fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Литовці інвестують у будівництво сонячної станції на Житомирщині

Lytovci investujuť u budivnyctvo sonjačnoї stanciї na Žytomyrščyni

Литовська компанія планує побудувати на Житомирщині найбільшу із запланованих на сьогодні сонячну електростанцію. Для сприяння та підтримки інвестора голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав меморандум про співпрацю з литовською компанією ТОВ «Модус Енерджі Інтернешнл Б.В.»

Lytovśka kompanija planuje pobuduvaty na Žytomyrščyni najbiľšu iz zaplanovanyh na śogodni sonjačnu elektrostanciju. Dlja spryjannja ta pidtrymky investora golova Žytomyrśkoї ODA Igor Gundyč pidpysav memorandum pro spivpracju z lytovśkoju kompanijeju TOV «Modus Enerdži Internešnl B.V.»

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект буде реалізовуватися на території Любарської селищної об’єднаної територіальної громади. Інвестор (на цей раз – литовці) планує побудувати сонячну електростанцію загальною потужністю близько 37 МВт. Це стане поки що найбільшим проектом із сонячної енергетики в області. Скільки коштів на це дають . Інвестиційний проект з будівництва СЕС у Любарському районі має загальну суму близько €31 млн. Крім того, надавати технічну підтримку та проводити нагляд за виконанням робіт підрядником буде німецька компанія. Такі проекти є дуже вигідними як для інвесторів, так і для тих громад, у яких вони реалізуються. Проте зараз потрібно намагатися їх реалізувати якомога швидше, тому що дія зеленого тарифу в Україні завершується у 2030 році. Нагадаємо, що литовські інвестори будуватимуть вітрову станцію на Західній Україні. Для встановлення вітряків у Єзупулі готовий вкласти гроші інвестори із Литви. Литовці готові завезти німецьке обладнання і дати гроші на будівництво. Потужність одного вітряка від 1, 5 до 3 МВт. Їх у Єзуполі хочуть спорудити 6 на площі 1, 8 га. отриману електроенергію продаватимуть у загальну мережу за зеленим тарифом. Інвестори  готові поставити сонячні батерії або колектори на лікарні, школі і садку. Також там, де немає вуличного освітлення, встановлять якісні сонячні батареї. Додамо, що орендна плата за землю для альтернативних джерел енергії становить не більше ніж 3% від грошової експертної оцінки. Тоді, як для підприємців вона становить від 3 до 12%. Присутні на громадських слуханнях мешканці підтримали внесення змін до генплану і спорудження вітрової електростанції в Єзуполі.
Реклама 👇 Замовити

Проект буде реалізовуватися на території Любарської селищної об’єднаної територіальної громади. Інвестор (на цей раз – литовці) планує побудувати сонячну електростанцію загальною потужністю близько 37 МВт. Це стане поки що найбільшим проектом із сонячної енергетики в області.

Скільки коштів на це дають 

Інвестиційний проект з будівництва СЕС у Любарському районі має загальну суму близько €31 млн. Крім того, надавати технічну підтримку та проводити нагляд за виконанням робіт підрядником буде німецька компанія. Такі проекти є дуже вигідними як для інвесторів, так і для тих громад, у яких вони реалізуються. Проте зараз потрібно намагатися їх реалізувати якомога швидше, тому що дія «зеленого тарифу» в Україні завершується у 2030 році.

Нагадаємо, що литовські інвестори будуватимутьЛитовці інвестують у будівництво сонячної станції на Житомирщині 1Литовські інвестори будуватимуть вітрову станцію на Західній Україні вітрову станцію на Західній Україні. Для встановлення вітряків у Єзупулі готовий вкласти гроші інвестори із Литви. Литовці готові завезти німецьке обладнання і дати гроші на будівництво.

Потужність одного вітряка від 1, 5 до 3 МВт. Їх у Єзуполі хочуть спорудити 6 на площі 1, 8 га. отриману електроенергію продаватимуть у загальну мережу за «зеленим тарифом». Інвестори  готові поставити сонячні батерії або колектори на лікарні, школі і садку. Також там, де немає вуличного освітлення, встановлять якісні сонячні батареї. Додамо, що орендна плата за землю для альтернативних джерел енергії становить не більше ніж 3% від грошової експертної оцінки. Тоді, як для підприємців вона становить від 3 до 12%. Присутні на громадських слуханнях мешканці підтримали внесення змін до генплану і спорудження вітрової електростанції в Єзуполі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: