fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Телеканал UATV розпочав мовлення на тимчасово окупованих територіях

Telekanal UATV rozpočav movlennja na tymčasovo okupovanyh terytorijah
UATV, телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України, розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу. Канал транслює новини і програми українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською мовами
UATV, telekanal Muľtymedijnoї platformy inomovlennja Ukraїny, rozpočav movlennja u testovomu režymi na okupovani terytoriї Krymu ta Donbasu. Kanal transljuje novyny i programy ukraїnśkoju, anglijśkoju, rosijśkoju, arabśkoju ta krymśkotatarśkoju movamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні. Де встановлені телевежі та яка їхня потужність. З телевежі в Чонгарі (Херсонська область) ТОВ Телемережі України розпочали трансляцію UA|TV в тестовому режимі на 50-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2. З телевежі у Волновасі (Донецька область) Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) включив UA|TV в тестовому режимі на 22-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T. Телеканал UATV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України Про систему іномовлення України, прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року. Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UATV на Крим та Донбас. Нагадаємо, що у 2017 році в Україні презентували сервіс статистики платного телебачення. Його презентував наприкінці листопада 2017-го колишній очільник компанії ВОЛЯ, а нині — засновник консалтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко. Сервіс називається Pay TV Data Ukraine. Він має формат електронного довідника провайдерів, котрі надають послуги платного онлайн-телебачення на основі різних телевізійних платформ та наборів із телеканалів.
Реклама 👇 Замовити

Основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні.

Де встановлені телевежі та яка їхня потужність

З телевежі в Чонгарі (Херсонська область) ТОВ «Телемережі України» розпочали трансляцію UA|TV в тестовому режимі на 50-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2. З телевежі у Волновасі (Донецька область) Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) включив UA|TV в тестовому режимі на 22-му ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T.

Телеканал UATV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року. Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі – це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UATV на Крим та Донбас.

Нагадаємо, що у 2017 році в Україні презентувалиТелеканал UATV розпочав мовлення на тимчасово окупованих територіях 1В Україні презентували сервіс статистики платного телебачення сервіс статистики платного телебачення. Його презентував наприкінці листопада 2017-го колишній очільник компанії «ВОЛЯ», а нині — засновник консалтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко. Сервіс називається Pay TV Data Ukraine. Він має формат електронного довідника провайдерів, котрі надають послуги платного онлайн-телебачення на основі різних телевізійних платформ та наборів із телеканалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: