fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Opendatabot повідомлятиме про судові справи через месенджери

Opendatabot povidomljatyme pro sudovi spravy čerez mesendžery
Opendatabot запустила можливість віддалено дізнаватись про відкриття та оновлення статусу судових справ. Про це повідомляє прес-служба Opendatabot. Відтепер необхідність перевіряти хід справи вручну відпала
Opendatabot zapustyla možlyvisť viddaleno diznavatyś pro vidkryttja ta onovlennja statusu sudovyh sprav. Pro ce povidomljaje pres-služba Opendatabot. Vidteper neobhidnisť perevirjaty hid spravy vručnu vidpala
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У чат-боті потрібно знайти свою компанію чи ФОП та обрати пункт Пошук в судових справах і підписатися. Надалі у випадку появи в судових реєстрах нових матеріалів – користувачі отримуватимуть сповіщення та інформацію через месенджери. Для чого такі зміни . Метою нововведення є унеможливлення ситуацій, коли підприємець або компанія, будучи фігурантами судової справи, навіть не здогадуються про її розвиток. За допомогою відкритих даних розробникам вдалося об’єднати інформацію судового розкладу з іншими реєстрами. Відтепер, якщо ви підписалися на свою компанію чи ФОП і в судовому реєстрі з’явиться інформацію про судове засідання — ви отримаєте повідомлення. Нагадаємо, що нещодавно запрацював новий цифровий сервіс для акціонерних товариств. Інформація про власників цінних паперів є невід’ємною частиною корпоративних дій емітентів, як під час проведення загальних зборів, так і у разі формування звітності. НДУ у межах впровадження європейських стандартів обслуговування запустив електронну послугу з формування реєстрів власників цінних паперів. Усе, що необхідно клієнтам НДУ – мати електронний підпис і печатку, а також зареєструватися у клієнтському кабінеті на сайті НДУ. Для подачі розпорядження достатньо зробити кілька кліків. В оновленому меню міститься сервіс, який надає можливість заповнити електронну форму розпорядження і відправити її натисканням однієї кнопки. Додамо, що українські розробники  презентували юридичний онлайн-сервіс. Створення такої платформи стало можливим завдяки унікальному алгоритму автоматизації – AXDRAFT. Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача. Потім в 1 клік можна отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований. Творці проекту стверджують, що швидкість та якість підготовки документів в AXDRAFT це заслуга цифрової магії. Навіть кнопка створення документу символічно називається MAGIC.  
Реклама 👇 Замовити

У чат-боті потрібно знайти свою компанію чи ФОП та обрати пункт «Пошук в судових справах» і підписатися. Надалі у випадку появи в судових реєстрах нових матеріалів – користувачі отримуватимуть сповіщення та інформацію через месенджери.

Для чого такі зміни 

Метою нововведення є унеможливлення ситуацій, коли підприємець або компанія, будучи фігурантами судової справи, навіть не здогадуються про її розвиток. За допомогою відкритих даних розробникам вдалося об’єднати інформацію судового розкладу з іншими реєстрами. Відтепер, якщо ви підписалися на свою компанію чи ФОП і в судовому реєстрі з’явиться інформацію про судове засідання — ви отримаєте повідомлення.

Нагадаємо, що нещодавно запрацювавOpendatabot повідомлятиме про судові справи через месенджери 1Запрацював новий цифровий сервіс для акціонерних товариств новий цифровий сервіс для акціонерних товариств. Інформація про власників цінних паперів є невід’ємною частиною корпоративних дій емітентів, як під час проведення загальних зборів, так і у разі формування звітності. НДУ у межах впровадження європейських стандартів обслуговування запустив електронну послугу з формування реєстрів власників цінних паперів. Усе, що необхідно клієнтам НДУ – мати електронний підпис і печатку, а також зареєструватися у клієнтському кабінеті на сайті НДУ. Для подачі розпорядження достатньо зробити кілька кліків. В оновленому меню міститься сервіс, який надає можливість заповнити електронну форму розпорядження і відправити її натисканням однієї кнопки.

Додамо, що українські розробники  презентувалиOpendatabot повідомлятиме про судові справи через месенджери 2Українські розробники презентували юридичний онлайн-сервіс юридичний онлайн-сервіс. Створення такої платформи стало можливим завдяки унікальному алгоритму автоматизації – AXDRAFT. Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача. Потім в 1 клік можна отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований. Творці проекту стверджують, що швидкість та якість підготовки документів в AXDRAFT це заслуга «цифрової магії». Навіть кнопка створення документу символічно називається «MAGIC».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: