fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться конференція щодо можливостей нових медіа

U Kyjevi vidbudeťsja konferencija ščodo možlyvostej novyh media
13 квітня 2018 року у Києві, відбудеться ІХ конференція «Нові медіа - нові можливості:2018». Організатор конференції – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбудеться  в партнерстві із Шведським агентством з міжнародного розвитку (SIDA), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  у межах Українського медійного проекту «У-Медіа»
13 kvitnja 2018 roku u Kyjevi, vidbudeťsja IH konferencija «Novi media - novi možlyvosti:2018». Organizator konferenciї – Nezaležna asociacija teleradiomovnykiv. Zahid vidbudeťsja  v partnerstvi iz Švedśkym agentstvom z mižnarodnogo rozvytku (SIDA), za pidtrymky Agentstva SŠA z mižnarodnogo rozvytku (USAID),  u mežah Ukraїnśkogo medijnogo proektu «U-Media»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасники дізнаються, як  розвивати традиційні медіа в епоху Digital, що таке ефективне ЗМІ, стратегії та кейси для регіональних медіа від європейського спікера. Спікери конференції також розкажуть, як заробляти в сучасних умовах. Хто серед спікерів конференції. Програма конференції складатиметься з чотирьох секцій – DIGITAL-журналістика, Аудиторія, Реклама і монетизація, та Нові технології. Серед спікерів конференції: Петр Тришка, (Peter Trzka) Strong journalistic background both Print and Online Communications Consulting Network CCN, Berlin; Тетяна Яїцька, директор з розвитку Edipress, керівник  проекту Единственная; Денис Зеленов, директор з маркетингу digital-проектів, медіахолдинг ТРК Люкс; Артем Самойлов, керівник digital-департаменту (ТАВР Медіа); Володимир Демʼяненко, Co-Founder/Owner в D2. Вартість участі для членів Незалежної асоціації телерадіомовників та партнерів конференції – безкоштовна. Для не більше 2 представників від громадської організації та державного органу участь також безкоштовна. Для регіональних  та локальних ЗМІ – 300 грн. Для інших учасників вартість становить 1500 грн (для 1 особи), 2600 грн (для 2 осіб) та 3300 грн (для 3 осіб). Реєстрація триває на сайті конференції. Місце проведення – готель Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал, 22). https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=0AP2fpq5Jh0 Нагадаємо, що захід про створення продуктів на блокчейні Ethereum відбудеться у столичному креативному просторі IZONE 16 квітня. Одна з цілей конференції — продемонструвати, що на базі протоколу Ethereum можна створювати цілком практичні продукти та залучити українських розробників та спільноту створювати свої проекти. Нині сама технологія отримує все більше застосування сьогодні, до прикладу — Всесвітня продовольча програма ООН вже використовує блокчейн Ethereum.
Реклама 👇 Замовити

Учасники дізнаються, як  розвивати традиційні медіа в епоху Digital, що таке ефективне ЗМІ, стратегії та кейси для регіональних медіа від європейського спікера. Спікери конференції також розкажуть, як заробляти в сучасних умовах.

Хто серед спікерів конференції

Програма конференції складатиметься з чотирьох секцій – «DIGITAL-журналістика», «Аудиторія», «Реклама і монетизація», та «Нові технології». Серед спікерів конференції:

  • Петр Тришка, (Peter Trzka) Strong journalistic background both Print and Online Communications Consulting Network CCN, Berlin;
  • Тетяна Яїцька, директор з розвитку Edipress, керівник  проекту «Единственная»;
  • Денис Зеленов, директор з маркетингу digital-проектів, медіахолдинг ТРК “Люкс;
  • Артем Самойлов, керівник digital-департаменту (ТАВР Медіа);
  • Володимир Демʼяненко, Co-Founder/Owner в D2.

Вартість участі для членів Незалежної асоціації телерадіомовників та партнерів конференції – безкоштовна. Для не більше 2 представників від громадської організації та державного органу участь також безкоштовна. Для регіональних  та локальних ЗМІ – 300 грн. Для інших учасників вартість становить 1500 грн (для 1 особи), 2600 грн (для 2 осіб) та 3300 грн (для 3 осіб). Реєстрація триває на сайті конференції. Місце проведення – готель Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал, 22).

Нагадаємо, що захід про створення продуктів на блокчейні Ethereum відбудетьсяУ Києві відбудеться конференція щодо можливостей нових медіа 1У столиці покажуть, як створювати практичні продукти на блокчейні Ethereum у столичному креативному просторі IZONE 16 квітня. Одна з цілей конференції — продемонструвати, що на базі протоколу Ethereum можна створювати цілком практичні продукти та залучити українських розробників та спільноту створювати свої проекти. Нині сама технологія отримує все більше застосування сьогодні, до прикладу — Всесвітня продовольча програма ООН вже використовує блокчейн Ethereum.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: