fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

80 молодих митців України отримали стипендії

80 molodyh mytciv Ukraїny otrymaly stypendiї
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2018 рік». Про це повідомляє прес-служба глави держави
Prezydent Petro Porošenko pidpysav Ukaz «Pro pryznačennja stypendij Prezydenta Ukraїny dlja molodyh majstriv narodnogo mystectva na 2018 rik». Pro ce povidomljaje pres-služba glavy deržavy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед стипендіатів-митців – майстри декоративного розпису, витинанки, гончарства, обробки дерева, художньої вишивки, петриківського розпису. Хто серед нагороджених щасливчиків. Також стипендії отримали і майстри бісероплетіння, соломоплетіння, писанкарства, килимкарства, ткацтва, вітражу, лялькарства та художнього ковальства. Зі списком стипендіатів можна ознайомитися на сайті Президента. Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів. Додамо, що у Полтаві відбудеться міжнародний літературний фестиваль. Серед поетів – впливові журналісти, професори, а також члени Нобелівського комітету з літератури. Зокрема, Пер Вестберг, Дональд Бустрьом, Агнета Плейель, Езізабет Хьюрт, Мальте Перссон, Інгрід Калленбек, Ева Стакельберг, Томас Йеннефельт (Швеція), Катя Петровська (Німеччина). З українських митців на фестивалі  братимуть участь Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Ігор Померанцев, Галина Крук, Андрій Любка, Ірина Цілик, Міріам Драгіна та інші. Захід відбувається за підтримки Полтавської ОДА та обласної ради, Посольства Швеції в Україні, Open Society Fondation в кооперації з OSIFE.  
Реклама 👇 Замовити

Серед стипендіатів-митців – майстри декоративного розпису, витинанки, гончарства, обробки дерева, художньої вишивки, петриківського розпису.

Хто серед нагороджених щасливчиків

Також стипендії отримали і майстри бісероплетіння, соломоплетіння, писанкарства, килимкарства, ткацтва, вітражу, лялькарства та художнього ковальства. Зі списком стипендіатів можна ознайомитися на сайті Президента.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко затвердив положення80 молодих митців України отримали стипендії 1Молоді українські митці отримають премії про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

Додамо, що у Полтаві відбудеться80 молодих митців України отримали стипендії 2У Полтаві відбудеться міжнародний літературний фестиваль міжнародний літературний фестиваль. Серед поетів – впливові журналісти, професори, а також члени Нобелівського комітету з літератури. Зокрема, Пер Вестберг, Дональд Бустрьом, Агнета Плейель, Езізабет Хьюрт, Мальте Перссон, Інгрід Калленбек, Ева Стакельберг, Томас Йеннефельт (Швеція), Катя Петровська (Німеччина). З українських митців на фестивалі  братимуть участь Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Ігор Померанцев, Галина Крук, Андрій Любка, Ірина Цілик, Міріам Драгіна та інші. Захід відбувається за підтримки Полтавської ОДА та обласної ради, Посольства Швеції в Україні, Open Society Fondation в кооперації з OSIFE.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: