fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено показники «зеленої» енергетики в Україні за I квартал 2018-го

Opryljudneno pokaznyky «zelenoї» energetyky v Ukraїni za I kvartal 2018-go
За I квартал 2018 року введено в експлуатацію 159,4 МВт потужностей об’єктів, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом. Цей показник перевищує весь обсяг потужностей, встановлених протягом усього 2016 року
Za I kvartal 2018 roku vvedeno v ekspluataciju 159,4 MVt potužnostej ob’jektiv, ščo generujuť elektroenergiju z vidnovljuvanyh džerel za «zelenym» taryfom. Cej pokaznyk perevyščuje veś obsjag potužnostej, vstanovlenyh protjagom uśogo 2016 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Із початку 2015 року у секторі відновлюваної електроенергетики введено 567 МВт нових потужностей, що працюють за зеленим тарифом, у встановлення яких інвестовано понад €550 млн. Cтаном на сьогодні встановлена потужність об’єктів зеленої електроенергетики (без урахування окупованої території АР Крим), яким встановлено зелений тариф, становить 1,5 ГВт. Про що говорять показники зеленої енергетики. За перші три місяці 2018 року в Україні встановлено: майже 100 МВт сонячних електростанцій; 47 МВт вітроелектростанцій; 6,2 МВт електростанцій на біогазі; 5,1 МВт електростанцій на біомасі; 1,5 МВт малих ГЕС. Такій стрімкій позитивній динаміці впровадження зелених проектів сприяла низка законодавчих змін, серед яких ключові: удосконалення та прив’язка до курсу євро до 2030 р. зеленого тарифу; ліквідація вимоги щодо місцевої складової; запровадження надбавки за використання українського обладнання; укладання довгострокових договорів на закупівлю чистої електроенергії за зеленим тарифом. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про показники інвестування українців у розвиток сонячних електростанцій.
Реклама 👇 Замовити

Із початку 2015 року у секторі відновлюваної електроенергетики введено 567 МВт нових потужностей, що працюють за «зеленим» тарифом, у встановлення яких інвестовано понад €550 млн. Cтаном на сьогодні встановлена потужність об’єктів «зеленої» електроенергетики (без урахування окупованої території АР Крим), яким встановлено «зелений» тариф, становить 1,5 ГВт.

Про що говорять показники «зеленої» енергетики

За перші три місяці 2018 року в Україні встановлено:

  • майже 100 МВт сонячних електростанцій;
  • 47 МВт вітроелектростанцій;
  • 6,2 МВт електростанцій на біогазі;
  • 5,1 МВт електростанцій на біомасі;
  • 1,5 МВт малих ГЕС.

Такій стрімкій позитивній динаміці впровадження «зелених» проектів сприяла низка законодавчих змін, серед яких ключові:

  • удосконалення та прив’язка до курсу євро до 2030 р. «зеленого» тарифу;
  • ліквідація вимоги щодо «місцевої» складової;
  • запровадження надбавки за використання українського обладнання;
  • укладання довгострокових договорів на закупівлю «чистої» електроенергії за «зеленим» тарифом.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли проОприлюднено показники «зеленої» енергетики в Україні за I квартал 2018-го 1Оприлюднено показники інвестування українців у будівництво сонячних електростанцій показники інвестування українців у розвиток сонячних електростанцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: