fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Ощадбанк» надаватиме українцям «зелені» кредити

«Oščadbank» nadavatyme ukraїncjam «zeleni» kredyty
Ощадбанк розпочав кредитування фізичних осіб на встановлення сонячних електростанцій. Це можуть бути сонячні електростанції, сонячні панелі, сонячні батареї, теплові насоси, вітрові станції та генератори, а також матеріали та обладнання до них
Oščadbank rozpočav kredytuvannja fizyčnyh osib na vstanovlennja sonjačnyh elektrostancij. Ce možuť buty sonjačni elektrostanciї, sonjačni paneli, sonjačni batareї, teplovi nasosy, vitrovi stanciї ta generatory, a takož materialy ta obladnannja do nyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ощадбанк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб Зелена енергія. В її рамках можливо отримати кредити на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення зеленої енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну. Що відомо про новий продукт від Ощаданку. За даними Держенергоефективності, у 2017 році сонячні електростанції встановило вдвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016. Загалом їх кількість на початок 2018 року становила 3010. На хвилі дедалі більшого використання відновлюваної енергетики в країні все більше домогосподарств переходять на чисту електроенергію. Маючи успішний досвід реалізації урядової програми енергоефективного кредитування, Ощадбанк розробив продукт Зелена енергія для приватних домогосподарств. Україна вже має значні здобутки у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, з 2015 року зелений тариф прив’язано до євро, завдяки чому домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої електроенергії і  повертати вкладені у проект кошти без урахування інфляції Нагадаємо, що в Ощадбанку тепер можна переказувати гроші за номером телефону. Для перевірки правильності введення номеру телефону отримувача система підкаже його ім’я та першу літеру прізвища. Переказ надійде на активну не заблоковану картку Ощадбанку. Якщо отримувач має кілька платіжних карток, то пріоритетність зарахування коштів наступна: зарплатна картка, пенсійна картка, потім інші типи карток. Додамо, що Ощадбанк запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів. Технологія, яку запровадив Ощадбанк, передбачає, що при здійсненні онлайн-оплати на сайтах користувач картки буде отримувати одноразовий пароль для підтвердження розрахунку по кожній операції.
Реклама 👇 Замовити

«Ощадбанк» запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Зелена енергія». В її рамках можливо отримати кредити на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує вироблення «зеленої» енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну.

Що відомо про новий продукт від «Ощаданку»

За даними Держенергоефективності, у 2017 році сонячні електростанції встановило вдвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016. Загалом їх кількість на початок 2018 року становила 3010. На хвилі дедалі більшого використання відновлюваної енергетики в країні все більше домогосподарств переходять на «чисту» електроенергію.

Маючи успішний досвід реалізації урядової програми енергоефективного кредитування, «Ощадбанк» розробив продукт «Зелена енергія» для приватних домогосподарств. Україна вже має значні здобутки у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, з 2015 року «зелений» тариф прив’язано до євро, завдяки чому домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої електроенергії і  повертати вкладені у проект кошти без урахування інфляції

Нагадаємо, що в «Ощадбанку» тепер можна переказувати«Ощадбанк» надаватиме українцям «зелені» кредити 1Ощадбанк переказуватиме гроші за номером телефону гроші за номером телефону. Для перевірки правильності введення номеру телефону отримувача система підкаже його ім’я та першу літеру прізвища. Переказ надійде на активну не заблоковану картку Ощадбанку. Якщо отримувач має кілька платіжних карток, то пріоритетність зарахування коштів наступна: зарплатна картка, пенсійна картка, потім інші типи карток.

Додамо, що «Ощадбанк» запровадив«Ощадбанк» надаватиме українцям «зелені» кредити 2«Ощадбанк» запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів нову технологію захисту онлайн-платежів. Технологія, яку запровадив «Ощадбанк», передбачає, що при здійсненні онлайн-оплати на сайтах користувач картки буде отримувати одноразовий пароль для підтвердження розрахунку по кожній операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: