Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Телеканал UATV розпочав мовлення на тимчасово окупованих територіях

Telekanal UATV rozpočav movlennja na tymčasovo okupovanyh terytorijah

UATV, телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України, розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу. Канал транслює новини і програми українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською мовами
UATV, telekanal Muľtymedijnoї platformy inomovlennja Ukraїny, rozpočav movlennja u testovomu režymi na okupovani terytoriї Krymu ta Donbasu. Kanal transljuje novyny i programy ukraїnśkoju, anglijśkoju, rosijśkoju, arabśkoju ta krymśkotatarśkoju movamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні. Де встановлені телевежі та яка їхня потужність. З телевежі в Чонгарі (Херсонська область) ТОВ Телемережі України розпочали трансляцію UA|TV в тестовому режимі на 50-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2. З телевежі у Волновасі (Донецька область) Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) включив UA|TV в тестовому режимі на 22-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T. Телеканал UATV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України Про систему іномовлення України, прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року. Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UATV на Крим та Донбас. Нагадаємо, що у 2017 році в Україні презентували сервіс статистики платного телебачення. Його презентував наприкінці листопада 2017-го колишній очільник компанії ВОЛЯ, а нині — засновник консалтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко. Сервіс називається Pay TV Data Ukraine. Він має формат електронного довідника провайдерів, котрі надають послуги платного онлайн-телебачення на основі різних телевізійних платформ та наборів із телеканалів.
Реклама 👇 Замовити

Основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні.

Де встановлені телевежі та яка їхня потужність

З телевежі в Чонгарі (Херсонська область) ТОВ «Телемережі України» розпочали трансляцію UA|TV в тестовому режимі на 50-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2. З телевежі у Волновасі (Донецька область) Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) включив UA|TV в тестовому режимі на 22-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T.

Телеканал UATV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року. Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі – це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UATV на Крим та Донбас.

Нагадаємо, що у 2017 році в Україні презентували сервіс статистики платного телебачення. Його презентував наприкінці листопада 2017-го колишній очільник компанії «ВОЛЯ», а нині — засновник консалтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко. Сервіс називається Pay TV Data Ukraine. Він має формат електронного довідника провайдерів, котрі надають послуги платного онлайн-телебачення на основі різних телевізійних платформ та наборів із телеканалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: