fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап на Kickstarter зібрав $60 тис за добу

Ukraїnśkyj startap na Kickstarter zibrav $60 tys za dobu
Український стартап Feel VR вивів на Kickstarter свої ігрові пристрої: кермо і педалі для сімрейсінга. Про це редакції AIN.UA повідомили представники акселератора IoT Hub, куди входить Feel VR. За годину кампанії стартап зібрав потрібну суму в $60 тис. Зараз у нього на рахунку вже $ 74 000
Ukraїnśkyj startap Feel VR vyviv na Kickstarter svoї igrovi prystroї: kermo i pedali dlja simrejsinga. Pro ce redakciї AIN.UA povidomyly predstavnyky akseleratora IoT Hub, kudy vhodyť Feel VR. Za godynu kampaniї startap zibrav potribnu sumu v $60 tys. Zaraz u ńogo na rahunku vže $ 74 000
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У компанії відзначають, що відмінна риса пристроїв Feel VR – надчутливість та помірна ціна. Кермо підключене безпосередньо до двигуна з високим обертовим моментом. Завдяки цьому значно збільшується його швидкість, точність і чуйність. Також серед особливостей – необмежений кут вивороту. Будь-який кут можна задати в налаштуваннях. Саме за такий стартап зібрали $60 тис за добу. Скільки коштує перший комплект. В Feel VR відзначають: технології, які використовує стартап, застосовують в професійних цілях. Вартість такого обладнання сягає кількох тисяч доларів. Команда ж підкреслює, що їх рішення в кілька разів дешевше. Першим покупцям комплект з педалей і керма обійдеться в $549. Feel VR планує почати поставки комплектів в листопаді цього року. Команда зазначає, що їх продукт розрахований як на геймерів, так і на професійних гонщиків. Нагадаємо, що українці вивели на Kickstarter високоточний 3D-сканер. Сканер D3Ds дозволяє сканувати з точністю до 0,050 мм завглибшки, 0,010 мм заввишки та 0,005 мм завширшки. Це стало можливим завдяки рухомій будові ґаджета. D3Ds також має 5 ступенів свободи руху, аби отримати доступ до будь-якої частини моделі. Після сканування власник отримає набір .xyz файлів, в яких містяться координати точок і вектор. У файлах із розширенням .png сканер зберігає знімки високої якості, а файл проекту – в .mlp для відкриття в MeshLab. Вартість базової моделі складає $1500. Всього компанія планує зібрати $25 тис. Примітно, що промо-відео команди закінчується картою України з Кубанню і Ростовом в її складі.
Реклама 👇 Замовити

У компанії відзначають, що відмінна риса пристроїв Feel VR – надчутливість та помірна ціна. Кермо підключене безпосередньо до двигуна з високим обертовим моментом. Завдяки цьому значно збільшується його швидкість, точність і чуйність. Також серед особливостей – необмежений кут вивороту. Будь-який кут можна задати в налаштуваннях. Саме за такий стартап зібрали $60 тис за добу.

Скільки коштує перший комплект

В Feel VR відзначають: технології, які використовує стартап, застосовують в професійних цілях. Вартість такого обладнання сягає кількох тисяч доларів. Команда ж підкреслює, що їх рішення в кілька разів дешевше. Першим покупцям комплект з педалей і керма обійдеться в $549. Feel VR планує почати поставки комплектів в листопаді цього року. Команда зазначає, що їх продукт розрахований як на геймерів, так і на професійних гонщиків.

Нагадаємо, що українці вивелиУкраїнський стартап на Kickstarter зібрав $60 тис за добу 1Українці вивели на Kickstarter високоточний 3D-сканер на Kickstarter високоточний 3D-сканер. Сканер D3Ds дозволяє сканувати з точністю до 0,050 мм завглибшки, 0,010 мм заввишки та 0,005 мм завширшки. Це стало можливим завдяки рухомій будові ґаджета. D3Ds також має 5 ступенів свободи руху, аби отримати доступ до будь-якої частини моделі. Після сканування власник отримає набір .xyz файлів, в яких містяться координати точок і вектор. У файлах із розширенням .png сканер зберігає знімки високої якості, а файл проекту – в .mlp для відкриття в MeshLab. Вартість базової моделі складає $1500. Всього компанія планує зібрати $25 тис. Примітно, що промо-відео команди закінчується картою України з Кубанню і Ростовом в її складі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: