Додаток поки працює в тестовому режимі. Завантажити його для Android та iOS можна на сайті, вказавши свою електронну пошту. Згодом надійде лист із прикріпленим додатком.

Додамо, що разом із цим «Укрпошта» розпочала«Укрпошта» презентувала бета-версію мобільного додатку 1«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin підписку на періодичні видання за допомогою Bitcoin.

Офіційний сайт «Укрпошти» дозволяє українцям оформити онлайн-підписку на наступне півріччя чи на увесь рік не лише за допомогою кредитної картки чи платіжної системи WebMoney, але і за допомогою Bitcoin. Під час оформлення підписки онлайн, користувача скеровують на сайт державного підприємства, яке займається розповсюдженням друкованих видань Pressa.ua . На ньому і можна здійснити оплату за допомогою криптовалюти.

Додамо, що «Укрпошта» планує розвивати«Укрпошта» презентувала бета-версію мобільного додатку 2«Укрпошта» запустить мобільний додаток інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення. Головна пошта країни оброблятиме 20% від всіх посилок, що замовляють чи відправляють українці. Такого показника планує досягнути компанія в 2018 році та збільшувати його в подальшому.

Обіцяють просувати послуги з міжнародної доставки та доставки всередині країни. Працюватимуть над підвищенням операційної ефективності та темпами оброблення посилок. Сукупні доходи мають зрости більш ніж на третину – до 7,5 млрд грн. Додамо, що минулого року компанія придбала 279 нових авто та закупила 8 300 комп’ютерів. При цьому Укрпошта сплатила 1,65 млрд грн на користь держави.