fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Kиївська Школа Економіки навчатиме підприємництву ветеранів АТО

Kyїvśka Škola Ekonomiky navčatyme pidpryjemnyctvu veteraniv ATO

У неділю 25 березня у Київській школі економіки відбувся запуск програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО. Програма створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті

U nedilju 25 bereznja u Kyїvśkij školi ekonomiky vidbuvsja zapusk programy z pidpryjemnyćkoї dijaľnosti dlja veteraniv ATO. Programa stvorena z metoju dopomogty učasnykam podolaty strah i nevpevnenisť pered vidkryttjam vlasnoї spravy ta zrobyty krok do novyh možlyvostej u myrnomu žytti

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 2,5-місяці слухачі програми вивчать основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Так оберуть три найкращі проекти іж ветеранів АТО, що отримують мікрофінансування. Що відомо про програму . Загалом програмою зацікавилось більш ніж 150 ветеранів, з яких після проведення анкетування та співбесід відібрали до участі 33 учасника та учасниці, що мають ідеї та найбільшу мотивацію до навчання. Двоє з них не є ветеранами АТО: Роман Ліндов брав участь у Майдані, де отримав поранення. Ірина Постова займалася волонтерською діяльностю. У вимогах до учасників немає вищої освіті, досвіду роботи у відповідній сфері чи наявності капіталу для початку бізнесу. Головне – це прагнення працювати над своїм проектом та ніколи не зупинятися у саморозвитку. Учасниками програми вже є: Олександр Саричев, навідник танка Т-64, після Майдану пішов служити на Схід, повернувся з АТО у 2016 році . З того часу займається вантажними перевезеннями та хоче розширити цей бізнес. Роман Ліндов, учасник Майдану, отримав поранення 18 лютого, після чого декілька місяців знаходився на лікуванні у військовому госпіталі міста Кобленц, учасник “Ігри героїв”. Його мрія - організовувати бюджетні туристичні поїздки, щоб кожен міг побачити світ. Дар’я Рудик, військова лікарка, під час служби вона робила фронтові замальовки, які потім втілилися у проект 13. Аудіострічка бойових думок.  Даря цікавиться питаннями екології і хотіла б виробляти столові прибори з натуральних матеріалів, що швидко розкладаються і не забруднюють навколишнє середовище. Олексій Соколовський, помічник кулеметника 93-ї механізованої бригади, у першому серйозному бою отримав поранення, після якого лікувався декілька років. Зараз у вільний час займається меблярством, хоче мати свою мебельну справу. Роман Набожняк, старший солдат, служив у одному з окремих розвідувальних батальйонів. На Донбасі пробув 14 місяців, 10 з яких – на лінії зіткнення. Після повернення Роман разом із дружиною заснували бренд Veterano Brownie. Аби взяти участь у програмі, варто заповнити анкету. Нагадаємо, що дослідник із Норвегії навчав українських студентів соціальному підприємництву.
Реклама 👇 Замовити

За 2,5-місяці слухачі програми вивчать основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Так оберуть три найкращі проекти іж ветеранів АТО, що отримують мікрофінансування.

Що відомо про програму 

Загалом програмою зацікавилось більш ніж 150 ветеранів, з яких після проведення анкетування та співбесід відібрали до участі 33 учасника та учасниці, що мають ідеї та найбільшу мотивацію до навчання. Двоє з них не є ветеранами АТО: Роман Ліндов брав участь у Майдані, де отримав поранення. Ірина Постова займалася волонтерською діяльностю. У вимогах до учасників немає вищої освіті, досвіду роботи у відповідній сфері чи наявності капіталу для початку бізнесу. Головне – це прагнення працювати над своїм проектом та ніколи не зупинятися у саморозвитку.

Учасниками програми вже є:

Олександр Саричев, навідник танка Т-64, після Майдану пішов служити на Схід, повернувся з АТО у 2016 році . З того часу займається вантажними перевезеннями та хоче розширити цей бізнес.

Роман Ліндов, учасник Майдану, отримав поранення 18 лютого, після чого декілька місяців знаходився на лікуванні у військовому госпіталі міста Кобленц, учасник “Ігри героїв”. Його мрія – організовувати бюджетні туристичні поїздки, щоб кожен міг побачити світ.

Дар’я Рудик, військова лікарка, під час служби вона робила фронтові замальовки, які потім втілилися у проект «13. Аудіострічка бойових думок».  Дар’я цікавиться питаннями екології і хотіла б виробляти столові прибори з натуральних матеріалів, що швидко розкладаються і не забруднюють навколишнє середовище.

Олексій Соколовський, помічник кулеметника 93-ї механізованої бригади, у першому серйозному бою отримав поранення, після якого лікувався декілька років. Зараз у вільний час займається меблярством, хоче мати свою мебельну справу.

Роман Набожняк, старший солдат, служив у одному з окремих розвідувальних батальйонів. На Донбасі пробув 14 місяців, 10 з яких – на лінії зіткнення. Після повернення Роман разом із дружиною заснували бренд Veterano Brownie.

Аби взяти участь у програмі, варто заповнити анкету.

Нагадаємо, що дослідник із Норвегії навчав українських студентів соціальному підприємництву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: