fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк став лідером за кількістю виданих е-ліцензій

PryvatBank stav liderom za kiľkistju vydanyh e-licenzij
У 2018 році ПриватБанк видав 146 із 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. Про це йдеться в прес-релізі ПриватБанку, що є в розпорядженні «Укрінформу»
U 2018 roci PryvatBank vydav 146 iz 282 vydanyh v Ukraїni e-licenzij, pry ćomu 58% licenzij na vyvezennja valjuty buly otrymani klijentamy banku dlja kupivli akcij providnyh svitovyh kompanij. Pro ce jdeťsja v pres-relizi PryvatBanku, ščo je v rozporjadženni «Ukrinformu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПриватБанк став лідером банківського ринку з надання ліцензій на інвестиції українців у закордонні активи. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 42% – для розміщення на закордонному особистому рахунку. Як інвестувати у закордонні активи. Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу. Додамо, що із 3 липня 2017 року Нацбанк відкрив видачу фізичним особам індивідуальних ліцензій в електронній формі за допомогою автоматизованої інформаційної системи НБУ на розміщення коштів на особистому рахунку за межами України та здійснення інвестицій за кордон. Йдеться про створення юридичних осіб за кордоном, придбання корпоративних прав та цінних паперів іноземних емітентів, прав власності на нерухоме майно за межами України. Сума, яку клієнт може перерахувати за кордон, становить $50 тис на рік. Нагадаємо, що ПриватБанк страхуватиме українців від комунальних платежів. Нова послуга допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням. Тепер можна застрахуватися від комунальних боргів. Оформити страховку від комунальних боргів можна за допомогою кількох кліків через Інтернет-банк Приват24. Страхова сума може становити від 6 тис до 18 тис грн. Вартість страховки оплачується щомісяця – регулярним платежем від 27 грн.
Реклама 👇 Замовити

ПриватБанк став лідером банківського ринку з надання ліцензій на інвестиції українців у закордонні активи. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 42% – для розміщення на закордонному особистому рахунку.

Як інвестувати у закордонні активи

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу.

Додамо, що із 3 липня 2017 року Нацбанк відкрив видачу фізичним особам індивідуальних ліцензій в електронній формі за допомогою автоматизованої інформаційної системи НБУ на розміщення коштів на особистому рахунку за межами України та здійснення інвестицій за кордон. Йдеться про створення юридичних осіб за кордоном, придбання корпоративних прав та цінних паперів іноземних емітентів, прав власності на нерухоме майно за межами України. Сума, яку клієнт може перерахувати за кордон, становить $50 тис на рік.

Нагадаємо, що ПриватБанк страхуватимеПриватБанк став лідером за кількістю виданих е-ліцензій 1ПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів українців від комунальних платежів. Нова послуга допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням. Тепер можна застрахуватися від комунальних боргів. Оформити страховку від комунальних боргів можна за допомогою кількох кліків через Інтернет-банк Приват24. Страхова сума може становити від 6 тис до 18 тис грн. Вартість страховки оплачується щомісяця – регулярним платежем від 27 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: