fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 надто хороших українських новин

5 nadto horošyh ukraїnśkyh novyn
В день, коли одні святять вербу, інші — їдять паску, а ще інші намагаються розгледіти суцільно білу спину, українькі компанії теж перевіряють на міцність здоровий ґлузд співгромадян неочікувано хорошими новинами
V deń, koly odni svjatjať verbu, inši — їdjať pasku, a šče inši namagajuťsja rozgledity suciľno bilu spynu, ukraїńki kompaniї tež perevirjajuť na micnisť zdorovyj ğluzd spivgromadjan neočikuvano horošymy novynamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд запропонував видавати пенсію криптовалютами. На найближчому засіданні українського уряду планується затвердити наступний етап пенсійної реформи, який передбачає конвертацію резервів Пенсійного Фонду у криптовалюту. Цей крок забезпечить стабільність та непрогнозоване зростання Фонду. Про це повідомив своїм підписникам у Facebook перший заступник голови у Державному агентстві з питань електронного урядування України. А вже с 1 червня українські пенсіонери зможуть відкривати крипто-гаманці та розраховуватися біткоінами за проїзд у потягах Hyperloop. Насправді ж вам варто почитати не про фантастичні першоквітневі плани, а про те, як працюватиме пенсійна реформа. Bitcoin зявиться у громадському транспорті столиці. Криптовалюти отримають не лише пенсіонери. Окрім електронних квитків та безготівкової оплати, у громадському транспорті Києва також прийматимуть до оплати розрахунки у Bitcoin. Нова опція стане доступною із серпня 2018 року, за інформацією 112 каналу. Насправді криптовалюти останнім часом почуваються не найкращим чином. Про причини падіння Bitcoin ми писали раніше. Українські айтішники купили 112 канал. Очевидно, попередня новина зявилася вже після того, як Давід Арахамія (TemplateMonster) повідомив своїм читачам у Facebook, що для підвищення свідомості українських виборців низка топ-менеджерів IT-компаній склалася грошима та викупила один із популярних телеканалів. Мовлення буде переформатоване, аби додати інтерактивні передачі, публічні дебати, виступи філософів та науковців та інші активності, які сприятимуть всебічному розвиткові телеглядачів. Єдине, що точно правда — це те, що українські радіо- та телемовники перевиконали мовні квоти — і це приємно. Укрзалізниця почала продавати квитки на Hyperloop. Національний залізничний перевізник запропонував у Facebook придбати квитки від Києва до Львова за 25 хвилин — на інноваційний швидкісний транспорт Hyperloop. Місць у супер інноваційному поїзді небагато, тому поспішайте, — попередили SMM-ники Укрзалізниці. Насправді Hyperloop в Україні зявиться — але у вигляді тестового майданчика і не раніше 2019 року. LUN.ua запропонував орендувати квартири лише з килимами на стіні. Для тих, хто не одразу помітив щось не те у сьогоднішніх позитивних новинах, вважаємо за потрібне нагадати наш матеріал про розпізнавання фейкових новин та статей в інтернеті.
Реклама 👇 Замовити

Уряд запропонував видавати пенсію криптовалютами

На найближчому засіданні українського уряду планується затвердити наступний етап пенсійної реформи, який передбачає конвертацію резервів Пенсійного Фонду у криптовалюту. Цей крок забезпечить стабільність та непрогнозоване зростання Фонду. Про це повідомив своїм підписникам у Facebook перший заступник голови у Державному агентстві з питань електронного урядування України. А вже с 1 червня українські пенсіонери зможуть відкривати крипто-гаманці та розраховуватися біткоінами за проїзд у потягах Hyperloop.

Насправді ж вам варто почитати не про фантастичні першоквітневі плани, а про те, як працюватиме5 надто хороших українських новин 1В Україні почала діяти пенсійна реформа пенсійна реформа.

Bitcoin з’явиться у громадському транспорті столиці

Криптовалюти отримають не лише пенсіонери. Окрім електронних квитків та безготівкової оплати, у громадському транспорті Києва також прийматимуть до оплати розрахунки у Bitcoin. Нова опція стане доступною із серпня 2018 року, за інформацією «112 каналу».

Насправді криптовалюти останнім часом «почуваються» не найкращим чином. Про причини падіння Bitcoin ми писали раніше5 надто хороших українських новин 2Чому падає Bitcoin.

Українські айтішники купили «112 канал»

Очевидно, попередня новина з’явилася вже після того, як Давід Арахамія (TemplateMonster) повідомив своїм читачам у Facebook, що для підвищення свідомості українських виборців низка топ-менеджерів IT-компаній склалася грошима та викупила один із популярних телеканалів. Мовлення буде переформатоване, аби додати інтерактивні передачі, публічні дебати, виступи філософів та науковців та інші активності, які сприятимуть всебічному розвиткові телеглядачів.

Єдине, що точно правда — це те, що українські радіо- та телемовники перевиконали мовні квоти5 надто хороших українських новин 3У радіоефірі перевиконано квоту мовлення українською — і це приємно.

«Укрзалізниця почала продавати квитки на Hyperloop

Національний залізничний перевізник запропонував у Facebook придбати квитки від Києва до Львова за 25 хвилин — на інноваційний швидкісний транспорт Hyperloop. «Місць у супер інноваційному поїзді небагато, тому поспішайте», — попередили SMM-ники «Укрзалізниці».

Насправді Hyperloop в Україні з’явиться — але у вигляді тестового майданчика5 надто хороших українських новин 4Майданчик для Hyperloop з’явиться в Україні і не раніше 2019 року.

LUN.ua запропонував орендувати квартири лише з килимами на стіні

Для тих, хто не одразу помітив щось не те у сьогоднішніх позитивних новинах, вважаємо за потрібне нагадати наш матеріал про розпізнавання5 надто хороших українських новин 5Як розпізнати фейкові новини та статті фейкових новин та статей в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: