fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українських містах обмежать забудову в озеленених зонах

V ukraїnśkyh mistah obmežať zabudovu v ozelenenyh zonah
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми. Зокрема, очікується введення «зелених ліній» для обмеження забудови в зелених, ландшафтних та рекреаційних зонах з метою їх збереження
Ministerstvo regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunaľnogo gospodarstva Ukraїny onovljuje deržavni budiveľni normy. Zokrema, očikujeťsja vvedennja «zelenyh linij» dlja obmežennja zabudovy v zelenyh, landšaftnyh ta rekreacijnyh zonah z metoju їh zberežennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зелені лінії будуть чітко визначати ті території – зелені зони, де ні за яких обставин не можна буде будувати. Таким чином планують зробити генеральні плани українських міст більш захищеними від можливих незаконних забудов. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе під час спільного брифінгу з Віце-прем’єром-міністром Геннадієм Зубком Першочергові зміни і нововведення до ДБН в Українському кризовому медіа-центрі. Як працюватимуть нововведені зміни. Введення зелених ліній обмеження забудови також сприятиме збереженню цінних озеленених територій і гармонізації міського простору для комфорту людей. Оновлений ДБН буде затверджений найближчим часом. Проект ДБН Планування і забудова територій розроблено на заміну ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень, ДБН Б.2.4-1- 94 Планування і забудова сільських поселень, ДБН Б.2.4-3- 95 Генеральні плани сільськогосподарських підприємств, ДБН Б.2.4-4- 97 Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств, ДБН Б.1-2- 95 Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України тощо. Нагадаємо, що в українській столиці має зявитися 21 новий сквер. Створення нових скверів забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян. А статус ландшафтного заказника вже надали земельним ділянкам, що розташовані навколо озера Радунка у Дніпровському районі столиці. Передбачається, що це вбереже територію від можливих забудов.
Реклама 👇 Замовити

«Зелені лінії» будуть чітко визначати ті території – зелені зони, де ні за яких обставин не можна буде будувати. Таким чином планують зробити генеральні плани українських міст більш захищеними від можливих незаконних забудов. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе під час спільного брифінгу з Віце-прем’єром-міністром Геннадієм Зубком «Першочергові зміни і нововведення до ДБН» в Українському кризовому медіа-центрі.

Як «працюватимуть» нововведені зміни

Введення «зелених ліній» обмеження забудови також сприятиме збереженню цінних озеленених територій і гармонізації міського простору для комфорту людей. Оновлений ДБН буде затверджений найближчим часом.

Проект ДБН «Планування і забудова територій» розроблено на заміну ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1- 94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3- 95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4- 97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2- 95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України» тощо.

В українських містах обмежать забудову в озеленених зонах

Нагадаємо, що в українській столиці має з’явитисяВ українських містах обмежать забудову в озеленених зонах 1В українській столиці з’явиться 21 новий сквер 21 новий сквер. Створення нових скверів забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян. А статус ландшафтного заказника вже надали земельним ділянкам, що розташовані навколо озера Радунка у Дніпровському районі столиці. Передбачається, що це вбереже територію від можливих забудов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: