fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Запоріжжі на місці сміттєзвалища збудували сонячну станцію

Na Zaporižži na misci smittjezvalyšča zbuduvaly sonjačnu stanciju
У запорізькому селищі Веселе, на території Веселівської територіальної громади, вже другий місяць працює нова сонячна електростанція. Збудували її на місці колишнього смітника
U zaporiźkomu selyšči Vesele, na terytoriї Veselivśkoї terytoriaľnoї gromady, vže drugyj misjać pracjuje nova sonjačna elektrostancija. Zbuduvaly її na misci kolyšńogo smitnyka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У будівництво СЕС Солар Парк Веселе потужністю 16 МВт інвестори вклали €16 млн (в т.ч. 10,5 млн банківської позики). Сучасний обєкт зявився на місці величезного,  закинутого ще з 1991 року сміттєзвалища на околиці селища. Як вдалося реалізувати цей проект . Реалізувати такий проект в Запорізькій області вдалося завдяки активній позиції керівництва Веселівської ОТГ. Як розповідає гендиректор ТОВ Солар Парк Підгородне Юрій Гордєєв, в територіальній громаді інвестору пообіцяли сприяння в вирішенні необхідних бюрократичних питань та допомогу у підготовці земельної ділянки. За словами фахівця, на даний момент в громаді набагато простіше підготувати всі необхідні документи для відкриття станції. Створення СЕС відбулося у найкоротші терміни: у вересні 2017-го тут почалося будівництво, а в березні станція вже почала свою роботу. В результаті компанія реалізувала свої бізнес-плани, а територіальна громада залучила великі інвестиції і реалізувала свої інтереси: 22 робочих місця (не рахуючи співробітників служби охорони), надходження до місцевого бюджету (зокрема, плата за оренду 20 гектарів землі) і розвиток інфраструктури.Також  інвестор упорядкував територію земельної ділянки і осучаснив електропідстанцію населеного пункту для потреб роботи станції. СЕС Солар Парк Веселе – це станція зі стаціонарною установкою сонячних панелей. Іншими словами, панель не рухається, як соняшник, за сонцем протягом дня, а залишається в одному положенні. Нагадаємо, що Ощадбанк надаватиме українцям зелені кредити. Банк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб Зелена енергія. В її рамках можливо отримати кредити на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення зеленої енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну.
Реклама 👇 Замовити

У будівництво «СЕС Солар Парк Веселе» потужністю 16 МВт інвестори вклали €16 млн (в т.ч. 10,5 млн банківської позики). Сучасний об’єкт з’явився на місці величезного,  закинутого ще з 1991 року сміттєзвалища на околиці селища.

Як вдалося реалізувати цей проект 

Реалізувати такий проект в Запорізькій області вдалося завдяки активній позиції керівництва Веселівської ОТГ. Як розповідає гендиректор ТОВ «Солар Парк Підгородне» Юрій Гордєєв, в територіальній громаді інвестору пообіцяли сприяння в вирішенні необхідних бюрократичних питань та допомогу у підготовці земельної ділянки. За словами фахівця, на даний момент в громаді набагато простіше підготувати всі необхідні документи для відкриття станції.

Створення СЕС відбулося у найкоротші терміни: у вересні 2017-го тут почалося будівництво, а в березні станція вже почала свою роботу. В результаті компанія реалізувала свої бізнес-плани, а територіальна громада залучила великі інвестиції і реалізувала свої інтереси: 22 робочих місця (не рахуючи співробітників служби охорони), надходження до місцевого бюджету (зокрема, плата за оренду 20 гектарів землі) і розвиток інфраструктури.Також  інвестор упорядкував територію земельної ділянки і осучаснив електропідстанцію населеного пункту для потреб роботи станції. «СЕС Солар Парк Веселе» – це станція зі стаціонарною установкою сонячних панелей. Іншими словами, панель не рухається, як соняшник, за сонцем протягом дня, а залишається в одному положенні.

Нагадаємо, що «Ощадбанк» надаватиме українцямНа Запоріжжі на місці сміттєзвалища збудували сонячну станцію 1«Ощадбанк» надаватиме українцям «зелені» кредити «зелені» кредити. Банк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Зелена енергія». В її рамках можливо отримати кредити на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення «зеленої» енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: