fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Гра про світ Гаррі Поттера з’явиться на смартфонах

Gra pro svit Garri Pottera z'javyťsja na smartfonah
Поттероманія знайшла своє продовження у мобільній грі. Вже наприкінці квітня вийде реліз рольової гри «Harry Potter: Hogwarts Mystery», яка буде доступна для пристроїв на Android і iOS
Potteromanija znajšla svoje prodovžennja u mobiľnij gri. Vže naprykinci kvitnja vyjde reliz roľovoї gry «Harry Potter: Hogwarts Mystery», jaka bude dostupna dlja prystroїv na Android i iOS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Warner Bros. оголосила про наміри запустити мобільну гру про світ Гаррі Поттера в грудні минулого року. Компанія пообіцяла, що ми всі зможемо поринути у життя студента Хогвартсу, збираючись на заняття та спілкуючись із відомими професорами магічної школи. Як повідомили у лос-анджелеській студії-розробника Jam City, гра стане доступною 25 квітня. Чим дивуватимуть прихильників Гаррі Поттера. За словами розробників, це перша гра для мобільних пристроїв, в якій геймери зможуть створювати своїх власних персонажів і відчути себе учнями школи Хогвартс. Гра має бути безкоштовною. До речі, у цій грі прозвучать голоси сера Майкла Гембона, який грав професора Дамблдора. Ворвік Девіс озвучив професора Флитвіка, а Саллі Мортемор виступила в ролі Ірми Пінс, завідуючої бібліотекою. Меггі Сміт озвучив декана Ґрифіндора Мінерву Макгонегел. У Hogwarts Mystery гравець матиме можливість створювати свого власного персонажа і відвідувати уроки разом з молодими Біллом Візлі та Німфадорою Тонкс, вивчати магію і дружити з іншими учнями. Є навіть система зустрічей, де ваші рішення і дії впливають на ваші квести, дозволяючи вам створювати власний шлях розвитку. До слова, український стартап для трансляції ігор отримав $4,5 млн. Проект, який займається потоковими трансляціями, отримав інвестиції від низки американських інвесторів. За словами представників компанії, кошти підуть на масштабування платформи та розвиток команди проекту.
Реклама 👇 Замовити

Warner Bros. оголосила про наміри запустити мобільну гру про світ Гаррі Поттера в грудні минулого року. Компанія пообіцяла, що ми всі зможемо поринути у життя студента Хогвартсу, збираючись на заняття та спілкуючись із відомими професорами магічної школи. Як повідомили у лос-анджелеській студії-розробника Jam City, гра стане доступною 25 квітня.

Чим дивуватимуть прихильників Гаррі Поттера

За словами розробників, це перша гра для мобільних пристроїв, в якій геймери зможуть створювати своїх власних персонажів і відчути себе учнями школи Хогвартс. Гра має бути безкоштовною.

До речі, у цій грі прозвучать голоси сера Майкла Гембона, який грав професора Дамблдора. Ворвік Девіс озвучив професора Флитвіка, а Саллі Мортемор виступила в ролі Ірми Пінс, завідуючої бібліотекою. Меггі Сміт озвучив декана Ґрифіндора Мінерву Макгонегел.