fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Столичні дороги обладнали розумними камерами відеоспостереження

Stolyčni dorogy obladnaly rozumnymy kameramy videosposterežennja
Камера вміє рахувати та розпізнавати різні види машин, а також прогнозувати транспортні потоки автомобілів і самостійно аналізувати завантаженість кожної смуги
Kamera vmije rahuvaty ta rozpiznavaty rizni vydy mašyn, a takož prognozuvaty transportni potoky avtomobiliv i samostijno analizuvaty zavantaženisť kožnoї smugy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві поповнення: зявились нові камери інтелектуальної транспортної системи. Камери можуть керувати світлофором в автоматичному режимі, щоб не створювалися пробки на дорогах. Столичні шляхи тепер стануть безпечнішими. Які плани на майбутнє у ініціаторів встановлення камер. Мета співробітників комунального підприємства – встановити по чотири камери на кожному перехресті.  Правоохоронці сподіваються, що розумні камери допоможуть визначати винуватців аварій і боротися зі злочинністю. Нагадаємо, що всього у Києві має бути 3 тис камер відеоспостереження. В столиці вже є близько 5 тисяч камер відеоспостереження з функцією розпізнавання обличчя. Комплексна програма профілактики та протидії злочинності в м. Києві Безпечна столиця на 2016 – 2018 роки була затверджена в рамках рішення Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Метою програми є підвищення загального рівня правопорядку і безпеки, зменшення кількості правопорушень, смертності і травматизму, забезпечення безпеки населення міста Києва, гостей столиці, туристів, вдосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення, сприяння в впровадженні новітніх систем і методів роботи. У Маріуполі на Донеччині, нагадаємо, зявилася зупинка зі смарт-функціями. Тут можна безкоштовно під’єднатися до WiFi-мережі. Якщо у вас сіла батарея в телефоні, на зупинці є зарядка для мобільних телефонів. Камери відеоспостереження також вмонтовані на смарт-зупинці і забезпечують нагляд за громадським порядком у дистанційному режимі. Крім того, тут встановили інформаційний термінал iBox: за його допомогою можна записатися на прийом до Головного управління Національної поліції у Донецькій області, знайти відповіді на тематичні запитання до правоохоронців, почитати новини регіону тощо. Зупинка вже розпочала роботу після оновлення.
Реклама 👇 Замовити

У Києві поповнення: з’явились нові камери інтелектуальної транспортної системи. Камери можуть керувати світлофором в автоматичному режимі, щоб не створювалися пробки на дорогах. Столичні шляхи тепер стануть безпечнішими.

Які плани на майбутнє у ініціаторів встановлення камер

Мета співробітників комунального підприємства – встановити по чотири камери на кожному перехресті.  Правоохоронці сподіваються, що розумні камери допоможуть визначати винуватців аварій і боротися зі злочинністю.

Нагадаємо, що всього у Києві має бутиСтоличні дороги обладнали розумними камерами відеоспостереження 1У Києві буде 3 тис камер відеоспостереження 3 тис камер відеоспостереження. В столиці вже є близько 5 тисяч камер відеоспостереження з функцією розпізнавання обличчя. Комплексна програма профілактики та протидії злочинності в м. Києві «Безпечна столиця» на 2016 – 2018 роки була затверджена в рамках рішення «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».

Метою програми є підвищення загального рівня правопорядку і безпеки, зменшення кількості правопорушень, смертності і травматизму, забезпечення безпеки населення міста Києва, гостей столиці, туристів, вдосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення, сприяння в впровадженні новітніх систем і методів роботи.

У Маріуполі на Донеччині, нагадаємо, з’явиласяСтоличні дороги обладнали розумними камерами відеоспостереження 2На Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями зупинка зі смарт-функціями. Тут можна безкоштовно під’єднатися до WiFi-мережі. Якщо у вас сіла батарея в телефоні, на зупинці є зарядка для мобільних телефонів. Камери відеоспостереження також вмонтовані на смарт-зупинці і забезпечують нагляд за громадським порядком у дистанційному режимі.

Крім того, тут встановили інформаційний термінал iBox: за його допомогою можна записатися на прийом до Головного управління Національної поліції у Донецькій області, знайти відповіді на тематичні запитання до правоохоронців, почитати новини регіону тощо. Зупинка вже розпочала роботу після оновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: