fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Майбутнє банківської системи обговорять на UNIT Fintech Forum 2018

Majbutnje bankivśkoї systemy obgovorjať na UNIT Fintech Forum 2018
Інноваційний парк UNIT.City спільно з UFuture Investment Group збирає найкращі українські банки, корпоративні інноваційні програми, фінтех-стартапи, гравців екосистем та міжнародних експертів, щоб обговорити найгарячіші тенденції та кейси у сфері корпоративних інновацій та цифрових фінтех-трансформацій
Innovacijnyj park UNIT.City spiľno z UFuture Investment Group zbyraje najkrašči ukraїnśki banky, korporatyvni innovacijni programy, finteh-startapy, gravciv ekosystem ta mižnarodnyh ekspertiv, ščob obgovoryty najgarjačiši tendenciї ta kejsy u sferi korporatyvnyh innovacij ta cyfrovyh finteh-transformacij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На форумі спікери розкажуть про кейси на практиці та обговорять ризики та можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банківської системи. Про що говоритимуть на заході. Головним доповідачем на форумі стане Алістер Лукіс, Голова незалежної недержавної організації Innovate Finance та бізнес-амбасадор Прем’єр-міністра Великої Британії з фінтех-питань (Велика Британія). Ключові теми форму визначені такі: про ризики та можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банків; що таке акселеративні програми, скаутинг-технології; найновіші кейси блокчейн-технології та інші розробки, які могли б змінити банківський сектор та майбутній фінтех-ландшафт. У ході заходу відбудуться такі панельні дискусії: цифрова трансформація банківської системи; інноваційні офіси: кейси та виклики. Чому вони потрібні банкам? корпоративні фінтех-інновації: екосистема та акселератори; проривні фінтех-технології. Наприкінці конференції учасники спробують дослідити, як Україна може стати країною із безготівковою економікою і які кроки необхідно для цього здійснити. Мова: англійська / українська / російська (синхронний переклад). Коли: 19 квітня, 9:30-18:30 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 1, Київ. Нагадаємо, що Україна буде учасницею інвестиційного форуму у Давосі. Щорічний форум Annual Investment Meeting 2018 – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку. Восьмим Щорічним інвестиційним форумом в ОАЕ передбачено конференції, міжнародну виставку, семінари з підвищення потенціалу, презентації країн, супровід. Подія триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай.
Реклама 👇 Замовити

На форумі спікери розкажуть про кейси на практиці та обговорять ризики та можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банківської системи.

Про що говоритимуть на заході

Головним доповідачем на форумі стане Алістер Лукіс, Голова незалежної недержавної організації Innovate Finance та бізнес-амбасадор Прем’єр-міністра Великої Британії з фінтех-питань (Велика Британія).

Ключові теми форму визначені такі:

  • про ризики та можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банків;
  • що таке акселеративні програми, скаутинг-технології;
  • найновіші кейси блокчейн-технології та інші розробки, які могли б змінити банківський сектор та майбутній фінтех-ландшафт.

У ході заходу відбудуться такі панельні дискусії:

  • цифрова трансформація банківської системи;
  • інноваційні офіси: кейси та виклики. Чому вони потрібні банкам?
  • корпоративні фінтех-інновації: екосистема та акселератори;
  • проривні фінтех-технології.

Наприкінці конференції учасники спробують дослідити, як Україна може стати країною із безготівковою економікою і які кроки необхідно для цього здійснити.

Майбутнє банківської системи обговорять на UNIT Fintech Forum 2018 1

Мова: англійська / українська / російська (синхронний переклад).

Коли: 19 квітня, 9:30-18:30

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 1, Київ.

Нагадаємо, що Україна буде учасницеюМайбутнє банківської системи обговорять на UNIT Fintech Forum 2018 2Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ інвестиційного форуму у Давосі. Щорічний форум «Annual Investment Meeting 2018» – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку. Восьмим Щорічним інвестиційним форумом в ОАЕ передбачено конференції, міжнародну виставку, семінари з підвищення потенціалу, презентації країн, супровід. Подія триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай.

Джерело: UNIT.City

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: