fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У 5 містах України пацієнти отримуватимуть електронні рецепти

U 5 mistah Ukraїny pacijenty otrymuvatymuť elektronni recepty
Уже наступного місяця, у травні 2018 року, у п'яти містах України пацієнтам почнуть виписувати електронні рецепти. Про запуск пілотного проекту на засіданні уряду розповіла в.о. міністр охорони здоров'я Уляна Супрун
Uže nastupnogo misjacja, u travni 2018 roku, u p'jaty mistah Ukraїny pacijentam počnuť vypysuvaty elektronni recepty. Pro zapusk pilotnogo proektu na zasidanni urjadu rozpovila v.o. ministr ohorony zdorov'ja Uljana Suprun
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Система працюватиме просто: лікар заноситиме у компютер чи планшет дані до електронного реєстру для пацієнта та діючу речовину, і ставитиме свій електронний підпис. Так можна буде отримати електронні рецепти. У яких містах запустять пілотний проект. Електронні рецепти від медиків почнуть отримувати пацієнти Вінниці, Дніпра, Івано-Франківська, Черкас та Бахмута. Функція буде розширюватись по тих закладах, які будуть долучатись до нової системи охорони здоров’я. Постійно будуть додаватись нові ліки від різних захворювань. У першу чергу – тих захворювань, які лікуються на амбулаторній ланці. Додамо, що на початку квітня почалася кампанія з вибору сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Це офіційний старт активної фази медичної реформи в Україні. Ми самі для себе зможемо обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Якщо обраного медзакладу в електронній системі ще немає, ви можете зачекати, поки він підключиться до неї, або піти туди, де процес уже налагоджений. Підписання декларації — це, фактично, форма заяви. З її допомогою українці повідомлятимуть, що обрали конкретного лікаря і конкретний заклад. Інформація про вибір лікаря міститиметься в електронній системі охорони здоров’я. З липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме гроші із загальних податків у медичний заклад лікарю, якого обрала конкретна людина. Відтепер вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки. Кінцевого терміну підписання декларацій немає.
Реклама 👇 Замовити

Система працюватиме просто: лікар заноситиме у комп’ютер чи планшет дані до електронного реєстру для пацієнта та діючу речовину, і ставитиме свій електронний підпис. Так можна буде отримати електронні рецепти.

У яких містах запустять пілотний проект

Електронні рецепти від медиків почнуть отримувати пацієнти Вінниці, Дніпра, Івано-Франківська, Черкас та Бахмута. Функція буде розширюватись по тих закладах, які будуть долучатись до нової системи охорони здоров’я. Постійно будуть додаватись нові ліки від різних захворювань. У першу чергу – тих захворювань, які лікуються на амбулаторній ланці.

Додамо, що на початку квітня почалася кампанія з виборуУ 5 містах України пацієнти отримуватимуть електронні рецепти 1Із 2 квітня українці можуть обирати терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Це офіційний старт активної фази медичної реформи в Україні. Ми самі для себе зможемо обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Якщо обраного медзакладу в електронній системі ще немає, ви можете зачекати, поки він підключиться до неї, або піти туди, де процес уже налагоджений.

Підписання декларації — це, фактично, форма заяви. З її допомогою українці повідомлятимуть, що обрали конкретного лікаря і конкретний заклад. Інформація про вибір лікаря міститиметься в електронній системі охорони здоров’я. З липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме гроші із загальних податків у медичний заклад лікарю, якого обрала конкретна людина. Відтепер вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки. Кінцевого терміну підписання декларацій немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: