fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінфін спростить податкове адміністрування та звітність

Minfin sprostyť podatkove administruvannja ta zvitnisť

Міністерство фінансів започатковує проект «Податки Просто», який має на меті спростити адміністрування податків та подачу податкової звітності для платників

Ministerstvo finansiv započatkovuje proekt «Podatky Prosto», jakyj maje na meti sprostyty administruvannja podatkiv ta podaču podatkovoї zvitnosti dlja platnykiv

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  159 місце серед 190 країн займає Україна по кількості часу, що витрачається бізнесом на підготовку податкової звітності за рейтингом Paying Taxes 2018. Податки Просто – це ініціатива Мінфіну для того, щоб консолідувати сили у пошуку рішень, спрямованих на поліпшення процедур адміністрування податків. Що відомо про проект. Мінфін та ДФС працюватимуть над впровадженням сервісу з предзаповнення податкових декларацій, який дозволить мінімізувати кількість помилок при заповнення декларацій та значно скоротити витрати часу платників податків. На першому засіданні робочої групи обговорили формат подальшої роботи, а також коло питань, робота над якими триватиме далі у форматі підгруп, зокрема питання спрощення податкової звітності з: податку на прибуток; податку на додану вартість; податку на доходи фізичних осіб; акцизного податку; трансфертного ціноутворення; а також підгрупа з загальних питань податкового адміністрування та передзаповнення податкової звітності в електронному кабінеті платників податків. Якщо у вас є пропозиції щодо можливості спрощення податкової звітності або ви бажаєте долучитися до роботи відповідних підгруп, будь ласка, повідомте про це електронним листом на адресу: [email protected] або надсилайте листа на адресу Мінфіну: вул. Межигірска, 11. Загальна балансова вартість активів портфелю ТОП-100 українських держкомпаній складала понад 1 446 млрд грн, що майже на 0,4% більше, ніж на кінець 2016 року. 73% загального фінансового результату портфелю ТОП-100 держкомпаній, а саме 23,3 млрд грн чистого прибутку, заробило ПАТ НАК Нафтогаз України, що стало можливим завдяки тарифній політиці компанії. Найбільш прибутковими галузями для великих державних підприємств залишаються нафтогазовий сектор та електроенергетика. Найбільші підприємства електроенергетичної галузі збільшили прибуток на 75% до 7,1 млрд грн, що значною мірою пов’язано з підвищенням тарифів на електроенергію. Найбільш прибутковим в першому півріччі 2017 року серед підприємств галузі стало ПАТ Центренерго з прибутком у 2 млрд грн, що майже в 3 рази більше ніж за результатами аналогічного періоду 2016 року.
Реклама 👇 Замовити

159 місце серед 190 країн займає Україна по кількості часу, що витрачається бізнесом на підготовку податкової звітності за рейтингом Paying Taxes 2018. «Податки Просто» – це ініціатива Мінфіну для того, щоб консолідувати сили у пошуку рішень, спрямованих на поліпшення процедур адміністрування податків.

Що відомо про проект

Мінфін та ДФС працюватимуть над впровадженням сервісу з предзаповнення податкових декларацій, який дозволить мінімізувати кількість помилок при заповнення декларацій та значно скоротити витрати часу платників податків. На першому засіданні робочої групи обговорили формат подальшої роботи, а також коло питань, робота над якими триватиме далі у форматі підгруп, зокрема питання спрощення податкової звітності з:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • податку на прибуток;
  • податку на додану вартість;
  • податку на доходи фізичних осіб;
  • акцизного податку;
  • трансфертного ціноутворення;
  • а також підгрупа з загальних питань податкового адміністрування та передзаповнення податкової звітності в електронному кабінеті платників податків.

Якщо у вас є пропозиції щодо можливості спрощення податкової звітності або ви бажаєте долучитися до роботи відповідних підгруп, будь ласка, повідомте про це електронним листом на адресу: [email protected] або надсилайте листа на адресу Мінфіну: вул. Межигірска, 11.

Загальна балансова вартість активів портфелю ТОП-100 українських держкомпаній складалаМінфін спростить податкове адміністрування та звітність 1Оприлюднено рівень прибутку ТОП-100 держкомпаній України понад 1 446 млрд грн, що майже на 0,4% більше, ніж на кінець 2016 року. 73% загального фінансового результату портфелю ТОП-100 держкомпаній, а саме 23,3 млрд грн чистого прибутку, заробило ПАТ «НАК «Нафтогаз України», що стало можливим завдяки тарифній політиці компанії.

Найбільш прибутковими галузями для великих державних підприємств залишаються нафтогазовий сектор та електроенергетика. Найбільші підприємства електроенергетичної галузі збільшили прибуток на 75% до 7,1 млрд грн, що значною мірою пов’язано з підвищенням тарифів на електроенергію. Найбільш прибутковим в першому півріччі 2017 року серед підприємств галузі стало ПАТ «Центренерго» з прибутком у 2 млрд грн, що майже в 3 рази більше ніж за результатами аналогічного періоду 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: