fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Kиївська Школа Економіки навчатиме підприємництву ветеранів АТО

Kyїvśka Škola Ekonomiky navčatyme pidpryjemnyctvu veteraniv ATO

У неділю 25 березня у Київській школі економіки відбувся запуск програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО. Програма створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті

U nedilju 25 bereznja u Kyїvśkij školi ekonomiky vidbuvsja zapusk programy z pidpryjemnyćkoї dijaľnosti dlja veteraniv ATO. Programa stvorena z metoju dopomogty učasnykam podolaty strah i nevpevnenisť pered vidkryttjam vlasnoї spravy ta zrobyty krok do novyh možlyvostej u myrnomu žytti

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За 2,5-місяці слухачі програми вивчать основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Так оберуть три найкращі проекти іж ветеранів АТО, що отримують мікрофінансування. Що відомо про програму . Загалом програмою зацікавилось більш ніж 150 ветеранів, з яких після проведення анкетування та співбесід відібрали до участі 33 учасника та учасниці, що мають ідеї та найбільшу мотивацію до навчання. Двоє з них не є ветеранами АТО: Роман Ліндов брав участь у Майдані, де отримав поранення. Ірина Постова займалася волонтерською діяльностю. У вимогах до учасників немає вищої освіті, досвіду роботи у відповідній сфері чи наявності капіталу для початку бізнесу. Головне – це прагнення працювати над своїм проектом та ніколи не зупинятися у саморозвитку. Учасниками програми вже є: Олександр Саричев, навідник танка Т-64, після Майдану пішов служити на Схід, повернувся з АТО у 2016 році . З того часу займається вантажними перевезеннями та хоче розширити цей бізнес. Роман Ліндов, учасник Майдану, отримав поранення 18 лютого, після чого декілька місяців знаходився на лікуванні у військовому госпіталі міста Кобленц, учасник “Ігри героїв”. Його мрія - організовувати бюджетні туристичні поїздки, щоб кожен міг побачити світ. Дар’я Рудик, військова лікарка, під час служби вона робила фронтові замальовки, які потім втілилися у проект 13. Аудіострічка бойових думок.  Даря цікавиться питаннями екології і хотіла б виробляти столові прибори з натуральних матеріалів, що швидко розкладаються і не забруднюють навколишнє середовище. Олексій Соколовський, помічник кулеметника 93-ї механізованої бригади, у першому серйозному бою отримав поранення, після якого лікувався декілька років. Зараз у вільний час займається меблярством, хоче мати свою мебельну справу. Роман Набожняк, старший солдат, служив у одному з окремих розвідувальних батальйонів. На Донбасі пробув 14 місяців, 10 з яких – на лінії зіткнення. Після повернення Роман разом із дружиною заснували бренд Veterano Brownie. Аби взяти участь у програмі, варто заповнити анкету. Нагадаємо, що дослідник із Норвегії навчав українських студентів соціальному підприємництву.
Реклама 👇 Замовити

За 2,5-місяці слухачі програми вивчать основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Так оберуть три найкращі проекти іж ветеранів АТО, що отримують мікрофінансування.

Що відомо про програму 

Загалом програмою зацікавилось більш ніж 150 ветеранів, з яких після проведення анкетування та співбесід відібрали до участі 33 учасника та учасниці, що мають ідеї та найбільшу мотивацію до навчання. Двоє з них не є ветеранами АТО: Роман Ліндов брав участь у Майдані, де отримав поранення. Ірина Постова займалася волонтерською діяльностю. У вимогах до учасників немає вищої освіті, досвіду роботи у відповідній сфері чи наявності капіталу для початку бізнесу. Головне – це прагнення працювати над своїм проектом та ніколи не зупинятися у саморозвитку.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Учасниками програми вже є:

Олександр Саричев, навідник танка Т-64, після Майдану пішов служити на Схід, повернувся з АТО у 2016 році . З того часу займається вантажними перевезеннями та хоче розширити цей бізнес.

Роман Ліндов, учасник Майдану, отримав поранення 18 лютого, після чого декілька місяців знаходився на лікуванні у військовому госпіталі міста Кобленц, учасник “Ігри героїв”. Його мрія – організовувати бюджетні туристичні поїздки, щоб кожен міг побачити світ.

Дар’я Рудик, військова лікарка, під час служби вона робила фронтові замальовки, які потім втілилися у проект «13. Аудіострічка бойових думок».  Дар’я цікавиться питаннями екології і хотіла б виробляти столові прибори з натуральних матеріалів, що швидко розкладаються і не забруднюють навколишнє середовище.

Олексій Соколовський, помічник кулеметника 93-ї механізованої бригади, у першому серйозному бою отримав поранення, після якого лікувався декілька років. Зараз у вільний час займається меблярством, хоче мати свою мебельну справу.

Роман Набожняк, старший солдат, служив у одному з окремих розвідувальних батальйонів. На Донбасі пробув 14 місяців, 10 з яких – на лінії зіткнення. Після повернення Роман разом із дружиною заснували бренд Veterano Brownie.

Аби взяти участь у програмі, варто заповнити анкету.

Нагадаємо, що дослідник із Норвегії навчавKиївська Школа Економіки навчатиме підприємництву ветеранів АТО 1Дослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву українських студентів соціальному підприємництву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: