fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube-канал українського шоу талантів отримав 1 млн підписників

YouTube-kanal ukraїnśkogo šou talantiv otrymav 1 mln pidpysnykiv
«Голос країни» – один з найпопулярніших серед 45 YouTube-каналів 1+1 медіа. Профіль проекту було створено у 2011 році. Сьогодні він містить випуски 8 сезонів шоу, ексклюзивні інтерв’ю та бекстейджі, а також включає відео з шоу «Голос.Діти»
«Golos kraїny» – odyn z najpopuljarnišyh sered 45 YouTube-kanaliv 1+1 media. Profiľ proektu bulo stvoreno u 2011 roci. Sogodni vin mistyť vypusky 8 sezoniv šou, ekskljuzyvni interv’ju ta bekstejdži, a takož vključaje video z šou «Golos.Dity»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На YouTube-канал популярного в Україні вокального проекту Голос країни підписалося понад 1 млн людей, а сумарна кількість переглядів його відео перевищила 950 млн разів, повідомили представники прес-служби 1+1. Хто найбільше користується цим YouTube-каналом. Найбільшим попитом в інтернеті Голос країни користується у молодих людей у віці від 18 до 24 років, а рекордну кількість переглядів за всю історію каналу отримало відео виступу учасниць 6 сезону проекту Варвари Кошевої, Єви Аш, Талі Купер, яке отримало понад 25 млн переглядів. Голос країни на телеканалі 1+1 – це адаптація голландського формату вокального шоу The Voice від каналу RTL. Сьогодні шоу зі значним глядацьким успіхом ретранслюється майже у півсотні країнах світу.  Проект 1+1 Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі Прослуховування, Вокальні Бої, Нокаути, Прямі Ефіри. З кожним учасником шоу працює зірковий тренер, який дає цінні музичні поради та надихає виконавця зі своєї команди. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS і телефонного голосування. Зростання кількості підписників каналу свідчить про велику залученість глядачів у наш проект і його популярність не тільки у лінійному мовленні, а й серед інтернет-аудиторії. 1 млн фоловерів – це хороший показник для українського сегмента YouTube. Ми бачимо позитивні результати своєї роботи, тому плануємо надалі розвивати канал Голосу країни та наповнювати його цікавим контентом. Анна Ткаченко. директор діджитал-напрямку 1+1 медіа . Нагадаємо, що YouTube маркуватиме всі відео, вироблені за підтримки держав. Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.
Реклама 👇 Замовити

На YouTube-канал популярного в Україні вокального проекту «Голос країни» підписалося понад 1 млн людей, а сумарна кількість переглядів його відео перевищила 950 млн разів, повідомили представники прес-служби «1+1».

Хто найбільше користується цим YouTube-каналом

Найбільшим попитом в інтернеті «Голос країни» користується у молодих людей у віці від 18 до 24 років, а рекордну кількість переглядів за всю історію каналу отримало відео виступу учасниць 6 сезону проекту Варвари Кошевої, Єви Аш, Талі Купер, яке отримало понад 25 млн переглядів.

«Голос країни» на телеканалі «1+1» – це адаптація голландського формату вокального шоу The Voice від каналу RTL. Сьогодні шоу зі значним глядацьким успіхом ретранслюється майже у півсотні країнах світу.  Проект «1+1» «Голос країни» охоплює чотири етапи:

  • Сліпі Прослуховування,
  • Вокальні Бої,
  • Нокаути,
  • Прямі Ефіри.

З кожним учасником шоу працює зірковий тренер, який дає цінні музичні поради та надихає виконавця зі своєї команди. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS і телефонного голосування.

Зростання кількості підписників каналу свідчить про велику залученість глядачів у наш проект і його популярність не тільки у лінійному мовленні, а й серед інтернет-аудиторії. 1 млн фоловерів – це хороший показник для українського сегмента YouTube. Ми бачимо позитивні результати своєї роботи, тому плануємо надалі розвивати канал «Голосу країни» та наповнювати його цікавим контентом

Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа

Нагадаємо, що YouTube маркуватимеYouTube-канал українського шоу талантів отримав 1 млн підписників 1YouTube маркуватиме усі відео, вироблені за підтримки держав всі відео, вироблені за підтримки держав. Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: