Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня

14 podij, jaki varto vidvidaty u stolyci ćogo tyžnja

Вихідні — чудовий час для того, щоби скласти плани на майбутній тиждень. Наша редакція традиційно розповідає вам про події у сферах бізнесу, креативу, техно та урбану, які відбудуться в Києві протягом наступних 7 днів — дайджест
Vyhidni — čudovyj čas dlja togo, ščoby sklasty plany na majbutnij tyždeń. Naša redakcija tradycijno rozpovidaje vam pro podiї u sferah biznesu, kreatyvu, tehno ta urbanu, jaki vidbuduťsja v Kyjevi protjagom nastupnyh 7 dniv — dajdžest
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
 

Тримати руку на пульсі трендів у сфері бізнесу вам допоможуть такі події:

Пройшло
InvestEvening | Convertible Loan
Дата та час: Квітень 16, 19:00
Ціна: 200 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 1

UAngel спільно з 1991 Civic Tech Center починають серію мітапов InvestEvening. Збираємо разом досвідчених і початківців інвесторів, підприємців, бізнес аналітиків і інших гравців української стартап-екосистеми для обміну досвідом, експертизою і знаннями. Першим спікером стане Дмитро Симбир, юрист практики корпоративного права та M & A в AVELLUM. Експерт розповість про конвертований займ — найбільш популярний інструмент залучення інвестицій на ранніх стадіях в Кремнієвій Долині.

Квітень 16, 19:00
Пройшло
Зміни у корпоративному законодавстві: покращення для бізнесу
Дата та час: Квітень 17, 17:30
Ціна: 150 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 3

Юридична фірма Arzinger law office та Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) організовують практичний воркшоп для інвесторів, підприємців, юристів щодо змін у корпоративному законодавстві України. Про те, як зміниться життя підприємств та про що вже потрібно знати учасникам товариств будуть розповідати юристи Arzinger: Анна Зоря, Партнер, практики: корпоративне право / M&A; Вікторія Добринська, старший юрист, практики: корпоративне право / M&A, комерційне право.

Квітень 17, 17:30
Пройшло
Майстер-клас «Digital Напалм»
Дата та час: Квітень 17, 19:00
Ціна: 100 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 5

«Digital Напалм» — це безкоштовний майстер-клас від команди Pro Business Center. На тригодинному заході ви дізнаєтеся такі моменти: теорія множинних контактів в Digital-інструментах; принцип косоокості: чому система не працює відразу? приклад А / Б тестування і розбір кейсів; як виглядає маркетинг повного циклу; концепція тотального контролю над рекламним бюджетом; наскрізна аналітика: відстеження кожного кроку клієнта.

Квітень 17, 19:00
Пройшло
Email-маркетинг: 50 рішень для бізнесу
Дата та час: Квітень 18, 18:30
Ціна: 150 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 7

Що, email-маркетинг не працює? Воу, забудьте про це. На дворі 2018-й і люди самі дарують вам свої контакти, знаючи, що ви можливо закидаєте їхні скриньки спамом. Що зробити, щоб розсилки працювали — розповість Олександр Рись — директор з розвитку у SendPulse. Про що буде лекція: розсилки у воронці продажів: головні функції; 17 ефективних способів отримання контактів; welcome-серія: які листи там повинні бути; ідеї для контентних розсилок та таких, що продають та інші актуальні теми.

Квітень 18, 18:30

Про передові технології у наступні 7 днів говоритимуть на таких заходах:

Пройшло
DApp DEV Conference. By developers for developers!
Дата та час: Квітень 16, 08:30
Ціна: 500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 9

ĐApp ÐΞV Conference збере разом відомих експертів екосистеми блокчейн, Ефіріум, Web 3.0, ĐApp, Cryptography, Distributed Ledgers з усього світу та 450 учасників заходу. Конференція буде корисною як для досвідчених ĐApp розробників, так і для тих, хто цікавиться темами блокчейн-технологій, децентралізованих додатків, криптографії та майбутнього мережі Інтернет.

Квітень 16, 08:30
Пройшло
UNIT Fintech Forum 2018
Дата та час: Квітень 19, 09:30
Місце проведення: UNIT.City, вулиця Дорогожицька, 1
Ціна: 2500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 11

Інноваційний парк UNIT.City спільно з UFuture Investment Group збирає найкращі українські банки, корпоративні інноваційні програми, фінтех-стартапи, гравців екосистем та міжнародних експертів. На заході обговорюватимуть найгарячіші тенденції та кейси у сфері корпоративних інновацій та цифрових фінтех-трансформацій.

Квітень 19, 09:30
Пройшло
Футурологічний круглий стіл від iForum. Медицина – драйвер інноваційного розвитку XXI ст
Дата та час: Квітень 19, 19:00
Ціна: 45-90 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 1314 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 13

Напередодні іForum 2018 оргкомітет форуму разом з креативним простором Часопис запрошують на футурологічний кругий стіл, присвячений інноваціям у медицині. У рамках зустрічі обговоримо такі питання: світові тенденції в медицині і їхня представленість в Україні. Де реальність, а де фантастика? на які технології варто робити ставку інноваторам від медицини в нашій країні? чи є живі рішення для того, щоб талановиті медичні команди працювали в нашій країні? ІТ + медицина = смерть медицини або безсмертя людини? та інше.

Квітень 19, 19:00
Пройшло
Practical CyberSecurity Days
Дата та час: Квітень 20, 10:00
Ціна: безкоштовно

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 17

На події фахівці з різних сфер розкажуть про практичні аспекти кібербезпеки. Представники компанії Hideez продемонструють роботу безпровідного апаратного токену. Лідер команди DCUA Микола Ільїн буде виступати з доповіддю про білих хакерів і CTF-змагання. Володимир Цап розкриє тему: «Побудови периметру безпеки для WEB оточень». Олександр Сивашенко надасть лікбез: «Information security: required  hard- and soft-skills». Всього буде 10 спікерів з різних напрямів.

Квітень 20, 10:00

Урбаністичні івенти, що пройдуть у Києві наступного тижня:

Пройшло
Лекція про архітектурну освіту в США
Дата та час: Квітень 18, 18:30
Місце проведення: ARCHIMATIKA, вулиця Тургенівська, 38
Ціна: безкоштовно

Лекція Володимира Бабія про архітектурну освіту в США: на яку програму і в які ВНЗ краще подаватися, які бувають типи фінансування навчання, а також спікер поділиться своїм досвідом навчання, розкаже про професійну сертифікацію та ліцензування архітекторів, а також розповість, як отримати грант на навчання.

Квітень 18, 18:30
Пройшло
11-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions
Дата та час: Квітень 20
Ціна: 50-200 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 19

Кроскультурний характер фестивалю CANactions — це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. «Фестиваль фестивалів» дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.

Квітень 20

Насамкінець — 4 події з рубрики «Креатив»:

Пройшло
Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду
Дата та час: Квітень 15, 16:00
Ціна: 500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 21

В рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій. Практикум обіцяє бути: актуальним, корисним, фановим. Для кого буде корисно:  для тих, хто відкриває свій бізнес; для тих, хто хоче отримати новий поштовх у розвитку свого проекту; для тих, хто хоче виділятися з натовпу; для усіх, хто хоче перестати бути посередністю і навчитися голосно заявляти про себе!

Квітень 15, 16:00
Пройшло
Особиста ефективність і ефективність команди
Дата та час: Квітень 17, 17:45
Місце проведення: вулиця Хрещатик, 14
Ціна: 400-500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 23

Буває, що люди ставлять перед собою цілі і досягають їх. А буває інакше. І ви чуєте, замість рішень, виправдання. Результату немає або він є, але не такий, як вам хотілося б. А все чому? Та тому що ефективність не вистачає. Спікерка практикуму знає, що таке ефективність команди і як можна її збільшити. Людмила Богуш — засновник і провідний бізнес-тренер компанії BogushTime.

Квітень 17, 17:45
Пройшло
Лекція Миколи Ковальчука «Сучасна технологія шрифтів»
Дата та час: Квітень 20, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34а
Ціна: 150 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 25

Микола Ковальчук — дизайнер багатосторінкових видань, текстів і написів, дослідник естетики, семіотики та технології шрифтів і текстового дизайну. Під час лекції розповість про можливості сучасних цифрових шрифтів та те, як інновації в медіа, програмному забезпеченні та пристроях вплинуть на проектування і використання шрифтів? Що зміниться, що з’явиться, що зостанеться? Це розмова не про тренди у формах засічок, а про те, як шрифти розвиваються разом зі світом цифрових технологій.

Квітень 20, 19:30
Пройшло
Дата та час: Квітень 20, 19:00
Ціна: безкоштовно

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 27

В історії українського мистецтва ХХ століття ім’я Юрія Єгорова (1926-2008) завжди згадується мимохідь. Однак масштаб його особистості, значний творчий доробок, вплив на наступні покоління одеських художників спонукають говорити про Єгорова як про одну з ключових фігур українського мистецтва другої половини ХХ століття. У трьох виставкових залах Національного художнього музею України експонуватимуться живописні роботи Юрія Єгорова кінця 1950-х – середини 2000-х років.

Квітень 20, 19:00

Події за хронологією

Пройшло
Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду
Дата та час: Квітень 15, 16:00
Ціна: 500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 29

В рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій. Практикум обіцяє бути: актуальним, корисним, фановим. Для кого буде корисно:  для тих, хто відкриває свій бізнес; для тих, хто хоче отримати новий поштовх у розвитку свого проекту; для тих, хто хоче виділятися з натовпу; для усіх, хто хоче перестати бути посередністю і навчитися голосно заявляти про себе!

Квітень 15, 16:00
Пройшло
DApp DEV Conference. By developers for developers!
Дата та час: Квітень 16, 08:30
Ціна: 500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 30

ĐApp ÐΞV Conference збере разом відомих експертів екосистеми блокчейн, Ефіріум, Web 3.0, ĐApp, Cryptography, Distributed Ledgers з усього світу та 450 учасників заходу. Конференція буде корисною як для досвідчених ĐApp розробників, так і для тих, хто цікавиться темами блокчейн-технологій, децентралізованих додатків, криптографії та майбутнього мережі Інтернет.

Квітень 16, 08:30
Пройшло
InvestEvening | Convertible Loan
Дата та час: Квітень 16, 19:00
Ціна: 200 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 31

UAngel спільно з 1991 Civic Tech Center починають серію мітапов InvestEvening. Збираємо разом досвідчених і початківців інвесторів, підприємців, бізнес аналітиків і інших гравців української стартап-екосистеми для обміну досвідом, експертизою і знаннями. Першим спікером стане Дмитро Симбир, юрист практики корпоративного права та M & A в AVELLUM. Експерт розповість про конвертований займ — найбільш популярний інструмент залучення інвестицій на ранніх стадіях в Кремнієвій Долині.

Квітень 16, 19:00
Пройшло
Зміни у корпоративному законодавстві: покращення для бізнесу
Дата та час: Квітень 17, 17:30
Ціна: 150 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 32

Юридична фірма Arzinger law office та Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) організовують практичний воркшоп для інвесторів, підприємців, юристів щодо змін у корпоративному законодавстві України. Про те, як зміниться життя підприємств та про що вже потрібно знати учасникам товариств будуть розповідати юристи Arzinger: Анна Зоря, Партнер, практики: корпоративне право / M&A; Вікторія Добринська, старший юрист, практики: корпоративне право / M&A, комерційне право.

Квітень 17, 17:30
Пройшло
Особиста ефективність і ефективність команди
Дата та час: Квітень 17, 17:45
Місце проведення: вулиця Хрещатик, 14
Ціна: 400-500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 33

Буває, що люди ставлять перед собою цілі і досягають їх. А буває інакше. І ви чуєте, замість рішень, виправдання. Результату немає або він є, але не такий, як вам хотілося б. А все чому? Та тому що ефективність не вистачає. Спікерка практикуму знає, що таке ефективність команди і як можна її збільшити. Людмила Богуш — засновник і провідний бізнес-тренер компанії BogushTime.

Квітень 17, 17:45
Пройшло
Майстер-клас «Digital Напалм»
Дата та час: Квітень 17, 19:00
Ціна: 100 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 34

«Digital Напалм» — це безкоштовний майстер-клас від команди Pro Business Center. На тригодинному заході ви дізнаєтеся такі моменти: теорія множинних контактів в Digital-інструментах; принцип косоокості: чому система не працює відразу? приклад А / Б тестування і розбір кейсів; як виглядає маркетинг повного циклу; концепція тотального контролю над рекламним бюджетом; наскрізна аналітика: відстеження кожного кроку клієнта.

Квітень 17, 19:00
Пройшло
Лекція про архітектурну освіту в США
Дата та час: Квітень 18, 18:30
Місце проведення: ARCHIMATIKA, вулиця Тургенівська, 38
Ціна: безкоштовно

Лекція Володимира Бабія про архітектурну освіту в США: на яку програму і в які ВНЗ краще подаватися, які бувають типи фінансування навчання, а також спікер поділиться своїм досвідом навчання, розкаже про професійну сертифікацію та ліцензування архітекторів, а також розповість, як отримати грант на навчання.

Квітень 18, 18:30
Пройшло
UNIT Fintech Forum 2018
Дата та час: Квітень 19, 09:30
Місце проведення: UNIT.City, вулиця Дорогожицька, 1
Ціна: 2500 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 35

Інноваційний парк UNIT.City спільно з UFuture Investment Group збирає найкращі українські банки, корпоративні інноваційні програми, фінтех-стартапи, гравців екосистем та міжнародних експертів. На заході обговорюватимуть найгарячіші тенденції та кейси у сфері корпоративних інновацій та цифрових фінтех-трансформацій.

Квітень 19, 09:30
Пройшло
Футурологічний круглий стіл від iForum. Медицина – драйвер інноваційного розвитку XXI ст
Дата та час: Квітень 19, 19:00
Ціна: 45-90 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 3614 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 36

Напередодні іForum 2018 оргкомітет форуму разом з креативним простором Часопис запрошують на футурологічний кругий стіл, присвячений інноваціям у медицині. У рамках зустрічі обговоримо такі питання: світові тенденції в медицині і їхня представленість в Україні. Де реальність, а де фантастика? на які технології варто робити ставку інноваторам від медицини в нашій країні? чи є живі рішення для того, щоб талановиті медичні команди працювали в нашій країні? ІТ + медицина = смерть медицини або безсмертя людини? та інше.

Квітень 19, 19:00
Пройшло
Practical CyberSecurity Days
Дата та час: Квітень 20, 10:00
Ціна: безкоштовно

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 38

На події фахівці з різних сфер розкажуть про практичні аспекти кібербезпеки. Представники компанії Hideez продемонструють роботу безпровідного апаратного токену. Лідер команди DCUA Микола Ільїн буде виступати з доповіддю про білих хакерів і CTF-змагання. Володимир Цап розкриє тему: «Побудови периметру безпеки для WEB оточень». Олександр Сивашенко надасть лікбез: «Information security: required  hard- and soft-skills». Всього буде 10 спікерів з різних напрямів.

Квітень 20, 10:00
Пройшло
Дата та час: Квітень 20, 19:00
Ціна: безкоштовно

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 39

В історії українського мистецтва ХХ століття ім’я Юрія Єгорова (1926-2008) завжди згадується мимохідь. Однак масштаб його особистості, значний творчий доробок, вплив на наступні покоління одеських художників спонукають говорити про Єгорова як про одну з ключових фігур українського мистецтва другої половини ХХ століття. У трьох виставкових залах Національного художнього музею України експонуватимуться живописні роботи Юрія Єгорова кінця 1950-х – середини 2000-х років.

Квітень 20, 19:00
Пройшло
Лекція Миколи Ковальчука «Сучасна технологія шрифтів»
Дата та час: Квітень 20, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34а
Ціна: 150 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 40

Микола Ковальчук — дизайнер багатосторінкових видань, текстів і написів, дослідник естетики, семіотики та технології шрифтів і текстового дизайну. Під час лекції розповість про можливості сучасних цифрових шрифтів та те, як інновації в медіа, програмному забезпеченні та пристроях вплинуть на проектування і використання шрифтів? Що зміниться, що з'явиться, що зостанеться? Це розмова не про тренди у формах засічок, а про те, як шрифти розвиваються разом зі світом цифрових технологій.

Квітень 20, 19:30
Пройшло
11-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions
Дата та час: Квітень 20
Ціна: 50-200 грн

14 подій, які варто відвідати у столиці цього тижня 41

Кроскультурний характер фестивалю CANactions — це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. «Фестиваль фестивалів» дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.

Квітень 20
до зустрічі
у наступному дайджесті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: