fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські компанії кличуть зустрітися з норвезькими стартапами

Ukraїnśki kompaniї klyčuť zustritysja z norveźkymy startapamy
Норвезько-українська торговельна палата (NUCC) запрошує українські компанії для B2B-зустрічей з норвезькими стартапами. Зустріч відбудеться 17 квітня у Києві та буде корисною для багатьох компаній
Norveźko-ukraїnśka torgoveľna palata (NUCC) zaprošuje ukraїnśki kompaniї dlja B2B-zustričej z norveźkymy startapamy. Zustrič vidbudeťsja 17 kvitnja u Kyjevi ta bude korysnoju dlja bagaťoh kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для участі у зустрічах варто надіслати опис послуг компанії, основної експертизи та приклади послуг, що релевантні запиту, Дмитру Примаку на електронну пошту [email protected] з копією на Лінду Окснес: [email protected] Компанії, що найбільш відповідають критеріям проекту будуть відібрані для В2В-зустрічей із норвезькими стартапами. Які критерії для компаній, аби потрапити на зустріч . Зустріч буде корисною компаніям, які мають компетенцію у таких сферах: виробники обладнання; нові технології / точне землеробство; GIS компетенція; компетенції в GPS та баз даних; безпілотники та програмне забезпечення для безпілотників. бази даних / AI (включаючи програмування/навчання AI); ІоТ. Компанії повинні відповідати таким критеріям: хороше знання англійської мови; міжнародний досвід, бажано досвід роботи на скандинавському ринку; робота зі стартапами; постачальник продукції високої якості, що може надати хороші рекомендації. Програма заходу доступна за посиланням. Нагадаємо, що Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ. Уряд Норвегії ухвалив нове зобов’язання про нецільовий добровільний внесок в сумі 34 мільйони норвезьких крон для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною. Співпраця спрямована на підтримку реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн.
Реклама 👇 Замовити

Для участі у зустрічах варто надіслати опис послуг компанії, основної експертизи та приклади послуг, що релевантні запиту, Дмитру Примаку на електронну пошту [email protected] з копією на Лінду Окснес: [email protected] Компанії, що найбільш відповідають критеріям проекту будуть відібрані для В2В-зустрічей із норвезькими стартапами.

Які критерії для компаній, аби потрапити на зустріч 

Зустріч буде корисною компаніям, які мають компетенцію у таких сферах:

 • виробники обладнання;
 • нові технології / точне землеробство;
 • GIS компетенція;
 • компетенції в GPS та баз даних;
 • безпілотники та програмне забезпечення для безпілотників.
 • бази даних / AI (включаючи програмування/навчання AI);
 • ІоТ.

Компанії повинні відповідати таким критеріям:

 • хороше знання англійської мови;
 • міжнародний досвід, бажано досвід роботи на скандинавському ринку;
 • робота зі стартапами;
 • постачальник продукції високої якості, що може надати хороші рекомендації.

Програма заходу доступна за посиланням.

Нагадаємо, що Норвегія надаєУкраїнські компанії кличуть зустрітися з норвезькими стартапами 1Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ Україні €3,6 млн на реалізацію реформ. Уряд Норвегії ухвалив нове зобов’язання про нецільовий добровільний внесок в сумі 34 мільйони норвезьких крон для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною. Співпраця спрямована на підтримку реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: