fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Чорнобильську АЕС тепер легше потрапити на екскурсію

Na Čornobyľśku AES teper legše potrapyty na ekskursiju

Державне підприємство «Чорнобильска АЕС» спростило процедуру реєстрації на екскурсію. Тепер, щоб відвідати станцію, потрібно лише зареєструватись на сайті. Відвідувачі будуть забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту та проходитимуть дозиметричний контроль

Deržavne pidpryjemstvo «Čornobyľska AES» sprostylo proceduru rejestraciї na ekskursiju. Teper, ščob vidvidaty stanciju, potribno lyše zarejestruvatyś na sajti. Vidviduvači buduť zabezpečeni usima neobhidnymy zasobamy indyviduaľnogo zahystu ta prohodytymuť dozymetryčnyj kontroľ

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час візиту туристи зможуть ознайомитись з приміщеннями 3-го енергоблоку, з яких відбувалось керування реактором, побачити в дії інтегровану автоматизову систему контролю об’єкта Укриття. Відвідувачам покажуть захисні споруди на випадок надзвичайних ситуацій та місцеву їдальню. На екскурсію потрапити тепер легше. Як оформити дозвіл у зону відчуження. Щоб відправитись на екскурсію Чорнобильською АЕС потрібно заповнити заявку за 14 календарних днів до дати візиту, де вказати свої дані, номер паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та інформацію про розмір одягу та взуття. Окрім того, при оформленні заявки потрібно буде додати скановану копію першої сторінки паспорта для кожного учасника візиту. Оплата послуги здійснюється через он-лайн платіжну систему LiqPay протягом 60 хвилин з моменту подачі заявки. Після перевірки даних і підтвердження отримання оплати, Чорнобильська АЕС не пізніше, ніж за сім днів до візиту, надішле відвідувачеві/організатору необхідну інформацію і  інструкції по відвідуванню.  Також на сайті попереджають, що поїздка може відмінитись за несприятливої погоди, ремонтних робіт на станції або пожежі. Проїзд на ЧАЕС здійснюється з м.Славутич залізничним транспортом. У разі самостійного в`їзду перетин кордону з територію зони відчуження відбувається через КПП Дитятки/Паришів. Вартість з однієї людини – 2700 грн. При оформленні групової заявки  надається знижка. Для групи чисельністю 5-10 осіб – 10%. Для групи чисельністю 11-15 осіб – 15%. Нагадаємо, що на ЧАЕС тестують установку для очищення води від радіонуклідів. Фахівці польської фірми Partner Systems спільно зі спеціалістами Центральної аналітичної лабораторії провели випробування мобільної фільтрувальної установки FPW-50. Вона призначена для очищення води від забруднюючих речовин, у тому числі радіонуклідів, та одержання води, придатної для вживання. Об’єктом випробування було обрано воду з озера Азбучин – однієї з найзабрудненіших природних водойм зони відчуження.
Реклама 👇 Замовити

Під час візиту туристи зможуть ознайомитись з приміщеннями 3-го енергоблоку, з яких відбувалось керування реактором, побачити в дії інтегровану автоматизову систему контролю об’єкта «Укриття». Відвідувачам покажуть захисні споруди на випадок надзвичайних ситуацій та місцеву їдальню. На екскурсію потрапити тепер легше.

Як оформити дозвіл у зону відчуження

Щоб відправитись на екскурсію Чорнобильською АЕС потрібно заповнити заявку за 14 календарних днів до дати візиту, де вказати свої дані, номер паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та інформацію про розмір одягу та взуття. Окрім того, при оформленні заявки потрібно буде додати скановану копію першої сторінки паспорта для кожного учасника візиту. Оплата послуги здійснюється через он-лайн платіжну систему LiqPay протягом 60 хвилин з моменту подачі заявки.

Після перевірки даних і підтвердження отримання оплати, Чорнобильська АЕС не пізніше, ніж за сім днів до візиту, надішле відвідувачеві/організатору необхідну інформацію і  інструкції по відвідуванню.  Також на сайті попереджають, що поїздка може відмінитись за несприятливої погоди, ремонтних робіт на станції або пожежі. Проїзд на ЧАЕС здійснюється з м.Славутич залізничним транспортом. У разі самостійного в`їзду перетин кордону з територію зони відчуження відбувається через КПП «Дитятки»/«Паришів».

Вартість з однієї людини – 2700 грн. При оформленні групової заявки  надається знижка. Для групи чисельністю 5-10 осіб – 10%. Для групи чисельністю 11-15 осіб – 15%.

Нагадаємо, що на ЧАЕС тестують установкуНа Чорнобильську АЕС тепер легше потрапити на екскурсію 1У зоні ЧАЕС тестують установку очищення води від радіонуклідів для очищення води від радіонуклідів. Фахівці польської фірми Partner Systems спільно зі спеціалістами Центральної аналітичної лабораторії провели випробування мобільної фільтрувальної установки FPW-50. Вона призначена для очищення води від забруднюючих речовин, у тому числі радіонуклідів, та одержання води, придатної для вживання. Об’єктом випробування було обрано воду з озера Азбучин – однієї з найзабрудненіших природних водойм зони відчуження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: