Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки заявок на 4G погодив Генштаб

Stalo vidomo, skiľky zajavok na 4G pogodyv Genštab

Генштаб ЗСУ надав близько 1400 погоджень (100%  заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Головне управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ
Genštab ZSU nadav blyźko 1400 pogodžeń (100%  zajavok) na vključennja bazovyh stancij mobiľnyh operatoriv Lifecell, Kyivstar ta Vodafone, ščo pracjujuť za tehnologijeju 4G. Pro ce povidomljaje na svoїj storinci u Facebook Golovne upravlinnja zv’jazku ta informacijnyh system Generaľnogo štabu ZSU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До 2 квітня 2018 року у Генштаб надано близько 1400 погоджень (100 % заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Таким чином, шлях до впровадження ще однієї новітньої технології зв’язку в Україні відкрито. Як тривала процедура погодження заявки у ГШУ. Проведена робота була копіткою та виконувалася індивідуально для всіх базових станцій, кожна з яких має свій діапазон частот, потужність, географічне розміщення та інші особливості. Необхідність погоджень полягає в забезпеченні електромагнітної сумісності базових станцій мобільного зв’язку з радіоелектронними засобами Збройних сил України та інших військових формувань, що працюють в інтересах оборони. Враховуючи велику суспільну значимість впровадження технології 4G в Україні, всі заявки, що надійшли від Українського державного центру радіочастот в Генеральний штаб Збройних сил України, були опрацьовані оперативно, раніше визначених законом термінів. Додамо, що наприкінці січня в Україні 3 українські оператори здобули перші ліцензії на 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня. У пятницю, 30 березня, оператори мобільного звязку Lifecell та Vodafone заявили  про запуск в Україні технології 4G. Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет  отримав 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах. За словами президента, на попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.    
Реклама 👇 Замовити

До 2 квітня 2018 року у Генштаб надано близько 1400 погоджень (100 % заявок) на включення базових станцій мобільних операторів Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що працюють за технологією 4G. Таким чином, шлях до впровадження ще однієї новітньої технології зв’язку в Україні відкрито.

Як тривала процедура погодження заявки у ГШУ

Проведена робота була копіткою та виконувалася індивідуально для всіх базових станцій, кожна з яких має свій діапазон частот, потужність, географічне розміщення та інші особливості. Необхідність погоджень полягає в забезпеченні електромагнітної сумісності базових станцій мобільного зв’язку з радіоелектронними засобами Збройних сил України та інших військових формувань, що працюють в інтересах оборони. Враховуючи велику суспільну значимість впровадження технології 4G в Україні, всі заявки, що надійшли від Українського державного центру радіочастот в Генеральний штаб Збройних сил України, були опрацьовані оперативно, раніше визначених законом термінів.

Додамо, що наприкінці січня в Україні 3 українські оператори здобули перші ліцензії на 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня. У п’ятницю, 30 березня, оператори мобільного зв’язку Lifecell та Vodafone заявили  про запуск в Україні технології 4G.

Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет  отримав 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах. За словами президента, на попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: