fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стали відомі напрямки першого корпоративного fintech-aкселератора

Staly vidomi naprjamky peršogo korporatyvnogo fintech-akseleratora
POPCORP – це акселераційна програма для стартапів від Radar Tech та UKKRSIBBANK BNP Paribas. Вона орієнтована на пошук, розвиток та інтеграцію інноваційних технологій у банківській сфері
POPCORP – ce akseleracijna programa dlja startapiv vid Radar Tech ta UKKRSIBBANK BNP Paribas. Vona orijentovana na pošuk, rozvytok ta integraciju innovacijnyh tehnologij u bankivśkij sferi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма фокусується як на потребах бізнесу, так і на рішеннях, які можна застосувати в роботі банківської групи для оптимізації та покращення внутрішніх процесів конкретної компанії. Наразі оголосили напрямки програми. Хто може долучитися до програми . Стати учасником акселератору можуть підприємці, стартапи, продуктові команди, представники малого та середнього бізнесу. Команда має складатися мінімум з двох повнолітніх осіб. Пріоритет мають стартапи з базовим прототипом рішення. Участь у програмі безкоштовна та equity free. Подати заявку можна за посиланням.  Напрямки програми такі: продукти та сервіси цифровий банкінг інфраструктура банку місце роботи поза традиційних напрямків. Збір заявок триває до 24 червня 2018 року. Нагадаємо, що в Україні запустили акселератор для hardware-стартапів від Concepter. Програма розрахована на запуск технологічних продуктів в категоріях IoT, розумний будинок, гаджети та пристрої, а також продуктів без електроніки, які передбачають в своїй бізнес моделі запуск на Kickstarter. Акселерація буде проходити віддалено і складатися з трьох етапів: валідація ідеї, розробка та підготовка до запуску на Kickstarter, і безпосередньо запуск краудфандингової кампанії. Стартапам допоможуть вивчити цільовий ринок, знайти правильне позиціонування для кінцевих споживачів і протестувати ідею ще до запуску кампанії, що істотно підвищить шанси на успішний збір коштів. Команди презентуватимуть результати на Демо-дні, де кращі з них отримають фінансування від Акселератора на доопрацювання продукту і бюджет на маркетингові активності для запуску на Kickstarter.
Реклама 👇 Замовити

Програма фокусується як на потребах бізнесу, так і на рішеннях, які можна застосувати в роботі банківської групи для оптимізації та покращення внутрішніх процесів конкретної компанії. Наразі оголосили напрямки програми.

Хто може долучитися до програми 

Стати учасником акселератору можуть підприємці, стартапи, продуктові команди, представники малого та середнього бізнесу. Команда має складатися мінімум з двох повнолітніх осіб. Пріоритет мають стартапи з базовим прототипом рішення. Участь у програмі безкоштовна та equity free. Подати заявку можна за посиланням. 

Напрямки програми такі:

  • продукти та сервіси
  • цифровий банкінг
  • інфраструктура банку
  • місце роботи
  • поза традиційних напрямків.

Збір заявок триває до 24 червня 2018 року.

Нагадаємо, що в Україні запустилиСтали відомі напрямки першого корпоративного fintech-aкселератора 1В Україні запущено акселератор для hardware-стартапів від Concepter акселератор для hardware-стартапів від Concepter. Програма розрахована на запуск технологічних продуктів в категоріях IoT, розумний будинок, гаджети та пристрої, а також продуктів без електроніки, які передбачають в своїй бізнес моделі запуск на Kickstarter. Акселерація буде проходити віддалено і складатися з трьох етапів: валідація ідеї, розробка та підготовка до запуску на Kickstarter, і безпосередньо запуск краудфандингової кампанії.

Стартапам допоможуть вивчити цільовий ринок, знайти правильне позиціонування для кінцевих споживачів і протестувати ідею ще до запуску кампанії, що істотно підвищить шанси на успішний збір коштів. Команди презентуватимуть результати на Демо-дні, де кращі з них отримають фінансування від Акселератора на доопрацювання продукту і бюджет на маркетингові активності для запуску на Kickstarter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: