fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська студія зняла нову рекламу для бренду Schweppes

Ukraїnśka studija znjala novu reklamu dlja brendu Schweppes

Українська студія FAMILY Production зняла нову рекламу для бренду Schweppes, повідомляє The Village Україна. Зйомки ролика пройшли у двох павільйонах у Києві на початку березня 2018 року. Усі ролі, крім головних, виконали українські актори

Ukraїnśka studija FAMILY Production znjala novu reklamu dlja brendu Schweppes, povidomljaje The Village Ukraїna. Zjomky rolyka projšly u dvoh paviľjonah u Kyjevi na počatku bereznja 2018 roku. Usi roli, krim golovnyh, vykonaly ukraїnśki aktory

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Режисером відео став австралійський фахівець Майкл Ґрейсі, відомий за роботою над фільмом Найвеличніший шоумен. Постановник провів у Києві 5 днів протягом знімального процесу. Так бренд Schweppes отримав новий рекламний ролик. Що відомо про студію FAMILY Production . Це спільний проект FAMILY Production та французької студії Partizan. Студія FAMILY Production працює з 2004 року та базується у Києві. Її клієнтами стали Samsung, Toyota, Dior, McDonald’s та інші відомі бренди. Студія здебільшого працює для рекламних агенцій. Головні фішки Family Production – організація процесу і хороший кастинг. Окрім того клієнти цінують арт-дирекшн: зокрема, вони якісно будують декорації для зйомок. Займаються також і соціальною рекламою та рекламою для інтернету. Для інтернету складніше робити ролики: вони повинні бути видовищними, містити елементи інтерактиву. Нагадаємо, що на обкладинці Vogue зявилася ілюстрація українського художника.  Травневий випуск BritishVogue надихає безліччю творчих переосмислень, включаючи цей графічний дизайн від українського художника із Харкова Станіслава Сенчука. Vogue вже не вперше використовує роботи Станіслава Сенчука для своїх матеріалів. У грудневому випуску британської версії модного журналу також вийшов матеріал з ілюстрацією Сенчука.Також український художник співпрацює з Versace та іншими модними брендами, чудово вловлюючи і відображаючи неповторний стиль кожного з них.
16.04.2018,13:30
0
The Village Україна
Реклама 👇 Замовити

Режисером відео став австралійський фахівець Майкл Ґрейсі, відомий за роботою над фільмом «Найвеличніший шоумен». Постановник провів у Києві 5 днів протягом знімального процесу. Так бренд Schweppes отримав новий рекламний ролик.

Що відомо про студію FAMILY Production 

Це спільний проект FAMILY Production та французької студії Partizan. Студія FAMILY Production працює з 2004 року та базується у Києві. Її клієнтами стали Samsung, Toyota, Dior, McDonald’s та інші відомі бренди. Студія здебільшого працює для рекламних агенцій. Головні фішки Family Production – організація процесу і хороший кастинг. Окрім того клієнти цінують арт-дирекшн: зокрема, вони якісно будують декорації для зйомок. Займаються також і соціальною рекламою та рекламою для інтернету. Для інтернету складніше робити ролики: вони повинні бути видовищними, містити елементи інтерактиву.

Нагадаємо, що на обкладинці Vogue з’явиласяУкраїнська студія зняла нову рекламу для бренду Schweppes 1На обкладинці Vogue з’явилася ілюстрація українського художника ілюстрація українського художника.  Травневий випуск BritishVogue надихає безліччю творчих переосмислень, включаючи цей графічний дизайн від українського художника із Харкова Станіслава Сенчука. Vogue вже не вперше використовує роботи Станіслава Сенчука для своїх матеріалів. У грудневому випуску британської версії модного журналу також вийшов матеріал з ілюстрацією Сенчука.Також український художник співпрацює з Versace та іншими модними брендами, чудово вловлюючи і відображаючи неповторний стиль кожного з них.

Джерело: The Village Україна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: