fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд дасть 10 млрд грн на будівництво летовищ та злітних смуг

Urjad dasť 10 mlrd grn na budivnyctvo letovyšč ta zlitnyh smug
Уряд виділить 10 мільярдів гривень на будівництво нових злітних смуг в Україні. Про це сьогодні в Івано-Франківську заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян
Urjad vydilyť 10 miľjardiv gryveń na budivnyctvo novyh zlitnyh smug v Ukraїni. Pro ce śogodni v Ivano-Frankivśku zajavyv Ministr infrastruktury Volodymyr Omeljan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Міністра, наразі напрацьовуються проекти, щоб в Україні було не 5-10 летовищ , а 30-50. Коли почнуть виділяти гроші на нові летовища . За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, з наступного року держава виділить з бюджету 10 млрд гривень на ремонт і будівництво злітних смуг та аеропортів. Маючи ці гроші, Україна зможе будувати 5 летовищ щороку. Нагадаємо, що в аеропорту Бориспіль запровадили нову послугу: пасажири тепер можуть самотужки реєструвати багаж. Відтепер авіамандрівники можуть скористатися зручним Self Drop Bag для самореєстрації багажу в аеропорту. Нова процедура передбачає, що пасажир розміщує на вагах поруч зі спеціальним пристроєм багаж, сканує посадковий талон, отримує бирку і клеїть її на валізу.Після цього переносить валізу на багажну стрічку і отримує талон. Якщо система зафіксує перевищення безкоштовної норми перевезення багажу, сплатити збір за зайві кілограми можна буде на стійці здачі багажу. Додамо, що київське летовище носитиме імя відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Трудовий колектив аеропорту погодився на перейменування летовища. Комісія з питань найменувань підтримала цю ініціативу, громадські обговорення пройдені. Три профільні комісії Київради підтримали цей проект рішення. Відтепер аеропорт носитиме назву КП Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) імені Ігоря Сікорського. Ігор Сікорський – видатний авіаконструктор українського походження, засновник компанії Sikorsky Aircraft, автор літаків-велетнів в тому числі Sikorsky S-29-A, конструктор першого в США літака-амфібії. Навчаючись у Київському політехнічному інституті, спроектував і побудував кілька гелікоптерів, літаків-біпланів. У 1908-1912 роках побудував у Києві 6 моделей літаків і гелікоптер.
Реклама 👇 Замовити

За словами Міністра, наразі напрацьовуються проекти, щоб в Україні було не 5-10 летовищ , а 30-50.

Коли почнуть виділяти гроші на нові летовища 

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, з наступного року держава виділить з бюджету 10 млрд гривень на ремонт і будівництво злітних смуг та аеропортів. Маючи ці гроші, Україна зможе будувати 5 летовищ щороку.

Нагадаємо, що в аеропорту «Бориспіль» запровадилиУряд дасть 10 млрд грн на будівництво летовищ та злітних смуг 1В аеропорту «Бориспіль» запровадили новий сервіс нову послугу: пасажири тепер можуть самотужки реєструвати багаж. Відтепер авіамандрівники можуть скористатися зручним Self Drop Bag для самореєстрації багажу в аеропорту. Нова процедура передбачає, що пасажир розміщує на вагах поруч зі спеціальним пристроєм багаж, сканує посадковий талон, отримує бирку і клеїть її на валізу.Після цього переносить валізу на багажну стрічку і отримує талон. Якщо система зафіксує перевищення безкоштовної норми перевезення багажу, сплатити збір за зайві кілограми можна буде на стійці здачі багажу.

Додамо, що київське летовище носитимеУряд дасть 10 млрд грн на будівництво летовищ та злітних смуг 2Київське летовище носитиме ім’я Ігоря Сікорського ім’я відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Трудовий колектив аеропорту погодився на перейменування летовища. Комісія з питань найменувань підтримала цю ініціативу, громадські обговорення пройдені. Три профільні комісії Київради підтримали цей проект рішення. Відтепер аеропорт носитиме назву КП Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) імені Ігоря Сікорського.

Ігор Сікорський – видатний авіаконструктор українського походження, засновник компанії Sikorsky Aircraft, автор літаків-велетнів в тому числі Sikorsky S-29-A, конструктор першого в США літака-амфібії. Навчаючись у Київському політехнічному інституті, спроектував і побудував кілька гелікоптерів, літаків-біпланів. У 1908-1912 роках побудував у Києві 6 моделей літаків і гелікоптер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: