fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube-канал українського шоу талантів отримав 1 млн підписників

YouTube-kanal ukraїnśkogo šou talantiv otrymav 1 mln pidpysnykiv

«Голос країни» – один з найпопулярніших серед 45 YouTube-каналів 1+1 медіа. Профіль проекту було створено у 2011 році. Сьогодні він містить випуски 8 сезонів шоу, ексклюзивні інтерв’ю та бекстейджі, а також включає відео з шоу «Голос.Діти»
«Golos kraїny» – odyn z najpopuljarnišyh sered 45 YouTube-kanaliv 1+1 media. Profiľ proektu bulo stvoreno u 2011 roci. Sogodni vin mistyť vypusky 8 sezoniv šou, ekskljuzyvni interv’ju ta bekstejdži, a takož vključaje video z šou «Golos.Dity»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На YouTube-канал популярного в Україні вокального проекту Голос країни підписалося понад 1 млн людей, а сумарна кількість переглядів його відео перевищила 950 млн разів, повідомили представники прес-служби 1+1. Хто найбільше користується цим YouTube-каналом. Найбільшим попитом в інтернеті Голос країни користується у молодих людей у віці від 18 до 24 років, а рекордну кількість переглядів за всю історію каналу отримало відео виступу учасниць 6 сезону проекту Варвари Кошевої, Єви Аш, Талі Купер, яке отримало понад 25 млн переглядів. Голос країни на телеканалі 1+1 – це адаптація голландського формату вокального шоу The Voice від каналу RTL. Сьогодні шоу зі значним глядацьким успіхом ретранслюється майже у півсотні країнах світу.  Проект 1+1 Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі Прослуховування, Вокальні Бої, Нокаути, Прямі Ефіри. З кожним учасником шоу працює зірковий тренер, який дає цінні музичні поради та надихає виконавця зі своєї команди. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS і телефонного голосування. Зростання кількості підписників каналу свідчить про велику залученість глядачів у наш проект і його популярність не тільки у лінійному мовленні, а й серед інтернет-аудиторії. 1 млн фоловерів – це хороший показник для українського сегмента YouTube. Ми бачимо позитивні результати своєї роботи, тому плануємо надалі розвивати канал Голосу країни та наповнювати його цікавим контентом. Анна Ткаченко. директор діджитал-напрямку 1+1 медіа . Нагадаємо, що YouTube маркуватиме всі відео, вироблені за підтримки держав. Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.
Реклама 👇 Замовити

На YouTube-канал популярного в Україні вокального проекту «Голос країни» підписалося понад 1 млн людей, а сумарна кількість переглядів його відео перевищила 950 млн разів, повідомили представники прес-служби «1+1».

Хто найбільше користується цим YouTube-каналом

Найбільшим попитом в інтернеті «Голос країни» користується у молодих людей у віці від 18 до 24 років, а рекордну кількість переглядів за всю історію каналу отримало відео виступу учасниць 6 сезону проекту Варвари Кошевої, Єви Аш, Талі Купер, яке отримало понад 25 млн переглядів.

«Голос країни» на телеканалі «1+1» – це адаптація голландського формату вокального шоу The Voice від каналу RTL. Сьогодні шоу зі значним глядацьким успіхом ретранслюється майже у півсотні країнах світу.  Проект «1+1» «Голос країни» охоплює чотири етапи:

  • Сліпі Прослуховування,
  • Вокальні Бої,
  • Нокаути,
  • Прямі Ефіри.

З кожним учасником шоу працює зірковий тренер, який дає цінні музичні поради та надихає виконавця зі своєї команди. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS і телефонного голосування.

Зростання кількості підписників каналу свідчить про велику залученість глядачів у наш проект і його популярність не тільки у лінійному мовленні, а й серед інтернет-аудиторії. 1 млн фоловерів – це хороший показник для українського сегмента YouTube. Ми бачимо позитивні результати своєї роботи, тому плануємо надалі розвивати канал «Голосу країни» та наповнювати його цікавим контентом

Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа

Нагадаємо, що YouTube маркуватиме всі відео, вироблені за підтримки держав. Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: