fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві будують «екологічний» офіс із зеленим дахом

U Kyjevi budujuť «ekologičnyj» ofis iz zelenym dahom
У столиці збудують екологічний офіс продажів житлового кварталу Poetica. Будівля на фундаменті із геопаль, що несуть мінімальне втручання в екосистему, матиме розбірний каркас та зелений дах, який зменшуватиме рівень шкідливих викидів, навантаження на міську систему водовідведення, а влітку вберігатиме офіс від перегріву
U stolyci zbudujuť ekologičnyj ofis prodaživ žytlovogo kvartalu Poetica. Budivlja na fundamenti iz geopaľ, ščo nesuť minimaľne vtručannja v ekosystemu, matyme rozbirnyj karkas ta zelenyj dah, jakyj zmenšuvatyme riveń škidlyvyh vykydiv, navantažennja na miśku systemu vodovidvedennja, a vlitku vberigatyme ofis vid peregrivu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз проект під назвою Стала Континуальність на початковій стадії реалізації, замовник –компанія Енсо (Enso), архітектура – Dmytro Aranchii Architects. Будівля виглядає як гігантський пандус із зеленим дахом. Озеленення присутнє також і у внутрішньому інтер’єрі й задумано так, щоб в будь-який сезон бути окрасою будівлі і навколишнього середовища. Що відомо про архітектурну новинку столиці . Серед побажань замовника була ідея легкого монтажу і демонтажу центру продажів для динамічної зміни його місцезнаходження. Тому структуру легко розібрати з мінімальною шкодою місцю встановлення. Головна принада будівлі – зелений дах із злаків. Покрівля покращуватиме екологічний стан Києва та прийматиме частину навантаження на систему водовідведення. Також вона збільшуватиме кількість зелених насаджень шляхом використання площі дахів, які займають великі території, але не використовуються для таких цілей. Зелений дах сприятиме створенню комфортного простору для відпочинку відвідувачів і працівників центру. Нагадаємо, що на Закарпатті відкривають зелену крамницю. У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.
Реклама 👇 Замовити

Зараз проект під назвою «Стала Континуальність» на початковій стадії реалізації, замовник –компанія Енсо (Enso), архітектура – Dmytro Aranchii Architects. Будівля виглядає як гігантський пандус із зеленим дахом. Озеленення присутнє також і у внутрішньому інтер’єрі й задумано так, щоб в будь-який сезон бути окрасою будівлі і навколишнього середовища.

Що відомо про архітектурну новинку столиці 

Серед побажань замовника була ідея легкого монтажу і демонтажу центру продажів для динамічної зміни його місцезнаходження. Тому структуру легко розібрати з мінімальною шкодою місцю встановлення. Головна принада будівлі – зелений дах із злаків.

Покрівля покращуватиме екологічний стан Києва та прийматиме частину навантаження на систему водовідведення. Також вона збільшуватиме кількість зелених насаджень шляхом використання площі дахів, які займають великі території, але не використовуються для таких цілей. Зелений дах сприятиме створенню комфортного простору для відпочинку відвідувачів і працівників центру.

Нагадаємо, що на Закарпатті відкриваютьУ Києві будують «екологічний» офіс із зеленим дахом 1«Зелену крамницю» відкриють на Закарпатті «зелену» крамницю. У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: