fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В УНІАН представили новий проект про подорожі

V UNIAN predstavyly novyj proekt pro podoroži
Інформаційне агентство УНІАН запустило проект про подорожі УНІАН Туризм. Відтепер читачі інформаційного агентства першими дізнаються про знижки авіакомпаній, акції від готелів та туроператорів актуальних в Україні та світі
Informacijne agentstvo UNIAN zapustylo proekt pro podoroži UNIAN Turyzm. Vidteper čytači informacijnogo agentstva peršymy diznajuťsja pro znyžky aviakompanij, akciї vid goteliv ta turoperatoriv aktuaľnyh v Ukraїni ta sviti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В новому проекті команда УНІАН фокусується на темі бюджетних подорожей до країн Європи та близького зарубіжжя, які стали для українців простішими завдяки безвізовому режиму з ЄС. Проект, обіцяють, охопить усі континенти. Яка структура нового проекту . УНІАН.Туризм присвячений маршрутам, новинам, знижкам та цікавим заходам. Так, у розділі Лайфхаки читач знайде корисні статті для подорожуючої людини. Розділ Фотозвіти у форматі репортажу розповість про цікаві події за кордоном та незвичайні місця. Для створення нового проекту про подорожі УНІАН не став розширювати штат співробітників. Теперішня команда агентства буде працювати над новим проектом без залучення додаткових ресурсів. Новий сервіс розповідатиме не лише про мандрівки Європою. Очікується також інформація про Україну та навіть інші континенти. Нагадаємо, що нещодавно в УНІАН представили мобільний додаток із даними про погоду. Він  безкоштовний, і не збирає персональні дані. Єдина інформація, що запитується у користувача — місце розташування. Програма розроблена для пристроїв Android починаючи з версії 5.01 та IOS 10. Над проектом працював департамент 1+1 Digital. У додатку Погода УНІАН, крім точного прогнозу погоди, розробники об’єднали метеопрогноз на заданих автомобільних маршрутах, інформацію про погоду на популярних українських курортах та відстеження метеозведень в обраних містах. Таким чином, користувачі сервісу завжди будуть знати в яких містах в конкретний уїк-енд хороша погода, і якою дорогою туди найкраще доїхати.
Реклама 👇 Замовити

В новому проекті команда УНІАН фокусується на темі бюджетних подорожей до країн Європи та близького зарубіжжя, які стали для українців простішими завдяки безвізовому режиму з ЄС. Проект, обіцяють, охопить усі континенти.

Яка «структура» нового проекту 

УНІАН.Туризм присвячений маршрутам, новинам, знижкам та цікавим заходам. Так, у розділі «Лайфхаки» читач знайде корисні статті для подорожуючої людини. Розділ «Фотозвіти» у форматі репортажу розповість про цікаві події за кордоном та незвичайні місця. Для створення нового проекту про подорожі УНІАН не став розширювати штат співробітників. Теперішня команда агентства буде працювати над новим проектом без залучення додаткових ресурсів. Новий сервіс розповідатиме не лише про мандрівки Європою. Очікується також інформація про Україну та навіть інші континенти.

Нагадаємо, що нещодавно в УНІАН представилиВ УНІАН представили новий проект про подорожі 1В УНІАН представили мобільний додаток із даними про погоду мобільний додаток із даними про погоду. Він  безкоштовний, і не збирає персональні дані. Єдина інформація, що запитується у користувача — місце розташування. Програма розроблена для пристроїв Android починаючи з версії 5.01 та IOS 10. Над проектом працював департамент 1+1 Digital.

У додатку «Погода УНІАН», крім точного прогнозу погоди, розробники об’єднали метеопрогноз на заданих автомобільних маршрутах, інформацію про погоду на популярних українських курортах та відстеження метеозведень в обраних містах. Таким чином, користувачі сервісу завжди будуть знати в яких містах в конкретний уїк-енд хороша погода, і якою дорогою туди найкраще доїхати.

Джерело: 1+1 Медіа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: