fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кіберполіція розпочинає набір кандидатів на посади спецагентів

Kiberpolicija rozpočynaje nabir kandydativ na posady specagentiv
Керівництвом Національної поліції високого оцінено якість виконуваної роботи та прийнято рішення щодо збільшення кількості «білих хакерів» у підрозділах Департаменту кіберполіції. Офіційний старт конкурсу відбудеться 10 квітня 2018 року
Kerivnyctvom Nacionaľnoї policiї vysokogo ocineno jakisť vykonuvanoї roboty ta pryjnjato rišennja ščodo zbiľšennja kiľkosti «bilyh hakeriv» u pidrozdilah Departamentu kiberpoliciї. Oficijnyj start konkursu vidbudeťsja 10 kvitnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Два роки тому у Департаменті кіберполіції Національної поліції України  було започатковано нову інституцію — підрозділи білих хакерів. Тепер кіберполіція проводить набір на ці посади. За цей час  спеціалісти, які успішно пройшли відбір, зарекомендували себе з найпозитивнішого боку, на високому рівні виконують покладені на них обов’язки та своїм ставленням до них подають приклад колегам. Що мають знати кандидати . Подача електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням розділі Відкриті конкурси. Кандидати, які бажають потрапити до лав Управління інформаційних технологій та програмування, повинні володіти теоретичними знання: архітектур операційних систем та їх особливостей; в галузі побудови та функціювання локальних та глобальних інформаційно-телекомуннікаційних мереж; базових принципів сучасної криптографії; сучасних векторів атак на компютерні системи; принципів захисту вузлів та елементів інформаційно-телекомуннікаційних мереж; принципів роботи компютерної системи, її елементів та периферійного обладнання; принципів роботи компютерних програм та основ алгоритмізації; принципів побудови баз даних. Крім того, кандидати мають володіти такими практичними навичками: побудови, налаштування та захисту компютерних мереж; розробки програмного забезпечення; використання та обслуговування систем керування базами даних; адміністрування різних операційних системи; пошуку вразливостей мережі та її вузлів; пошуку, збору та аналізу інформації з відкритих джерел. Ураховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня становитиме від 25 000 до 50 000 гривень. Конкурс також міститиме у собі етапи, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та практичних навичок кандидатів. Такі етапи мають високий рівень складності та нададуть можливість відібрати кращих серед кращих до підрозідлів білих хакерів Департаменту. Хто звільняється від кваліфікаційного випробування – читайте за посиланням.  Нагадаємо, що минулого року у Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки. Організація із такими завданнями щодо онлайн-захисту була створена на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стали система виявлення та реагування на різномантіні онлайн-інциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики. Вони дозволяють попереджати кібератаки, встановлювати їх походження, аналізувати для вдосконалення протидії.
Реклама 👇 Замовити

Два роки тому у Департаменті кіберполіції Національної поліції України  було започатковано нову інституцію — підрозділи «білих хакерів». Тепер кіберполіція проводить набір на ці посади. За цей час  спеціалісти, які успішно пройшли відбір, зарекомендували себе з найпозитивнішого боку, на високому рівні виконують покладені на них обов’язки та своїм ставленням до них подають приклад колегам.

Що мають знати кандидати 

Подача електронних заяв на участь у конкурсі відбуватиметься через систему відбору кадрів до Національної поліції України, яка доступна за посиланням розділі «Відкриті конкурси».

Кандидати, які бажають потрапити до лав Управління інформаційних технологій та програмування, повинні володіти теоретичними знання:

 • архітектур операційних систем та їх особливостей;
 • в галузі побудови та функціювання локальних та глобальних інформаційно-телекомуннікаційних мереж;
 • базових принципів сучасної криптографії;
 • сучасних векторів атак на комп’ютерні системи;
 • принципів захисту вузлів та елементів інформаційно-телекомуннікаційних мереж;
 • принципів роботи комп’ютерної системи, її елементів та периферійного обладнання;
 • принципів роботи комп’ютерних програм та основ алгоритмізації;
 • принципів побудови баз даних.

Крім того, кандидати мають володіти такими практичними навичками:

 • побудови, налаштування та захисту комп’ютерних мереж;
 • розробки програмного забезпечення;
 • використання та обслуговування систем керування базами даних;
 • адміністрування різних операційних системи;
 • пошуку вразливостей мережі та її вузлів;
 • пошуку, збору та аналізу інформації з відкритих джерел.

Ураховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня становитиме від 25 000 до 50 000 гривеньКонкурс також міститиме у собі етапи, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та практичних навичок кандидатів. Такі етапи мають високий рівень складності та нададуть можливість відібрати кращих серед кращих до підрозідлів «білих хакерів» Департаменту. Хто звільняється від кваліфікаційного випробування – читайте за посиланням

Нагадаємо, що минулого року у Києві відкрилиКіберполіція розпочинає набір кандидатів на посади спецагентів 1У Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки перший ситуаційний центр кібербезпеки. Організація із такими завданнями щодо онлайн-захисту була створена на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стали система виявлення та реагування на різномантіні онлайн-інциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики. Вони дозволяють попереджати кібератаки, встановлювати їх походження, аналізувати для вдосконалення протидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: