fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться конференція щодо можливостей нових медіа

U Kyjevi vidbudeťsja konferencija ščodo možlyvostej novyh media

13 квітня 2018 року у Києві, відбудеться ІХ конференція «Нові медіа - нові можливості:2018». Організатор конференції – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбудеться  в партнерстві із Шведським агентством з міжнародного розвитку (SIDA), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  у межах Українського медійного проекту «У-Медіа»
13 kvitnja 2018 roku u Kyjevi, vidbudeťsja IH konferencija «Novi media - novi možlyvosti:2018». Organizator konferenciї – Nezaležna asociacija teleradiomovnykiv. Zahid vidbudeťsja  v partnerstvi iz Švedśkym agentstvom z mižnarodnogo rozvytku (SIDA), za pidtrymky Agentstva SŠA z mižnarodnogo rozvytku (USAID),  u mežah Ukraїnśkogo medijnogo proektu «U-Media»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасники дізнаються, як  розвивати традиційні медіа в епоху Digital, що таке ефективне ЗМІ, стратегії та кейси для регіональних медіа від європейського спікера. Спікери конференції також розкажуть, як заробляти в сучасних умовах. Хто серед спікерів конференції. Програма конференції складатиметься з чотирьох секцій – DIGITAL-журналістика, Аудиторія, Реклама і монетизація, та Нові технології. Серед спікерів конференції: Петр Тришка, (Peter Trzka) Strong journalistic background both Print and Online Communications Consulting Network CCN, Berlin; Тетяна Яїцька, директор з розвитку Edipress, керівник  проекту Единственная; Денис Зеленов, директор з маркетингу digital-проектів, медіахолдинг ТРК Люкс; Артем Самойлов, керівник digital-департаменту (ТАВР Медіа); Володимир Демʼяненко, Co-Founder/Owner в D2. Вартість участі для членів Незалежної асоціації телерадіомовників та партнерів конференції – безкоштовна. Для не більше 2 представників від громадської організації та державного органу участь також безкоштовна. Для регіональних  та локальних ЗМІ – 300 грн. Для інших учасників вартість становить 1500 грн (для 1 особи), 2600 грн (для 2 осіб) та 3300 грн (для 3 осіб). Реєстрація триває на сайті конференції. Місце проведення – готель Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал, 22). https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=0AP2fpq5Jh0 Нагадаємо, що захід про створення продуктів на блокчейні Ethereum відбудеться у столичному креативному просторі IZONE 16 квітня. Одна з цілей конференції — продемонструвати, що на базі протоколу Ethereum можна створювати цілком практичні продукти та залучити українських розробників та спільноту створювати свої проекти. Нині сама технологія отримує все більше застосування сьогодні, до прикладу — Всесвітня продовольча програма ООН вже використовує блокчейн Ethereum.
Реклама 👇 Замовити

Учасники дізнаються, як  розвивати традиційні медіа в епоху Digital, що таке ефективне ЗМІ, стратегії та кейси для регіональних медіа від європейського спікера. Спікери конференції також розкажуть, як заробляти в сучасних умовах.

Хто серед спікерів конференції

Програма конференції складатиметься з чотирьох секцій – «DIGITAL-журналістика», «Аудиторія», «Реклама і монетизація», та «Нові технології». Серед спікерів конференції:

  • Петр Тришка, (Peter Trzka) Strong journalistic background both Print and Online Communications Consulting Network CCN, Berlin;
  • Тетяна Яїцька, директор з розвитку Edipress, керівник  проекту «Единственная»;
  • Денис Зеленов, директор з маркетингу digital-проектів, медіахолдинг ТРК “Люкс;
  • Артем Самойлов, керівник digital-департаменту (ТАВР Медіа);
  • Володимир Демʼяненко, Co-Founder/Owner в D2.

Вартість участі для членів Незалежної асоціації телерадіомовників та партнерів конференції – безкоштовна. Для не більше 2 представників від громадської організації та державного органу участь також безкоштовна. Для регіональних  та локальних ЗМІ – 300 грн. Для інших учасників вартість становить 1500 грн (для 1 особи), 2600 грн (для 2 осіб) та 3300 грн (для 3 осіб). Реєстрація триває на сайті конференції. Місце проведення – готель Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал, 22).

Нагадаємо, що захід про створення продуктів на блокчейні Ethereum відбудеться у столичному креативному просторі IZONE 16 квітня. Одна з цілей конференції — продемонструвати, що на базі протоколу Ethereum можна створювати цілком практичні продукти та залучити українських розробників та спільноту створювати свої проекти. Нині сама технологія отримує все більше застосування сьогодні, до прикладу — Всесвітня продовольча програма ООН вже використовує блокчейн Ethereum.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: