fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці говоритимуть про цифрову трансформацію бізнесу

U stolyci govorytymuť pro cyfrovu transformaciju biznesu
23-24 квітня у Києві пройде Digital Transformation Conference 2018. Конференція буде присвячена цифровій трансформації бізнесу за допомогою новітніх технологій — cloud / mobile / AI / chatbots/blockchain
23-24 kvitnja u Kyjevi projde Digital Transformation Conference 2018. Konferencija bude prysvjačena cyfrovij transformaciї biznesu za dopomogoju novitnih tehnologij — cloud / mobile / AI / chatbots/blockchain
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Digital Transformation Conference 2018 пройде у два дні в офісі Microsoft Ukraine. Що цікавого буде на Digital Transformation Conference. В перший день пройдуть технічні воркшопи на такі теми: створення інтелектуальних чат-ботів, крос-платформена розробка мобільних застосунків на Xamarin, реалізація смарт-контрактів на Blockchain. Другий день — конференція, на якій спікери поділяться власним досвідом цифрової трансформації. В заході візьмуть участь експерти з Ізраїлю, Швеції, Франції і України. Серед спікерів конференції:. Martin Sandahl, CEO Avantime Group (Стокгольм, Швеція) Eitan Katz, CEO венчурного фонду theneo.vc (Тель-Авів, Ізраїль), який раніше розповів Na chasi про відмінність своєї компанії від інших Станіслав Подячев, керуючий партнер BlockchainLab (Київ) Євген Саранцов, Partner BlackBox, Founder Reactor.ua (Київ) Павло Кравченко, Founder Distributed Lab (Харків) Нікіта Лук’янець, Founder/CTO PocketConfidant AI (Ніцце, Франція) Анна Жарова, CEO Israeli Ukrainian Alliance, Co-Founder NEO.VC (Тель-Авів, Ізраїль) Краковецький Олександр, CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA (Київ) Jonas Stensved, Chief Architect for Inphiz, Avantime Group (Стокгольм, Швеція) Фіщук Валерій, Business development and GR manager, Cisco, Co-author of Ukraine Digital Strategy, Co-Chair of IT committee AmCham (Київ) Отримати квитки можна на сайті конференції. Для читачів Na chasi діє унікальна можливість — промокод на знижку 10% DTCPromo. До слова, українські стартапи кличуть позмагатися за 2,5 млн грн у Open Data Challenge. Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних.
Реклама 👇 Замовити

Digital Transformation Conference 2018 пройде у два дні в офісі Microsoft Ukraine.

Що цікавого буде на Digital Transformation Conference

В перший день пройдуть технічні воркшопи на такі теми: створення інтелектуальних чат-ботів, крос-платформена розробка мобільних застосунків на Xamarin, реалізація смарт-контрактів на Blockchain.

У столиці говоритимуть про цифрову трансформацію бізнесу 1

Другий день — конференція, на якій спікери поділяться власним досвідом цифрової трансформації. В заході візьмуть участь експерти з Ізраїлю, Швеції, Франції і України.

Серед спікерів конференції:

  • Martin Sandahl, CEO Avantime Group (Стокгольм, Швеція)
  • Eitan Katz, CEO венчурного фонду theneo.vc (Тель-Авів, Ізраїль), який раніше розповівУ столиці говоритимуть про цифрову трансформацію бізнесу 2Ейтан Кац, The NEO.VC: «Ми відрізняємося від більшості венчурних фондів» Na chasi про відмінність своєї компанії від інших
  • Станіслав Под’ячев, керуючий партнер BlockchainLab (Київ)
  • Євген Саранцов, Partner BlackBox, Founder Reactor.ua (Київ)
  • Павло Кравченко, Founder Distributed Lab (Харків)
  • Нікіта Лук’янець, Founder/CTO PocketConfidant AI (Ніцце, Франція)
  • Анна Жарова, CEO Israeli Ukrainian Alliance, Co-Founder NEO.VC (Тель-Авів, Ізраїль)
  • Краковецький Олександр, CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA (Київ)
  • Jonas Stensved, Chief Architect for Inphiz, Avantime Group (Стокгольм, Швеція)
  • Фіщук Валерій, Business development and GR manager, Cisco, Co-author of Ukraine Digital Strategy, Co-Chair of IT committee AmCham (Київ)

Отримати квитки можна на сайті конференції. Для читачів Na chasi діє унікальна можливість — промокод на знижку 10% «DTCPromo».

До слова, українські стартапи кличуть позмагатися за 2,5 млн грн у Open Data Challenge. Конкурс покликаний залучитиУ столиці говоритимуть про цифрову трансформацію бізнесу 3Українські стартапи кличуть позмагатися за 2,5 млн грн у Open Data Challenge розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: