fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки заявок на 4G погодив Генштаб

Stalo vidomo, skiľky zajavok na 4G pogodyv Genštab
Генштаб ЗСУ надав близько 1400 погоджень (100%  заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Головне управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ
Genštab ZSU nadav blyźko 1400 pogodžeń (100%  zajavok) na vključennja bazovyh stancij mobiľnyh operatoriv Lifecell, Kyivstar ta Vodafone, ščo pracjujuť za tehnologijeju 4G. Pro ce povidomljaje na svoїj storinci u Facebook Golovne upravlinnja zv’jazku ta informacijnyh system Generaľnogo štabu ZSU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До 2 квітня 2018 року у Генштаб надано близько 1400 погоджень (100 % заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Таким чином, шлях до впровадження ще однієї новітньої технології зв’язку в Україні відкрито. Як тривала процедура погодження заявки у ГШУ. Проведена робота була копіткою та виконувалася індивідуально для всіх базових станцій, кожна з яких має свій діапазон частот, потужність, географічне розміщення та інші особливості. Необхідність погоджень полягає в забезпеченні електромагнітної сумісності базових станцій мобільного зв’язку з радіоелектронними засобами Збройних сил України та інших військових формувань, що працюють в інтересах оборони. Враховуючи велику суспільну значимість впровадження технології 4G в Україні, всі заявки, що надійшли від Українського державного центру радіочастот в Генеральний штаб Збройних сил України, були опрацьовані оперативно, раніше визначених законом термінів. Додамо, що наприкінці січня в Україні 3 українські оператори здобули перші ліцензії на 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня. У пятницю, 30 березня, оператори мобільного звязку Lifecell та Vodafone заявили  про запуск в Україні технології 4G. Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет  отримав 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах. За словами президента, на попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.    
Реклама 👇 Замовити

До 2 квітня 2018 року у Генштаб надано близько 1400 погоджень (100 % заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Таким чином, шлях до впровадження ще однієї новітньої технології зв’язку в Україні відкрито.

Як тривала процедура погодження заявки у ГШУ

Проведена робота була копіткою та виконувалася індивідуально для всіх базових станцій, кожна з яких має свій діапазон частот, потужність, географічне розміщення та інші особливості. Необхідність погоджень полягає в забезпеченні електромагнітної сумісності базових станцій мобільного зв’язку з радіоелектронними засобами Збройних сил України та інших військових формувань, що працюють в інтересах оборони. Враховуючи велику суспільну значимість впровадження технології 4G в Україні, всі заявки, що надійшли від Українського державного центру радіочастот в Генеральний штаб Збройних сил України, були опрацьовані оперативно, раніше визначених законом термінів.

Додамо, що наприкінці січня в Україні 3 українські оператори здобулиСтало відомо, скільки заявок на 4G погодив Генштаб 1Vodafone та lifecell запустили в Україні 4G-зв’язок перші ліцензії на 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня. У п’ятницю, 30 березня, оператори мобільного зв’язку Lifecell та Vodafone заявили  про запуск в Україні технології 4G.

Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет  отримавСтало відомо, скільки заявок на 4G погодив Генштаб 2Стало відомо, як проінвестують 4G в Україні 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах. За словами президента, на попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: