціальний тариф – €3,99 (близько 130 грн) на місяць. Перші 30 днів – безкоштовно. Пакет Deezer Family, який об’єднує в одному акаунті до 6 членів родини, в Україні буде коштувати €5,99 (близько 190 грн). При цьому ціна для всього іншого світу складає €15. Подорожчання для України не планується. Цей крок не є сезонною акцією, наголошують в компанії.

З листопада 2017 року в бібліотеці сервісу вже є 4 великих українських списки композицій, які регулярно оновлюються: «Нова музика», «Хіти зараз», «Український рок», «Українське інді». Незабаром також з’явиться «Важка музика в Україні», «Українська електроніка» та авторські плейлисти від українських артистів.

Нагадаємо, що «Суспільне» запустило проектDeezer «заговорив» українською та знизив тарифи для меломанів 1«Суспільне» запустило проект «UA: Класична музика» «UA: Класична музика», який містить 125 аудіозаписів відомих композиторів з фонду мовника. Композиції безкоштовно доступні онлайн. Всі композиції записані у різні роки різними виконавцями та оцифровані в єдину базу-проект. Для зручності, поруч із кожним треком доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: